Пошук фотографій із минулого (архітектура, огляд, руїни)

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем anonymisiii, 23 кві 2018.

  1. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Усім доброго дня
    Потрібна допомога.
    Я збираю інформацію про своє місто, в основному фотографії (1900-1980 роки)
    Проблема в тому що їх дуже і дуже мало.
    Шукаю як на австрійських архівах так і німецьких та польських, тому що в основому фотографії робились до або після війни (наші не сильно мали фотоапарати і не хотіли це все фотографувати)

    Можливо хтось підскаже десь великий архів фотографій Галичини під час 1-шої та 2-гої світової війни? Можливо приватні колекції чи форум ще це викладають?
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    І з якою метою?
     
  3. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Мета проекту зібрати усі матеріали, приблизно оцінити рік зйомок, з"єднати із усією інформацією про події у той час та викладати у мережу для жителів міста. Мало хто знає історію свого міста, нащадків, архітектури, подій, тощо. Поки-що цього ніхто не робив, тому маю таке внутрішнє бажання "розкласти по поличкам" і показати людям історію міста.
     
  4. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Ой, перепрошую
    Мабуть варто було зразу наголосити - це НЕ про Львів =)


    Я за 2 роки назбирав архів близько 2000 фотографій але я постійно знаходжу нові і нові, правда "по-штучно".
    Думаю, може просто хтось порадить якісь форуми чи архіви. У мене так сказати, відчуття що ще багато чого можна відкопати в інтернеті.
     
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    ?
    Це вже робила російська пропаганда. Фото 1941-го із свастикою у Львові в прелюдіії до агресії ватникам крутили по кілька разів на день. Польських і українських істориків завалювали грішми для масованого висвітлення складних, трагічних подій 30-их, 40-их років...
    А може, неруїни, невійна?
     
  6. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Не зовсім розумію про що Ви. Може так і було, а при чому тут це?
    Я говорю про те, що усі знайдені фото зроблені в більшості під час першої світової війни. Це в більшості фото знятих на фотоапарати самих окупантів. І фотографії якісні. А знайти фото які датуються в "мирний час" - практично одиниці. Висновок із свого досвіду.
    Під час першої світової дуже чітко знімали видатні місця, краєвиди, архітектуру, будівлі. Під час другої світової - немов прірва. Ні більшовики, ні німці тим взагалі не цікавились. Теж саме із інформацією.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Там багато таких фото
     
  9. rss

    rss Well-Known Member

а де твій аватар? :)