Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    От цей сарказм в певній мірі і характеризує саме Вас.
    І потім, чому Ви мені поставили "тупо".
    Якщо Ви з правилами харківського форуму прийшли сюди і ведете себе не так, як в основному прийнято на львівському форумі, то чи не характеризується ця поведінка прислів"ям "в чужий монастир зі своїм уставом"?
    Ви навели приклад, що в сім"ї звертаються на "ти". Але ж ми з Вами, здається, не рідня. Тому ті слова зовсім недоречні.
    Чи я сказав щось не так, коли говорив, що перш ніж перейти на "ти", як правило, хтось один пропонує це зробити?
    І в мене немає жодного бажання реєструватися на харківському форумі. Мені вистачає для спілкування цього, львівського. І я більш ніде не зареєстрований. І не збираюсь.

    Люблю цитувати класику.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Разумеется. Человек должен отличать, где сарказм, а где нет. Называется это - обладать чувством юмора.
    Вы мне ставите, я вам ставлю в ответ. Если уж следовать логике, то вы станчала должны были пояснить почему поставили вы, а только потом спросить меня.
    Я тоже люблю классиков:
    Грехи чужих считать вы так усердно рвётесь,
    Начните со своих и до чужих не доберётесь.
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    То чо тебе Зеленський зачепив, га?
    Почни з себе - он бери лапату та годуй сім'ю.
    Чи там деревця якісь пообкопуй я хз

    Фате зрадойобствувать та розхитувать будку.
     
    Останнє редагування: 3 бер 2019
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ото нехай сидить на пенсії та викладає. Мені реально смішно від того що "грицеелекторат" ще не переконався що ця другорядна фігурка остаточно програла і усі смикання викликають у більшості лише сміх та зневагу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Даже если убрать Беню, то Зеленский выступал по щелчку Путина и по щелчку Путина замолкал. Никогда такой человек не будет на равных вести переговоры.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Boris_Kiev, чому "тупо". Гриценко - колишній міністр і Порошенко - колишній міністр.
    Якщо є претензії до Гриценка, чому той не побіг відразу у військомат добровольцем, то такі ж претензії доречні і стосовно Порошенка.
    Навіть більше того - Порошенко, як набагато молодший, повинен був це зробити раніше від Гриценка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А Гриценко надумав робити конкуренцію.:) От гад.
    Де ще такі перли побачиш?
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тобто, Ви ставите мені "тупо" не тому, що я сказав щось дійсно тупе, а щоб помститися. Це в народі називається "сам дурак".
    Якщо ж Ви дійсно хочете пояснень на мій "тупий" пост, будь ласка, дайте посилання, і я поясню. Справа в тому, що я сиджу тут на форумі значно менше часу, ніж ви з двома Михайлами, тому я ставлю оцінку "тупо" не в якості помсти, як Ви, а тому що мені те здається дійсно тупим.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Не так. В данном случае у меня нет возможности назвать глупостью то, что вы посмели назвать глупостью мои слова.
    У меня есть голова на плечах, чтобы самому отличать глупость от неглупости. Удивлю вас, но разумный человек сам способен смотреть на себя самокритично и оценивать свои действия в прошлом как неправильные.
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Ещё задолго до Жванецкого много умных людей сказало: человек, который не умеет отвечать за свои слова, есть трепло.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В скрутному.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, в скрутному стані ЗСУ знаходяться весь час :)))

    Але ж якщо порівняти з 2010, то пакращення є, чи нема?
     
  14. Краще довіряти 95й бригаді ВСУ, аніж 95му кварталу
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ХЗ.
    В 10-му я не служив. В 14-му був срак, але штабнюки не лізли, сцяли. Ми керували бандою партизан, але мали результат. Ми порушували всі норми і всі правила. В мене під ліжком лежав ящик тротилу і десятилятровий бутель наколупаного гексоген у. А вже що лежало в моїй польовій сумці, най Бог боронить. Зараз на базі я не маю чим вчити людей. Там добрі люди помагають. Ну і підножний корм. Стає, аби фізику-оптику пояснити теорію вибуху.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А от главнокомандуючий знову десь там у вас був на передовій і навіть їв там борщ.
    І він знову казав
    Але вам я вірю більше, ніж главнокомандуючому...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А шо йому? 3,14здіти - не мішки таскати
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    А собственная голова для чего? Да, политики обманывают. Все. Не всегда и не всегда на 100%. Но все. Никто Порошенко святым не делает. Он выполняет свою работу, мы оцениваем. Каждый сам для себя решает, если была закупка запчастей в России, то это хорошо или плохо.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Всі смачнюні йдуть нацгадам і мусорам. А ми збираємо купи те, що союз лишив в нащадок. Там простіше, нема - дай. Відповідь - нема. А організм не готовий. І всі починають підскакувати. Ну і велика частина за свій кошт. Сам же розумієш, що тобі кранти, якщо щось не грає.
     
  20. В 2014 ніхто не звертав увагу на норми, дерективи, правила. Тоді ситуація була інша. Головне було вистояти. Після стабілізаціі стали приводити до порядку, до вимог статутів, наказів директив все життя. Десь це вдається краще, десь гірше. В армій пофігістів вистачало у всі часи.
    Тепер вже під ліжком тротил, зброю тримати не дозволяють. Іі вже стільки розповзлозь з 2014 по краіні. Тепер потрібно писати рапорт на отримання, організовувати облік, списання. Це бюрократична робота займає багато часу. Багато просто не хоче виписувати те, що є на складах, щоб не заморочуватись зі списання.
    Так що не все так, як описує майор.
     
а де твій аватар? :)