Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я приїхав до союзників, так ми інші роди військ називаєм, поговорив з порядними пацанами, знайшли спільних знайомих, за мене поруч лист і я хапнув трохи менінгіту на голову. Але люди навчені, перестали боятись, почали розуміти суть і небезпеку...
    А далі пішло.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вибачайте, знову поставив "тупо".
    Порошенко вже працював (работал) і продовжує працювати головнокомандувачем. А гриценко - пріпадо-ВАТелем в інституті шляхетних дівчат. Чи не дуже шляхетних.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Кстати, никто почему-то не подумал, что будет, если на президентских выборах победит Порошенко, а на парламентских Юля. Интересно мнение по данной конфигурации власти.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Таке можливе, та будь хто би не переміг, у парламент можуть пройти 6 - 7 партій, потрібно буде комусь йти на уступки, абсолютизму влади не буде ні у кого.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Ляшко - компромиссная фигура между мужчиной (Порошенко) и женщиной (Тимошенко).
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Зараз і я комусь поставлю "тупо".

    Мова йшла про події весни 14-го. Нагадай, пліз, головнокомандувачем чого тоді працював Петро Олексійович
     
    Останнє редагування: 3 бер 2019
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, тоді я нагадаю - саме тоді Петро Олексійович разом із Фірташем та Льовочкіним
    в Відні вламували Кличка не балотуватися на пост президента.
    Вломали.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вже можна сміятися?
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мова йшла про 2014 рік, відразу після того, як на Україну напала Росія. Тоді Порошенко ще не був головнокомандувачем. А простим колишнім міністром. Як і Гриценко.
    Ще раз перегляньте, про що мова. Гриценку закидали, чому він тоді, коли Росія напала на Донбас, відразу не пішов добровольцем на фронт.
    Можете зняти оцінку "тупо". Можете залишати. Ви просто не вникли у суть.
    А головнокомандувачем був тоді Турчинов.
    Турчинов Олександр Валентинович — Вікіпедія
     
    Останнє редагування: 4 бер 2019
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    До речі, серед сільських літніх жінок і бабусь Ляшко популярний.
    Моя мати, наприклад, проста сільська бабуся, на Юлю просто дивитися не може. "Куди вона, стара вже баба лізе! Коси розпустила, як дівчинка. Постидалася б у шісдесят років!" А тоді запитує "Може, за Ляшка!" На що я, аргументовано, кажу, що в жодному разі. Мама погоджується голосувати за того, за кого і я. Не Порошенка, звичайно, скажу по секрету.
    Порошенка по селах не дуже полюбляють ще з тих пір, коли він поприбирав до своїх рук масло- та цукрозаводи.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Ещё раз обращаюсь к зрадоботам. Сторонники Порошенко прекрасно понимают, сын ПАПы служил в комфортных условиях и вдали от передовой. Вопрос в другом, Поорошенко не делает из этого события, не пиарится этим. А Гриценко строит из себя знатока военных дел, а сам, будучи полковником, не отправился служить в 2014-м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не плутайте сепарські заворушення з повномасштабними діями кацапів. Останнє почалося у серпні.
    З дуже й дуже обмеженими повноваженнями. Ось чому народ проголосував "вадінтур".
    Про Гриценка є окрема гілка. Постійне блимкання словом "Гриценко" з приводу і без приводу виглядає як мінімум дивно. Чи не час взагалі забути про цього лузера? Принаймні до парламентської виборчої кампанії.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему скрываете, за кого хотите голосовать? Вы не министр, не губернатор. Не вижу причин обычному человеку скрывать свой выбор.
     
  14. До речі, все, що по вашим словам, "прибрав до своїх рук" Порошенко, працює. Все інше невідомо, хоча всім добре відомо, хто прибрав, в більшості порізане на метал, а територіі забудовані.
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хоча би тиловим інтендантом. Міг би хоч посприяти волонтерам, які шили, виточували, ремонтували та інше. Хоча би наданням квадратних метрів для робочих місць.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зауважив як деякі старі люди переглянуть якусь передвиборчу агітаційну газету, прочитають щось про Гриценка - тільки за нього, потім прочитають про Тимошенко - може не така погана, таке потрібне обіцяє...
    Чим більше читаєш бздури порохоботів - тим більше зростає його антирейтинг.
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Чем больше расписываешь зрадоботов, тем больше растёт уверенность в необходимости голосовать за Порошенко.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І бути ще раз обдуреним, чекати на біс Асоціації з ЄС, без.візу чи закінчення за день війни, стати "бабушкою Черновецького".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саме той випадок, коли у людини повністю відсутнє почуття гумору. Якщо я пишу "по секрету" на форумі, який потенціально може прочитати багато мільйонів людей, то який же це секрет? Чи Вам потрібно було в дужках зазначити ("шутка" )?
    А проголосую я за Гриценка, або Садового. Бажано, щоб один зняв свою кандидатуру на користь іншого.
    Я розумію, що Ви тут на форумі вже всіх, крім мене переконали, що потрібно голосувати за Порошенка. ("шутка"). Але мене Ви не переконаєте. Я - упоротий поліглот.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Десь згідний з цим і я,на випадок,якщо справді підтримати "Свободу" більшості важко буде,бо ще не зрозуміла багатьом вся її національна суть боротьби...ні всерйоз ,ні жартами! :vinsent::)))
    000сcs77.jpg
     
    Останнє редагування: 4 бер 2019
а де твій аватар? :)