Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Ira

    Ira Well-Known Member

    так, написано.
     
  2. Про Папу? Можете дати цитату?
     
  3. Ira

    Ira Well-Known Member

    ви вже вибачайте, але я вище попереджала, що я не маю ні часу, ні бажання доказувати сектантам істинність Католицьколї Віри!
     
  4. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    :scratch_one-s_head:

    І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. (Матвія 16:18)

    А люди... як люди ... якось намагались це зрозумити.
    Поки успішно, вже 2000 років... отже не сумуйте :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ну що вам пані сказати, як ви можете говорите про слабкості східної церкви, цього я не розумію. і взагалі як можна розцінювати слабкість чи сильність церкви, що існувала в 10ст. ??? як ви живучи у 20 ст. це сможете стверджувати?

    ну і наступне. абсолютно стаю на позиції усіх, хто тут вже казав - у вас настільки слабенькі знання з історії релігії, що смішно з вами розмовляти.
    прошу почитати, що при Хрещенні Русі було вибрано віру з Константинополя, якиє є основною православ'я. і лише в часи занепаду Константинополя, католицькі проповідники зявилися на теренах України.
    і східний греко-католицький обряд, в своїй основі походить з православ'я і власне тому є відмінним від латинського, бо не можливо було одразу впровадити латинській обряд на православних землях, от його і видозмінили частково.

    ви взагалі читали хоч раз історичні дані про УГКЦ? і цікавилися чому греко-католики, звідки така назва?
    на жаль ваші аргументи настільки не переконливі, що певно перестаю дискутувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    можу вам сказати, що напевно щось ви поплутали в історії
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ira

    Ira Well-Known Member

    та ні я не наплутала... той розкол в 1054 році стався остаточно (офіційно), а насправді схід вже в перших століттях почав відходити від правдивої прослави, від правдивої віри...
    А на нині маємо те, що східна церква відкидає Святі Серця, Боже Милосердя, тобто ті середники, якими ми будемо спасенні...

    а по прикладу Католицької Церкви, яка завжди слухала Папу.
    Розкол відбувся в 1054 році, а хрещення Русі - в 988 році. Є різниця? Тоді того фальшивого "православя" ще не було. Тоді вся влада і сила була зосереджена в руках Папи, Візантія не була відколена від Риму.

    Після розколу Греція вже почали все змінювати, аби лише відрізнятися від західної Церкви.
    Унія творилася в 1596 році, тоді вже було все спотворене схизматиками, от і перейняли ми то все собі... і назвалися "греко", а Греція ж то вже не належала до Апостольського Престолу.
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Православ`я офіційно починає своє існування на території України-Руси з 988р., коли князь київськиї Володимир охрестив Русь, зробивши християнство державною релігією.
    Православ'я - один з трьох основних напрямів християнства - історично склалося, сформувалося як його східна гілка. Воно поширено головним чином в країнах Східної Європи, Близького Сходу, на Балканах. Назва "православ'я" (від грецького слова "ортодоксія") вперше зустрічається у християнських письменників II століття. Богословські основи православ'я сформувалися у Візантії, де воно було пануючою релігією в IV - XI століттях.
    то вам так до відома.
    а зрештою, нема що з вами дискутувати.
    ви намагається оскаржити історію.
     
  9. Ira

    Ira Well-Known Member

    я історії не придумую, я вам пишу так, як сказано в старих книжках, які писали священики-василіани, що жили ще при Андрею Шептицькому...

    так, ви добре написали, термін "православя" появився в самих перших віках, тому Католицька Церква називається православною, бо правдиво славить Бога, а Візантія була колись духовно дуже розвиненою та багатою державою... Всьому причина схизма, це так само, як російська церква зробила на хресті собі оту перекошену поперечку, щоби хоч якось виділитися... ;)
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Шкода, що ця тема не на посиденьках, бо не відповісти важко, така дискусія, що аж дух захоплює. :)))
    Ну, ви ще скажіть, що ви відмічаєте то все в ті самі дні, коли то відбулося. Тоді вже зовсім календар із поганського переробляйте на 100% християнський. Невже ніякі духи ще вам того не нашептали?
    Ви зацитуйте дослівно ті звернення глави УГКЦ, які мають погані плоди чи містять єресі. Я не пропускаю його інтерв'ю, тому дуже цікаво би було почути ваші аргументи. Чомусь переконана, що то все просто пустослів'я, яке ви нічим взагалі підтвердити не зумієте.

    Ні, ну на таку (вибачте на слові) дурість тяжко не відреагувати.
    Ваша "матінка божа" - то явно не явління Богородиці, тільки дияволова омана. Повторюватися не буду, я вже писала раніше в цій темі, що я про те все думаю. Ви там до Риму вибиралися. Що там Папа, поїде до Лішні поклонитися "святим місцям"? І слухати волю цілковито далеку від Божої волі? Шарлатанство буде оправдувати? Сплю й бачу, як папа буде на ті дитячі забавки свій час тратити.

    Таким от всіляким нагло "просвітленим" дуже зручно прикриватися саме папою, бо він далеко. Але то виглядає, як лякання пеклом. І що? Коли вже той папа щось скаже, а не лише ви пустодзвонити будете?

    А про католицькі церкви взагалі цікаво. Ви, я так розумію, в житті не чули про існування 22 (!!!) східних обрядів у Католицькій Церкві. І що? Ніхто із тих 22-ох Церков не є католиком? :crazy:

    Вбило наповал. :haha::haha::haha:
    Перепрошую шановних дискутантів вельми ґречно, але треба трохи перевітрити цю гілку від біснуватих. :crazy:

    Усім бажаю Смачної Паски!!!
    Я власне того й заходила, але не стрималася, аби не вписатися. Так тут смішно та весело. :)))

    Зі святом Воскресіння УСІХ!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Максим

    Максим Well-Known Member

    Папа нічого не скаже. Мені це нагадує, дійсно, як-от одні кінцем світу лякають, тільки дату весь час переносять, а тут постійно Папа щось має сказати, тільки самого Папу так і не повідомили ;)
     
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А чи нездається вам що саме ви займаєтесь сектанством.
    адже
    Секта (от лат. secta — учение, направление, школа) — религиозная группа, община или другая подгруппа, отколовшаяся от господствующего религиозного направления.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)