Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    В поліклінці охмадиту приймає алерголог, як на мене, кваліфікований.
    Моїй дочці допомогла.
    Єдиний мінус - страшенні черги
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. галичанка

    галичанка New Member

    Не памятаю, як точно називається. Навпроти парку ім І Франка, що біля головного корпусу ЛНУ.Але там обстежують як залізничників, так і решту людей.

    Дописано:

    Вже знайшла! Це Діагностичний центр Львівської залізниці.
     
  3. ola

    ola New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Привіт ! Порадьте може хто знає...я не зі Львова , але хочу поїхати на обстеження до гінеколога в клініку Біокурс , це на вулиці Новаківського.Варто туди звертатись чи ні , хороші там лікарі ? і взагалі клініка ???
     
  4. Melisa

    Melisa Active Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Туди не варто!
     
  5. ola

    ola New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...



    А може порадите куди звернутись ? Бо в нас нема куди йти шоб нормально обстежитись ...
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    У свій час мені порадили Центр здоров"я жінки (той самий діагностичний центр залізничників, тільки вхід навпроти театру ПРИКВО, маленька тупикова вуличка біля трамвайної зупинки), Кулик Ольга Вячеславівна. Мені вона дуже сподобалась - спокійна, не залякує і не виховує, зайвих хворіб не приписує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Melisa

    Melisa Active Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Краще зверніться в Центр Репродуктивного здоров'я населення він знаходиться по вул Короленка (номер не пам'ятаю вроді 6) Це бічна Личаківської . Там дуже хороші спеціалісти. Я була задоволена і обслуговуванням і резцльтатом лікування.
     
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Там є молода лікарка Буряк (чи Бурак?). Аферистка. Приписала мені кучу хворіб і відразу сказала скільки то буде коштувати їх вилікувати. Здавши аналізи в діагностичному центрі вияснилось що я абсолютно здорова.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Мені порадили лікаря: Гайдук Ігор Богданович - в інфекційній лікарні працює. Чи ще хтось чув за нього? Маю йти до нього з малим (збільшені лімфовузли).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Melisa

    Melisa Active Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Можу з Вами посперечатися. Я саме в неї лікувалася і спостерігаюся далі. Повторюся ще раз, що дуже задоволена і результатом і лікуванням.Моя коліжанка, якій всі лікарі ставили діагноз безпліддя ( в 22 роки) недавно успішно родила здорову дитинку, після лікування у цієї лікарки.
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Не маю нічого проти вашої лікарки, це так, до слова. Мені теж ставили такий діагноз, з 17 років. І маю 2 дітей без лікування :). Не завжди діагноз відповідає дійсності. Ну і відповідно успіх лікування такого діагнозу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Я не знаю точно Вашої ситуації, але напишу про себе: в мене вона знайшла хламідіоз, ерозію, і ще якусь заразу (уреоплазму?, назву забула). То було десь 4 роки тому. Сказала мені що за 200 дол. вона мене вилікує. Я пішла в діагностичний центр перепровірити аналізи. Коли я взнала що я абсолютно здорова (інфекцій нема), а ерозія дуже маленька то була готова її вбити (принаймі галасу я б наробила на весь медзаклад), але її не було на роботі, і більше тратити свого часу я на неї не хотіла.
    Перед вагітністю ще раз здавала аналізи на всі торч-інфекції і в мене їх дійсно не було.

    Можливо Ви абсолютно здорові, а лікарка Вам хвороби придумує і Ви їй за це гроші платите??? Все-таки я б Вам радила перш ніж лягати під капельницю "від хламідій" добре перепровірити свій діагноз...
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Інфеціоніст? Лімфовузли?..
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    вже не в перше чую, що при перепровірці аналізів приватних клінік в діагностичному центрі діагнози не підтверджуються. з особистого досвіду скажу, що будь-який діагноз перш ніж почати активно лікувати бажано перепровірити у декількох лікарів і ще бажано не заінтересованих шкурно. щодо нашого діагностичного - то кажуть, що аналізи вони роблять на совість.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Толковий лікар.
    Останній раз правда стикалась з ним досить давно, за цей період чула від його відвідувачів тільки нормальні схвалення. Правда він весь час зайнятий і з неофіційних джерел кажуть, що за прийом в нього досить суттєві кошти, ось в це мені важко повірити, бо я його такого не знала, хоча часи міняються і люди також, але розум не віднімеш.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Ми з малим вже ходили, здали там же аналіз крові - результат мононуклеоз.(Вроді інфекційне як я зрозуміла на "хлопський розум")

    Додано через 1 хвилину
    100 грн
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    100? віднімає розум, потроху...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Так дорого. Для мене навіть дуже (якщо врахувати ще вартість лікарства, яке дорожче ніж прийом у лікаря (хоча і нашого виробництва..?)). Переконана на своєму 3-х річному досвіді, що правдивий (добрий?) діагноз коштує дорого...
     
  19. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    А яке лікування мононуклеозу Вам призначили?
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Помилковий діагноз - завжди дорожчий...

    Побачив статтю:ИНФЕКЦИОННЫЙ МОНОНУКЛЕОЗ
     
а де твій аватар? :)