Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    В Охмадиті є Юрочко (ім'я, по батькові не пам'ятаю) - добрий лор, але не знаю на рахунок порушень слуху. Ольга, здаєтья, вже на посиденьках його хвалила
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    В чоловіковій родині сталася біда, десятирічній дівчинці раптово спаралізувало ноги, зараз лежить на Орлика в реанімації, нічого конкретного батькам не кажуть, може хто знає толкового лікаря до якого можна звернутися з тим?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    При такому мінімумі інформації компетентно порадити лікаря просто не можливо. Я думаю, що лікарі Орлика в процесі встановлення діагнозу, звідки нічого не кажуть. Та Ви обовязково запитайте про все, що відомо на даний час і в яку сторону ідуть обстеження.
    Лікарня на Орлика гарного рівня у Львові і в ній самій є дуже хороші фахівці в багатьох галузях.
    Надіюся, що все буде добре з дівчинкою.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Marianka

    Marianka Member

    По-перше, я ж не казала, що прийом безкоштовний! По-друге, людина має свій приватний кабінет за який відповідно теж платить, по-третє я цілком задоволенна її курсом лікування. Ця лікарка також лікувала мою бабусю, яка кожен день мала ввечері тиск 160(180)/100, повірте Швидка допомога стала для мене звичайним явищем.
    По-четверте як вона ставить діагноз - Лариса Миколаївна робить Ірідодіагностику. Хто незнає, що це таке коротко в двох словах це виявлення хворіб по райдужній оболонці ока. Основне призначення іридодіагностики — виявити стан здоров’я і скласти цілісну систему оздоровлення, яка буде індивідуальною для кожного пацієнта. У кожній райдужній оболонці існують 86 зон, біля двох сотень ознак, за якими встановлюється точний діагноз. Серед них зміна кольору райдужки, наявність лакун (порушення ходу волокон), накопичення пігментів і т.д.
    Кожне око відповідає за свій бік тіла (ліве за ліву частину, праве — за праву). Підшлункову залозу, яка знаходиться посередині, видно у двох очах, частину у лівій райдужці, частину — у правій.

    Лікування призначається відповідно до ваших виявлених захворювань, до лікування додається дієта (обов'язково). Потім приходите через 2-3-4 місяці в залежності від хвороби на повторний прийом. Якщо людина дійсно буде стежити за цією дієтою і приймати гомеопатичні засоби вчасно, тоді стан вашого здоровя покращиться. Але якщо людина нехтує лікуванням, не буде дотримуватися дієти..тоді користі від цього лікування ніякої, справді даром викинете гроші
     
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Дякую! Здається дитині краще, одна ніжка вже відчувається. Я на жаль, багато не знаю, але як казав чоловік, що йому казали, то якась інфекція, в області хребта утворилась пухлина. Зараз дівчині колять якісь гормони, надіємось, що все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Може вона і хороший лікар, але в першу чергу думає про гроші, а не про людей. Я сам колись в неї лікувався, малого водив і бабцю з села привозив. Мені з однією проблемою допомогла, зате інша вилізла.
    А малому і бабці нічого не помогло, але гроші взяла
     
  7. Marianka

    Marianka Member

    :sorry: Скільки людей стільки і думок, комусь вона помогла, комусь ні, комусь подобається, комусь не подобається. Це особиста справа певно кожного. Я у традиційній медицині зневірилася, оскільки наші лікарі, якщо є проблема рекомендують відразу робити операції, приймати масу припаратів, які одне лічуть інше калічуть.
    Для прикладу можу розказати вам - шукала я лікаря проктолога, порекомендували мені Юрія Коваля, сказали професіонал своєї справи. Так от цей проффесор оглянувши пацієнтку, без аналізів - поставив третю стадію раку. Сказав готуватися до похоронів. Я просто недосвідченою була, незнала що стадію раку можна поставити на основі аналізів, а може просто була шокована такою новиною, бо йшлося про життя близької мені людини. Зараз би так хотіла заїхати в його приватний кабінет на Хуторівській і поговорити з цим професіоналом, який крім того що здер з мене гроші, завдав мені психологічної травми.
     
  8. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Хочу спитати можливо хтось порадить хорошого шкірного лікаря. В малого дуже слояться нігтики на ножках( на ручках нормальні). Мама завжди казала що то вітамінів йому не хватає, а Возниця сказав шо то вроджене і треба піти до шкірного лікаря. Може хтось з таким стикався...
    І ще одне. Дала минулого року чоловікові антибіотик, щоб швидше вилікувати... Через кілька хвилин забрала швидка... Сказали шо алергія, був набряк гортані, висипка, висока температура.. Сказали шо антибіотиків не можна, коли хворів наступного разу звертався до свого алерголога, той виписав таблетки після яких знову їздив прокапатися... З того часу не приймає нічого... Я все ж таки б хотіла щоб він здав якісь аналізи, для того щоб знати що можна прийняти в екстренному (тьху-тьху) випадку. Тому прошу порадити хорошого алерголога або діагностичний центр.
    P.S. Закон Герінга, чи як його там, читала (для Левандівки).
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого гастроентеролога у Львові.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Я теж його шукаю!!!!!!!!!
     
  11. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Не знаю Квіточко чи ще актуально але напишу.
    Минулого року мій Ромчик (2,8рочків) мав таку проблему: слоїлися нігтики. Ми пішли в шкірну лікарню в Сокільниках, і по аналізах нам сказали, що то грибок. Лікували дооовго (мазали нігтики йодом і маззю, 3-4місяці)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Може хтось порадити толкового гомеопата,який займається проблемами шкіри у дітей?Щоб той гомеопат у Львові приймав і не шарлатаном був.Знає хтось такого?
     
  13. natty

    natty Well-Known Member

    Росинка, наскільки я знаю, гомеопат не займається чимось одним, наприклад, станом шкіри, його завдання - підняти імунітет, зміцнити організм настільки, щоб усунути причини шкірних проблем. Не буду вам радити мабуть Дехтярьову - про неї дуже спірні відгуки, одна коліжанка з дитиною 1,5 року лікується в гомеопата Будзинського, дуже задоволена ставленням і професіоналізмом. Він знімає кабінет десь на Сихові, якщо цікавить - пишіть в ПП, розпитаю в коліжанки деталі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    На вулиці Стецька шо у центрі, це помоєму поліклініка №4, є кардіолог вона ж і гомеопат.... шкіру знаю що лікувала коліжанці, також язву добре пролікувала , така вона навіть по спілкуванню благородна....часу приділяє дуже багато, все продумує, вагітних веде гомеопатією... Мінаєва Світлана, 2й поверх зразу направо по коридору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. instalator

    instalator миється в бані

    Шановні добродії, моливо хтось, чув, можливо знає- на сихові є лікар, чи цілитель, лікує травами, якщо хтось щось чув дайте знати будьласка!
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2009
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    є жінка лікар або її називають рентген, мушу спитати в знайомої конкретну адресу
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    То кокась родина Чєрнобильця? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    та ні, просто вона по фото може сказати хвороби, або гляне на людину і скаже...
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Маряночко, а що то за лікарня? Чи можна туди на прийом дорослого (чоловіка) і чи маєте там крнкретно якось лікаря, якому можна довіритись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    там проводять прийом і дітей і дорослих. Ніби за всіх тамтешніх лікарів відзиваються добре. Ми були в Марії Іванівної.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)