Порошенко - переможець Путіна

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем sgrigoriy, 1 чер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко перехрестився і попросив пробачення у Бога, бо знав, що він бреше, коли каже про транш в середу 14 вересня.

    Чи транш таки дали?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В команді "всьопропало" - заміна: замість Василя зі Стрия на поле виходить ІгорМ.:)))


    шютка....
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шутки шутками, а що можете сказати по темі? ;)

    Я не кричу "все пропало", я приводжу факти.
    І за Порошенка я голосував, бо не бачив кращого кандидата.

    Але мені не подобається роль мовчазного електорату, якому можна вішати лапшу ;)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нормальному електорату завжди неподобається керівництво, навіть, якщо воно нормальне.

    електорат виховується, віддаляючись від совка, керівництво - не виключення - теж виховується тим же електоратом.

    Якщо електорат буде вимагати від президента тримати слово, то президент вимушений буде тримати слово.

    Формується нове суспільство з новою армією, новими вимогами, новою політичною елітою.

    Це є процес і слава Богу, що він йде у правильному напрямку.

    Тому ваша вимога є правильна, а президент повинен вчитися тримати слово. Розрізняти між ХОЧУ і можу.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, вже є зрушення :good:

    От тому я поки що підтримую Порошенка, але прийде час, і голосувати буду за Вакарчука ;)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А за Дзідзя чому нє?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дзідзьо багато матюкається по кацапськи. Це непатріотично :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а Руслана?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Руслани важливіше заняття - вона хоче стати мольфаркою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Московський патріархат пролетів. Порошенко хрестився канонічно і недаром

    А от і повідомлення про рішення фонду. Бо деякі скептики скажуть "мало лі што заявіл":
    Звичайно, колись прийдеться віддавати. Але зараз завдяки траншу стабілізується гривня, що немаловажно напередодні зими. А може, колись трохи і "зріжуть" суму боргу.

    Там, в цитаті, здається, помилка мільйони-мільярди.
     
    Останнє редагування: 15 вер 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Перебувати під слідством і сидіти за гратами це різні речі. Правда? А через деякий час ці скотинякипадлюкисволота вийдуть по закону Наді Савченко, відмотавши вдвічі менше.
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якщо він туди піде.. Свого часу Вакарчук покинув ВР, бо не захотів приймати участь у цьому бидламі. Для нього важливіше залишатися людиною
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Іншими словами, виявився слабодухим. Не зміг, благо, що зрозумів.
    А його поступок показав: все легко робити язиком, а в реальності - зовсім інша справа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Проще простого стати в позу номер два і сказати: "Всі недартаньяни, а я - дартаньян".
    Люди повірили Вакарчуку, обрали його туди, і йому потрібно було боротися там до останнього патрона. Виступати з державної (!) трибуни, хватати за руку і ловити на слові всякого негідника, а там, дивись, і ще б пару чоловік з ВР підтягнулися.

    Для мене приклад бійця - Саакашвілі. Також міг би піти у відставку - у ньго на це більше причин. Але бореться, жорстко бореться і з ризиком для себе.
    ЗИ. Я почав було виправляти слово "поступок" на "вчинок", бо чомусь подумав, що то я таке написав, а потім схаменувся.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А все тому, що хто не при владі думає: та я би там все поставив на місце, а коли прийде до влади, виявляється гіршим, ніж ті, що були.

    Вважаю, Вакарчук немає морального права скаржитися на владу. Він там був і втік. Неосилив - всяке буває. Але тепер його критика виглядає неавторитетно.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І звільнив, між іншим, місце для якогось жуліка. Був би він там, в ВР, і не крав, одним хапугою було б менше біля державного корита.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо. Зато Славко файно співає :rock::dance3::)))
    У нас в президентах вже був партократ, директор заводу, бухгалтер, завгар і бізнесмен, а артиста ще не було.
    Так що якщо Вакарчук захоче - то чоби і нє?;)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Oleg Ilyenchenko поширив альбом Петро Порошенко:Зустріч з Володимиром Жемчуговим та Юрієм Супруном — зAlexander Fesenko.
    20 год. ·


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Петро Порошенко додає 4 нові світлини до альбому Зустріч з Володимиром Жемчуговим та Юрієм Супруном.
    23 год. ·
    Завершилась величезна, багатомісячна робота по поверненню українських героїв Володимира Жемчугова та Юрія Супруна додому.

    Дякую усім, хто докладав зусиль для успішного завершення операції зі звільнення українців. В цій роботі були задіяні і рідні, і близькі, і Тристороння контактна група, і спецслужби, і волонтери.

    Володимиру Жемчугову постійно говорили про те, що Україна про нього забула, що за нього не ведеться боротьба. Я хотів би, щоб зараз почув весь світ – ми своїх не кидаємо!

    Дорогі, Володимире та Юрію, ласкаво просимо додому!



    А де Савченко - визволитель українських полонених? Голодує?
     
  19. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Писали, що голодування закінчила ще місяць тому:)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)