Пошук стоматологічної клініки. Імплантанти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем agava, 23 тра 2010.

  1. agava

    agava New Member

    Доброго дня, можливо хтось користувався послугами імплантації зубів та може порадити хорошу клініку. бюджет невеликий а тре вставити три зуба:cry:
     
  2. night

    night Well-Known Member

    Раджу клініку Заблоцьких. Там дорого. Але якість того варта.
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Там ДУЖЕ дорого...не знаю за імпланти, але для порівняння наведу приклад: лікувала зуб в них, пломбували 3 канали- ціна майже 5 тис. грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    "Пародент" порівняно не космічний за цінами
     
  5. agava

    agava New Member

    угум, дивився на їх сайті, ціни дійсно помірні
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Можу порадити Вам лікаря. Мій знайомий, але чесно не заню як називається його кабінет, бо з тим не зтикалася.. Він займається виключно імплантами і пластикою щелепи. Мін ціна за 1 імплатнант - 600у.е. Але ціни всюди на те дуже дорогі, може краще протезування, якщо бюджет не дуже дозволяє.... Якщо треба, пишіть в приват, дам координати.
     
  7. maneshape

    maneshape Member

    наприкінці Городоцької ( на базах) є стоматологічний кабінет :ireful1: Нікому не раджу! Так, все сучасне, але якість роботи:bad: мені зуб розламався за пів року після лікування:cry:
     
  8. Serhiy

    Serhiy Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, клініку, щоб не дорого і якісно, якщо є таке :)
     
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    так за 8 зубів заплатили 14 тисяч.
    чесно? якість не виправдала. єдине що добре то чистять вони зуби.
    в тернополі маємо доброго знайомого. не дорого треба. дізнаюсь

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

    то він який???
    це ж береться штифт і зврхе на нього кріпиться керамічний зуб. це шалені гроші. то ж не європа.
     
  10. night

    night Well-Known Member

    Чим саме не виправдала?
    ви перепробували всі послуги я так розумію, що так впевнено стверджуєте це.
     
  11. resnichkina

    resnichkina New Member

    Моя подружка має 2 імпланти, сама задоволена, ставила їх в приватній клініці на вул.Гоголя, мене підбиває. Не маю тільки одного зуба, тому так собі порахувала, що дешевше буде імплант поставити, ніж якийсь "бабусин місток"... Збираю грошики :)
     
  12. smm

    smm New Member

    Маю погані зуби ще з дитинства. Найбільші проблеми були з верхніми передніми зубами. Раз в два роки треба було постійно приходити і наново їх лікувати. Останній раз мені сказали, що це безнадійне заняття, треба виривати і ставити імплант. Вирішила перестрахуватись. Зайшла в інетрнет, там часто фігурувала зубна клініка Рікота. Ця стоматологія відгуки мала майже всі позитивні. Тому вирішила сходити туди, і дуже задоволена. Зуб мені тут просто реставрували. Тепер виглядає, як справжній!! Від тоді пройшло більше 3 років, а він як новенький!! Тепер постійно звертаюсь ТІЛЬКИ сюди, і раджу всім, якщо ви хочете зберегти свої зуби і гроші.
     
  13. ALALA

    ALALA New Member

    імплант

    Доброго дня!
    Напишіть, будь ласка, чи вже поставили імпланти,які відчуття під час операції і після неї.
     
  14. resnichkina

    resnichkina New Member

    Поставила в кінці осені, за 1,5-2 місяці поставлю вже коронку. Якщо порівнювати з моїм досвідом складного видалення зуба мудрості :cry:- то імплантація є набагато легшою процедурою. Я прихильниця анестезії, тому під час імплантації нічого неприємного не відчувала. Потім за декілька годин і наступного дня відчувала більше ниття, ніж біль. Днів два здається пила ще Німесил, бо не прихильниця тези "перетерплю і все минеться" ))))))))
     
  15. CrazyT

    CrazyT New Member

    А хтось ставив імплант замість верхнього переднього зуба? Чи ставлять там щось тимчасове чи треба пів року без зуба ходити?
     
  16. Shadow

    Shadow New Member

    Імплантація

    Замість зуба виготовляють тимчасовий знімний протез!!!! Не дуже зручно але привикаєш!!!! якщо виникнуть якісь запитання з радістю відповім!!!
     
  17. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Виникли питання :)
    Яка орієнтовна вартість одного імпланта?
     
  18. Dia

    Dia Member

    Ми ставили 4 імпланти (2 звеху і 2 знизу) мамі пів року тому, дуже задоволені роботою і ціна нормальна, бо ми вже багато де дізнавалися і порівнювали. Стоматолог Драганчук Олександр Іванович він працює в обласній лікарні, але ще приватно в стомат-кабінеті ставить імпланти. Рекомендую, якщо зацікавить напишу телефон
     
  19. Gatinha

    Gatinha New Member

    Добрий вечір, якщо можна напишіть мені контактний номер телефону. Дуже дякую.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    варяцтво!!!!!!!!!!!!!
     
а де твій аватар? :)