Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Савка (кафедра нейрохірургії на Топольній)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Чи може хто порадити хорошого ортодонта?
    В донечки неправильний прикус.Вже майже рік вона носить пластинку,але поки результату ніякого.Хотілось би проконсультуватись ще з кимось.
     
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Я свого сина водила до ортодонта на Сихові (приватний кабінет). Вона поставила йому пластинку, казала що треба буде 2 роки ходити в ній, а все стало на місця за рік часу. Незнаю, чи то нам так повезло, чи то лікар хороший попався. Їхній телефон 2446002. Я забула як її звати, просто скажіть, що вам ортодонт потрібен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Вчора були в інфекціоніста і здали аналізи.Нам сказали що у дочки кашлюк.
    У мене велике прохання до всіх хто знае як допомогти малій щоб внас скорше все пройшло.Кашель нічний нас добивае.Може хтось мав кашлюк і знае як його нам "загубити".Щось з народних методів.І взагалі будем вдячні за будь яку інформацію.
    Бо мучитись навідь до 0.5 року ми не витримаем.Бо я читала що мжна так і пів року кашляти.
    нам сказали подавати щось заспокійливе і протикашлеві.Та я чула що якось можна той кашель "загубити".Але дитину треба здивувати.а в нас час мало діти чимось дивуються
     
  5. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Знаю що добре при тому на вечір гуляти або в хвойному лісі,або ще краще конюшня чи іподром,тамтешнє повітря дуже помічне.Кашель довго триматиметься,але хоч ті приступи мали би полегшатись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Власної машини наразі ще не мае .буде десь через місяць а іподромвід нас трохи далеко.Хвойний ліс -це якщо не помиляюсь в Брюховичах-це ще далі.І що нам робити
     
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Де у Львові іподроми і хвойні ліси я якось не орієнтуюсь,просто кажу що помічне,може ще хтось щось порадить:pardon:
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Путівку в Брюховичі взяти
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Дякую.я також за це чула.Тільки от думаю як нам туди кожен день їздити

    І це звичайно варіант.Але хто ж нас з інфекційною х-бою візьме у будь-який заклад для відпочинку.
     
    Останнє редагування модератором: 7 жов 2008
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Читала що політ на літаку є помічним, повітря на такій висоті, високий тиск і ще щось є дуже помічним при кашлюку. Але то не дешево, як варіант в Карпати на тиждеь, високо в гори, відправте дитину з ким зможете(баба, дідо, хресна, хресний, сестри, брати і.т.п) Хатинку з господарями можна зняти не дорого, там щей продукти свіжі і дитинка вичухається з цього.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Так про це також я чула.Та й думала над цим.Але проблема в тому що наразі не можу поїхати кудись.
    Завтра плануемо якщо не буде дощу з"їздити на іподром.А в четвер в Брюховичі.Та боюся що мало це принесе ефекту.Ох була б вже машина це б було легше.
    Я дуже дякую Вам форумчани що відгукнулись на мое прохання.Дякую і чекаю на ваші поради.Адже так чудово коли можна зайти сюди і Ви завжди допоможете вашими порадами
     
    Останнє редагування: 7 жов 2008
    • Подобається Подобається x 2
  12. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Дякую!!! :give_rose: а не підскажете, як з ним звязатись?
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    В стомат поліклініці на Симоненка є Крайківський, дитячий ортодонт. Має ще й приват кабінет на тургенєва. Дуже хороший лікар, і дорослим допомагає; і дуже спокійної вдачі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я сама недавно вирівняла зуби в цієї ортодонт... на площі Маланюка є стоматологічно клініка, лікар Наталя, вона і лікує і рівняє.. за лікування бере досить дорого, але вже як зробить, то потім не переробляєте 5 раз...( я так один зуб три рази робили, а після неї вже стабільно, тьху-тьху) за вирівнювання порівняно дешево, правда я три роки тому рівняла.., тай практично всі пломби в мене від неї))) дуже хороший сервіс і поводження з клієнтами...
     
    Останнє редагування: 3 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  15. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Хочу зустрітися з Левандівкою та деякими форумлянами і з*їсти їх з цибулею. :)
     
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Хто може порадити хорошого дитячого лора, який би спеціалізувався на порушеннях слуху?
     
  17. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Мудрий Ярослав Васильович. Хтось може щось про нього сказати?

    Мудрий Ярослав Васильович. Хтось може щось про нього сказати?
    Чи варто до нього малого відвести чи він тільки гроші здере? Лікування в нього досить недешеве :sad:
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Зверніться в Чорнобильську лікарню, там є сурдолог (так наз. лікар, який займається порушеннями слуху) і аудіометрист. Аудіометрист перш за все зробить аудіограму, яка визначить ступінь і характер порушення слуху, сурдолог щось призначить. Але, по-моєму, спочатку потрібне скерування від Вашого дільничого ЛОРа на аудіограму. В Чорнобильській лікарні працювала сурдолог Лесів Ярослава Антонівна (принаймні, в 2000 р. ще працювала, чи тепер працює, не знаю). Нормальна лікарка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Lesia

    Lesia New Member

    Порадьте лікаря ревматолога високого рівня, який би добросовісно відносився до своїх обовязків
     
  20. Томик

    Томик Well-Known Member

    Група ентузіастів хоче запросити відомого індійського гомеопата проф. Аджита Кулкарні навесні наступного року на декілька днів до Києва. Строк ще обговорюється, але імовірніше на початок квітня. Пацієнтів, які бажають отримати консультацію, та докторів, які бажають бути присутніми на консультаціях з учбовими цілями, просимо звертатись на e-mail kulkarni.in.kiev@gmail.com
    Про професора http://www.ajitkulkarni.com/
     
а де твій аватар? :)