Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    Це мені щось нагадує:"Слово "православний" означає тільки і тільки: член православної схизматицької Церкви..."
    Рішення 2-го Ватиканського Собору для вас теж нічого не значать? Та зрозумійте вкінці-кінців, що віра без любові - це тільки фанатизм, така "віра", якою б вона сильною не була, породжує тільки єресі і секти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Матір Божа співтерпіла разом з Ісусом, Він страждав на Хресті і проливав Свою Святу Кров, а Марія - під Хрестом проливала Свої Святі Сльози. І страждали обидвоє за спасіння всіх людей.

    Додано через 13 хвилин
    то це Пророче Святе Боже Слово, Святі Послання з Неба тепер називаються нісенітницями??? А те, що було відкрито в Люрді і Фатімі дітям теж є нісенітниці? Бог завжди промовляв до людей через Своїх Пророків, так завжди було і є до теперішніх часів. Але люди як тоді в старозавітні часи не приймали Пророків і те, що вони гласили так і є тепер.

    так воно є, бо він напевно тішиться з того, що люди так зневажають Об"явлення Діви Марії і Святе Боже Слово, яке лунає на Святих Місцях через Божих Дітей і тим завдають Богові великого болю.

    Додано через 18 хвилин
    Ці слова є в Символі Віри, є Символ Віри і є Символ Увірування. Їх необхідно молитися невід"ємно один від одного як в Святій Літургії, так і в інших молитвах.
     
  3. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    Ні, ми повинні Святої Христової Віри триматися дуже твердо, а нинішня "православна" церква - це і є єресь. І це є Свята Правда Святої Католицької Віри. Віра мертва без Любові до Бога і покора має бути тільки перед Богом а не перед людьми.
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Символ Увірування

    зайшла на сайт :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    В цьому і є велика біда, що в нас, людей, до Бога і Матері Божої є лише повага, а до людей - любов і ще й покора велика перед людьми, а не перед Богом. Так є.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    будь-яка статуетка не є культом, Ви згідні?

    Додано через 12 хвилин
    чому, де звідки, хто сказав?

    Додано через 24 хвилини
    Ви якраз в цій біді й помагайте... Марія - була людиною, а не Богом....
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Ще я свої пять копійок вкину. Хоч не люблю теології.
    В Австралії кожен штат має радіо, де етнічні спільноти мають можливість мати передачі на своїй мові.
    Одного разу я слухав великодну передачу на українській мові приготовлену місцевим добродієм. Передача була досить добра - про життя і смерть Ісуса Христа, про все Що він зробив для всіх людей світу.
    А ось закінчення... То ж прийдемо в молитвах до його матері... Де Христос таке говорив? Він постійно наголошував - прийдіть до мене... я пастир добрий... я віддаю своє життя за вас і багато-багато іншого.
    Він Марію не разу в писанні не назвав матірю (знаючи наші наклонності до язичества).
    А що то за термін "мати Божа"? Що, Бог мав матір? Я такого не чув.
    Христос як син Божив існував давно перед народженням Марії.
    Так, Марія дала йому земне тіло. Але чи то було те саме тіло після воскресіння? Не думаю.
    Марія, як кожна земна людина, мусила спасатися жертовною смертю Ісуса Христа. Звичайно всі християни повинні поважати і памятати про її життя, про її сум, про її роль в Божих планах спасіння людста. Але не поклонятися їй, не молитися до неї... Тобто не робити з неї богиню.
    Памятайте першу заповідь!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Символ Увірування

    а навіщо складнощі?... [​IMG]

    Додано через 5 хвилин
    не будь-яка, але якщо їх роблять масово і в молитві до НЕЇ звертаються -- так.....
    а приказки, щодо матері Божої?.. [​IMG]

    та й ця пані іра з тернополя теж не просто так про марію пише....
     
  9. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    В кожному греко-католицькому катехизизі є шість правд віри, і серед них немає правди про єретичність святої Православної Церкви, ви помилились.:)
    А ДО ВСЯКОГО ЧУДА ПОТРІБНО ВІДНОСИТИСЬ ОБЕРЕЖНО, без надмірних емоцій, "не всякому духові потрібно вірити"...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Де Ви таке взяли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    В правдивому католицькому катехизмі якраз і говориться про зрадницьку так звану православну церкву, і сказано, що вони є не "православні" а "кривославні", бо вкрали собі те слово, яке означає - правдиво славити Бога. Лише та Віра є Свята Христова, яка визнає Папу Римського, який є наслідником Христа на землі. Ісус побудував Свою Святу Церкву на "твердому камені" - Апостолі Петрі і передав Йому всю владу як голові. Святі ключі, що їх передав Ісус Св.Петрові мають бути в руках одного, бо інакше не було б у Церкві ніякого ладу. Тому після смерті Св.Петра, перейшли ключі до рук того, що наступив після нього як його наслідник, а це є єпископ того міста, в якому Св.Петро жив і вмер, це значить єпископ міста Риму - Папа Римський, який має найвищу владу над всіма єпископами і вірними світу. Він є непомильний, бо Дух Святий ним провадить. І сказано в Біблії, що не є та Церква Святою і Христовою, яка не побудована на твердій "скалі" - Св.Апостолі Петрі.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Ах, у правдивому... а є неправдивий?

    Додано через 1 хвилину
    цікаво б місце це почитати.... направду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Так просить нас Сам Господь Бог, Який дав для всього людства цей Символ Увірування через Пречисту Діву Марію. Адже сама дитина такого придумати не могла б. І якщо Бог дав нам цю молитву, то і повинні ми її молитися, бо силу вона має велику, адже дана нам з Неба Самим Богом.

    Бог не міг вибрати Собі за Матір звичайну смертну людину, просте сотворіння. Марія є Непорочно Зачата, є Догма Святої Католицької Церкви про Непорочне Зачаття, тобто зачата від Духом Святим, і Вона є сущою, вічною і не сотвореною і тільки через Марію ми прийдемо до Ісуса, тільки через Її Непорочне Серце, яке є Ковчегом нашого спасіння.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Іра, Ви серйозно губитеся у догмах Католицької церкви.

    а до Отця тільки через Ісуса.... А до Марії через кого?


    Звідки Ви знаєте, що Бог міг, а що ні?

    Додано через 55 секунд
    о це правда...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    Самі схизми якісь... Особливо це що лише через Марію до Ісуса. Щось це мені дуже дивно.:ireful1:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Людина піддається впливам... а з другої сторони диву даюся, як легко і просто можна людину звести....
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    А чому так легко можна звести людину?
    Поверхневі знання!!! Нема глибоких знань!

    Я маю наглядний приклад... ці люди стають як зомбі, вони ніби устами проголошують одне а ділами...:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    думаю, що то було би дуже просто, якби-то лише знання... справи тут серйозніші...
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    Невже маловір*я?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    ні, не то.... Думаю, то є покладання на своє я, на свої "непомильні" думки і поняття. Коли я щось говорю на тему релігії, то більше покладаюся на те, що говорить церква, оскільки церква у 50 раз старша за мене і сьогодні якщо я почну все з самого початку, то це буде довга історія. Церква вже перейшла роки становлення, роки непорозумінь. Чому сьогодні я маю у фізиці відкривати все сам, коли все, що є, вже готове, вистраждане і 1000 раз перевірене? Тому нічого правдиво-оригінального нема. Є одне з двох: або віриш правдиво, або ні. У Випадку Ірини тре розбиратися що стало причиною схизми... можливо бути несхожим на інших? Можливо гординя...
     
а де твій аватар? :)