Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

1. cncmaster

cncmaster Well-Known Member

) Ні, давай сам.
    До тебе там із твоїм підписом віднесуться з розумінням.

Останнє редагування: 3 бер 2019
  2. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

От цей сарказм в певній мірі і характеризує саме Вас.
    І потім, чому Ви мені поставили "тупо".
    Якщо Ви з правилами харківського форуму прийшли сюди і ведете себе не так, як в основному прийнято на львівському форумі, то чи не характеризується ця поведінка прислів"ям "в чужий монастир зі своїм уставом"?
    Ви навели приклад, що в сім"ї звертаються на "ти". Але ж ми з Вами, здається, не рідня. Тому ті слова зовсім недоречні.
    Чи я сказав щось не так, коли говорив, що перш ніж перейти на "ти", як правило, хтось один пропонує це зробити?
    І в мене немає жодного бажання реєструватися на харківському форумі. Мені вистачає для спілкування цього, львівського. І я більш ніде не зареєстрований. І не збираюсь.

Люблю цитувати класику.

• Подобається Подобається x 2
  3. Good man

Good man Обычный человек

Разумеется. Человек должен отличать, где сарказм, а где нет. Называется это - обладать чувством юмора.
    Вы мне ставите, я вам ставлю в ответ. Если уж следовать логике, то вы станчала должны были пояснить почему поставили вы, а только потом спросить меня.
    Я тоже люблю классиков:
    Грехи чужих считать вы так усердно рвётесь,
    Начните со своих и до чужих не доберётесь.

4. cncmaster

cncmaster Well-Known Member

То чо тебе Зеленський зачепив, га?
    Почни з себе - он бери лапату та годуй сім'ю.
    Чи там деревця якісь пообкопуй я хз

Фате зрадойобствувать та розхитувать будку.

Останнє редагування: 3 бер 2019
  5. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Ото нехай сидить на пенсії та викладає. Мені реально смішно від того що "грицеелекторат" ще не переконався що ця другорядна фігурка остаточно програла і усі смикання викликають у більшості лише сміх та зневагу.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Good man

Good man Обычный человек

Даже если убрать Беню, то Зеленский выступал по щелчку Путина и по щелчку Путина замолкал. Никогда такой человек не будет на равных вести переговоры.

7. medwedo berlogsoni

@Boris_Kiev, чому "тупо". Гриценко - колишній міністр і Порошенко - колишній міністр.
    Якщо є претензії до Гриценка, чому той не побіг відразу у військомат добровольцем, то такі ж претензії доречні і стосовно Порошенка.
    Навіть більше того - Порошенко, як набагато молодший, повинен був це зробити раніше від Гриценка.

• Тупо Тупо x 1
  8. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

А Гриценко надумав робити конкуренцію.:) От гад.
    Де ще такі перли побачиш?

9. medwedo berlogsoni

Тобто, Ви ставите мені "тупо" не тому, що я сказав щось дійсно тупе, а щоб помститися. Це в народі називається "сам дурак".
    Якщо ж Ви дійсно хочете пояснень на мій "тупий" пост, будь ласка, дайте посилання, і я поясню. Справа в тому, що я сиджу тут на форумі значно менше часу, ніж ви з двома Михайлами, тому я ставлю оцінку "тупо" не в якості помсти, як Ви, а тому що мені те здається дійсно тупим.

10. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

11. Good man

Good man Обычный человек

Не так. В данном случае у меня нет возможности назвать глупостью то, что вы посмели назвать глупостью мои слова.
    У меня есть голова на плечах, чтобы самому отличать глупость от неглупости. Удивлю вас, но разумный человек сам способен смотреть на себя самокритично и оценивать свои действия в прошлом как неправильные.

12. Good man

Good man Обычный человек

Ещё задолго до Жванецкого много умных людей сказало: человек, который не умеет отвечать за свои слова, есть трепло.

13. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

В скрутному.

14. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Ну, в скрутному стані ЗСУ знаходяться весь час :)))

Але ж якщо порівняти з 2010, то пакращення є, чи нема?

15. Краще довіряти 95й бригаді ВСУ, аніж 95му кварталу

16. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

ХЗ.
    В 10-му я не служив. В 14-му був срак, але штабнюки не лізли, сцяли. Ми керували бандою партизан, але мали результат. Ми порушували всі норми і всі правила. В мене під ліжком лежав ящик тротилу і десятилятровий бутель наколупаного гексоген у. А вже що лежало в моїй польовій сумці, най Бог боронить. Зараз на базі я не маю чим вчити людей. Там добрі люди помагають. Ну і підножний корм. Стає, аби фізику-оптику пояснити теорію вибуху.

17. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

А от главнокомандуючий знову десь там у вас був на передовій і навіть їв там борщ.
    І він знову казав
    Але вам я вірю більше, ніж главнокомандуючому...

18. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

А шо йому? 3,14здіти - не мішки таскати

19. Good man

Good man Обычный человек

А собственная голова для чего? Да, политики обманывают. Все. Не всегда и не всегда на 100%. Но все. Никто Порошенко святым не делает. Он выполняет свою работу, мы оцениваем. Каждый сам для себя решает, если была закупка запчастей в России, то это хорошо или плохо.

20. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Всі смачнюні йдуть нацгадам і мусорам. А ми збираємо купи те, що союз лишив в нащадок. Там простіше, нема - дай. Відповідь - нема. А організм не готовий. І всі починають підскакувати. Ну і велика частина за свій кошт. Сам же розумієш, що тобі кранти, якщо щось не грає.

а де твій аватар? :)