Пошук стоматологічної клініки. Імплантанти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем agava, 23 тра 2010.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    на коліні їх виготовляє чи що?,якщо ні то скільки коштує той стоматкабінет ...
     
  2. Dia

    Dia Member


    Написала в приватному повідомленні
     
  3. Sunnyray

    Sunnyray New Member

    Чи користувалися Ви послугами Драганчука Олександра, Якщо так, то які враження? Чи може до когось іншого звернулись стосовно імплантаціі?
     
  4. Ratri

    Ratri New Member

    Стоматолог у Львові

    Добрий день!Теж моніторила це питання,ходила по клініках,в одних космічні ціни про інші погані відгуки.Довго і нудно шукала,бо боялась всіх тих жахів та ускладнень про які пишуть в інтернеті. В кінцевому результаті,порадили знайомі лікаря на Пекарській в обласній-Бумаценко Володимира Володимировича.Прийшла на консультацію,людина все пояснила,заспокоїла,дала нормальні рекомендації.І найголовніше-ціни на диво адекватні.В результаті посміхаюсь у всі зубки і тішуся з того!:)
     
  5. dom

    dom Member

    на імплантації зубів краще не економити, нехай один раз дорого зате на довго, ніж тричі по дешевому
     
  6. Mmmironn

    Mmmironn New Member

    Одного імпланта зазвичай мало, треба ще коронку поставити, тому вартість буде більше 1000$
    Хоча, дехто з пацієнтів встигає ще й заробити на лікарі За неправильно установленные импланты пациентка получила 40 000 фунтов компенсации
    Тож бажаю Вам успіху!):hi:
     
  7. Nosov Stas

    Nosov Stas миється в бані

    Имплантацию или же микропротезирование зуба eurodent.ua/uslugi/mikroprotezirovanie.html можете сделать в клинике Евродент. Такая процедура обойдется Вам от 10 до 23 тысяч, в зависимости от системы имплантации.
     
  8. galechka

    galechka миється в бані

    Непогані лікарі у Лор клініці Хелсі Тонсілс, була там як у Києві, так і у Львові. Лікарі дуже відповідальні, лікування майже безболісне. На сайті lorklinika.com є телефони, вони дуже швидко передзвонюють через форму зворотнього зв`язку. Не знаю, як щодо імплантів, але лікуванням я залишилась задоволена
     
а де твій аватар? :)