Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Особисто я чим раз більше схиляюсь до думки, що могло бути краще, але Порошенко далеко не найгірший варіант для Кремля - не робить різких дій, більше брехливі обіцянки, народ може тримати без бунтів та революцій під приводом, що "Путін нападе!".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Отже, треба розуміти, що Порошенко то є реакція.

    І радіти з того нічому.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та ще мати неабиякий зиск з того! Як таке терпіти з тарифами, які піднімають не тому, що вони обгрунтовані, а тому, що дехто ніяк не може мати менше, ніж хотів і мав завжди. Такий собі мародерний межісобійчик.

    Я можу повірити, що ніякий новий президент відразу не зупинить війну.

    Відразу набагато не зменшить тягар, який нинішня влада скинула на народ.
    Але що зменшить - то обов'язково. Прибрати корупційну складову в тарифах можна і нужно. Треба завжди чесно говорити з народом, не піаритись з червоними стрічками та красивими виступами, а говорити як є і що треба.

    Ще майбутній президент зможе прискорити реформу армії. Просувати чесних офіцерів з бойовим досвідом, прибрати паркетних генералів, прискорити впровадження стандартів НАТО, реформувати оборонний сектор і перетворити його в драйвера всіх змін в країні, продовжити і розширити співпрацю із західними партнерами в сфері безпеки. Все це якраз і зможе Гриценко з командою, дай боже йому успіху на цих виборах.
    До того ж і межісобійчіку прийде кінець.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та і навіть проросійський готовий капітулювати президент мало ймовірно, що відновить територіальну цілісність та зупинить війну, мало що може талапати Бойко чи Вілкул, яскравий приклад - проросійський Додон примусив вивести російські війська із Придністровя?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хто, гриценко?
    Людина, яка не знає чим живе Армія, людина, яка ні разу не була на передовій, людина, яка про нашу Армію знає тільки те, що вона є???
    Я служив при Гриценко. Найбільше нищили ЗСУ саме Оранжоіди.
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    В мене дещо інщі враження.
    Стверджують, що вихід нормальних людей з армії набув великих обсягів після 2010 року.
    До того усе було як було, без ексцесів.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну нормальні, я, наприклад, пішов в дев’ятому, мобілізували в чотирнадцятому. А мої колєги, тікають зараз аж на бігом. Класні офіцери, фахівці, стара школа, біжать, аж гай гуде.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та звісно. Вони вас, мабуть, покусали. diablo:Але ж було,що риги раптом ставали помаранчовими і навпаки (Павленко,Писаренко інші) - не було? Та бізнесюки ходять з одних партій до інших разом з владою - це реальність. І називати помаранчовими можна вже майже всіх.
    Слухаймо уважно, що було в армії після Гриценка, тобто після 18 грудня 2007року: хто там був м\о, як він піднімав армію. Ви ж звільнилися в 2009му?
    Чому не чути, які були гарні м\о після Гриценка і до Полторака?Це 10 років!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Олєнєвод Єхануров?
    Така сама мартишка, як і грицик.
    Всі оранжоіди - сволота. Всі.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    А після них мартишок вже не було - були ведмедики( з російським громадянством). Ото ЗСУ запанували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    От жеж сцукі
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ЗСУ було приречне. Війни нема - обуза. Але різали не так, як при оранжоідах. Є ж цифри.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та да.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @VasMT, а зараз ЗСУ в якому стані знаходяться?
     
  16. Просто вони виявились розумнішими за полковника і невідсвічують.
     
  17. Чє, чє. Щось я не чув, що б Україна давала добро на вивезення накопиченого там Варшавським договором озброєння.
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Слышали звон, а не знаете, где он.(с) Жванецкий описал всё с сарказмом, как поступает быдло, а не человек. Я же описал поведение человека достойного. А вы приняли слова Жванецкого за чистую монету. Глупость вдвойне.
    Давайте зарегистрируемся на харьковском форуме. Харьков это ведь Украина, никто не спорит. Я нахамлю 10-ым пользователям и мы посмотрим, кто из них мне ответит на "вы".
     
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ні, давай сам.
    До тебе там із твоїм підписом віднесуться з розумінням.
     
    Останнє редагування: 3 бер 2019
а де твій аватар? :)