Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я про війну говорю з 14-го року. А свинорилий тільки зараз розчухався. І тільки на словах. А це вже не інше питання. А головне!
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Де ВІЙНА? Де закритий кордон? Де видворення дипломатів? Де припинення торгівлі?
    Ешелони поруч з нами вільно ходять туди-сюди...
    Де війна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Погоджуюся, що війни, як такої, нема. Скоріше громадянська війна за підтримки Росії з одного боку і пасивної
    підтримки Західного світу з другого.
    Але нам для повного щастя бракує якраз повноцінної війни.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нам для повного щастя треба бути чесними. Свинорилому, кодлі нардепів, міністрам...
    Якщо іхтамнєти там є, розірвати дипломатичні відносини, закрити кордон, припинити торгівлю...
    Не об‘являти війну Росії, не йти в наступ на Москву, а припинити всі відносини. І все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут є нюанси, можливо я, та і багато наших громадян не знають всього. Але розірвання всіх дипломатичних угод - з ким тоді вести переговори, хоча би по обміну полонених? Розірвати договори про дружбу і непорушність кордонів, хто тоді завадить Пуйлу анексувати Харків за кримським сценарієм? Обявити війну, хто тоді завадить бахнути по Україні кількома ракетами, бо напросились, оголосили війну?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як показала історія - існування цих договорів не варто того паперу, на яких вони надруковані. Якщо пуйло анексував Крим за наявності цих договорів, то що йому заважає анексувати будь-який інший регіон так само (звісно, якщо на все це є час і натхнення)? Так що договори ці до одного місця
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не дуже сильний в історії, але із якогось фільму пам"ятаю, що Сталіну німці пропонували обміняти свого генерала на сина Сталіна, що попав у полон до німців. І Сталін, здається, сказав: "Я солдат на генералов не меняю".
    Це я до того, що мабуть-таки переговори можуть вестись і при розірванні дипвідносин. Через третю сторону.
    Потім, знову ж таки, якось же Ізраїль вимінює своїх громадян на полоненних арабів. Значить, якось перемовляються.

    Але поки Путін не подохне, результати відносин з Росією залишаться на тому ж рівні, що зараз, чи є дипвідносини, чи немає.
    Он із цілого Трампа дурника зробив. Невзоров порадив заочно Трампу перш ніж розмовляти з такими як Путін, потрібно пройти школу Ленінградського КГБ.

    То, між іншим, було суцільне позорище для Америки, коли Трамп не те що душу побачив в Путіну, як колись Буш-молодший, а просто козачка скакав.
    "раз, два, три -казачок, раз, два, три - новичок! Ох, и танец, ох, и танец но- ви -чок!"
    Слава богу, що в США - демократія, і там Трампу швиденько мізки вправлять.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зарікатись ні від чого не буду, але мало ймовірно, що у якійсь області тепер приязно би зустріли зелених чоловічків, і мамлила би влада, не йшла на штурм захоплених силових структур. У Криму офіційно знаходились російські війська + війна за півострів без сильного флоту неможлива.
    Якщо така обстановка, як зараз, лежав би Пуйло в мавзолеї біля іншого Володьки, на його місці хтось із силовиків ( дурні Івашки люблять тільки тих, хто їх тягає за бороди ) Патрушев чи Шуйга Конжутович чи Когутович, потрібна їм денацифікація та розвінчання культу вождя.
    Пуйло не тільки гебешна криса, а й гопнік, принцип "Коли неминуча бійка - треба бити першим" - успадкований від пітерської гопоти.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не повірите, але таких ще набереться вагон з причепом
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може це моя особиста думка, але інакше поставляться до кримського сценарію, коли без війни просто змінюють прапор над адміністративними будівлями і бойові дії, розруха, перетворення свого регіону у чорну діру, який із двох варіантів більш ймовірний? Так і вести бойові дії та їх недопущення на материковій Україні та на півострові - велика різниця.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Але їх потрохи меншає :)))

    Команда Костянтина Усова
    1 год · [​IMG]
    Дивіться, громадянин Островський, який вчора прославив Кривий Ріг тезисами про «хохлів», сьогодні вже заговорив державною мовою.

    Земляки надіслали нам прецікаве відео.

    Ці небайдужі люди відшукали Юрія Островського, який зранку обміняв велику суму гривень у російські рублі, сів в автомобіль, взяв курс на південь і вже майже досягнув адмінкордону з окупованим Кримом.

    Але там сценарій почав розвиватися у неочікуваному напрямку.

    Спочатку Юрій вибачився на камеру перед всіма українцями за свою ганебну поведінку.

    Потім він досить різко передумав їхати до Криму і вирішив повернутися до Кривого Рогу, аби сумлінно співпрацювати зі слідством та нести відповідальність за сказане і зроблене.

    Щоб не опинитися на місці Юрія, треба робити всього чотири речі:
    - поважати свою державу
    - поважати свою історію
    - поважати свій народ
    - поважати себе

    Не будь як Юрій.
    Люби Україну.



    View: https://www.facebook.com/KomandaUsova/videos/1989945834369805/
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а де плівки Кадирова/Оніщенко? Той чурка такі надії покладав зрадофілам.... А крім ля-ля-фа-фа ніякого толку. Видно, чурка блєфувала...:))):))):)))
     
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  14. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Типовий представник совєцької армії? Фанат танкових атак і килимових бомбардувань?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дуже ймовірно, якби була війна, тереторіальні притензії і спроба щось анексувати, допустим, зі сторони Румунії, зовсім по-іншому складалися би обставини. Із Росією одинакові дії бути не можуть.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих не перестає нас запевняти, як багато зробив Порошенко для України, але було те, що точно не в інтересах України. Це з блогерів:
     
    Останнє редагування: 16 сер 2018
    • Подобається Подобається x 3
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так у нашій історії, президенти вибрані після революцій, на емоціях, набирають велику підтримку, але скоро розчаровують та втрачають підтримку, як було із Ющенком після помаранчевої революції, потім у ІІ тур не виходить, таке дуже ймовірно і з Порошенком ( не мало соц.опитувань йому прогнозують максимум 3-4 місце ).
    А ще:
    -коли Порошенко на параді 2014 хвалився новою потужною зброєю, солдати під Ілловайськом потрапляли в оточення і оборонялись кулеметами, мало не часів Чапаєва;
    -коли Порошенко грівся на Мальдівах, бійці сиділи холодних окопах;
    Бізнес у Росії та на окупованих територіях, це така собі "скринька Пандорри", дивляться і беруть приклад, що якщо у президента там завод, то чому я не можу туди поїхати на гастролі, чому я не можу там закупляти сталеву продукцію і які санкції?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    - То війна, а не АТО!

    Ну добре, назвемо заканодавчо це війною.

    - Де війна?

    :)))
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):))):)))
    :haha::haha::haha:

    Я бачу, ви там скоро сп`єтисі.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так кажуть :

    Ганя Герман.
    Пуйло
    Бойко
    Савченко
    Рубан
    Тимошенко
    і т.д.
     
а де твій аватар? :)