ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Ви не питайте, а краще найдіть відповідь на те, як ймовірному переможцю можна надати 1 категорію допуску до держтаємниці, якщо закон каже про інше. Як йому можна надати допуск до таємниц НАТО, які передані нам, до криптографії, яку з горем пополам відновили після діячів Янека?
    А як можлива наркозалежність Зе співвідноситься з цим законом.
    Про затвердження Переліку психічних захворювань (розладів), які можуть завдати шкоди охороні державної таємниці і за наявності яких допуск до державної таємниці громадянинові не надається

    Згідно із законом наркоман може бути допущений до держтаємниці не менше ніж через 5 років після закінчення прийому психоактивних речовин.
     
    Останнє редагування: 10 кві 2019
  2. Цей експеримент був поставлений в Естоніі в 2011 році і спрацював. Над телезалежними в Україні його відточували чотири роки. Результат перевершив всі сподівання.


    View: https://twitter.com/Zaporizhia911/status/1115878075202404359?s=20
     
  3. Лариса Соловьева: Порошенко залишається вірним своїм ідеалам! Навіть зараз, коли побачив скільки ворогів він мав навкруги, навіть зараз, він не сказав - це Яценюк! Це - Гройсман! Це - Луценко! Навіть - це Аваков! Хоча усім уже зрозуміло, що таки Аваков! Він кругом каже - в мене були помилки! В МЕНЕ, мать вашу! Коли є досягнення, він каже - ми досягли! Ми, мать вашу! Навіть коли третя частина населення вставила йому ніж в спину!? Все одно
    - МИ досягли! Я, тільки Я, помилився! Якого ви ще хочете президента? Того що "Я ВАМ нічево не должен?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. А де і в чому ахтунг?
     
  6. Я задав був питання, хто зі сьогоднішніх захисників Зе, коли виясниться що його обманули наглим чином готовий вийти на наступний Майдан. А нема? А як ваші заяви?
     
  7. rss

    rss Well-Known Member

    Путінський рупор Дмитрій Кисельов - за Зеленського, а ти?

     
  8. rss

    rss Well-Known Member

    Команда ЗЕ: Павел Губарев ("ДНР") за Зеленского, а ты?

    В команде ЗЕ пополнение. Павел Губарев присоединился к команде ЗЕ и поддержал пророссийского кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского
     
  9. rss

    rss Well-Known Member

    Голова представництва ЄС в Україні Х’ю Мінгареллі: якщо ви не бачите реформ в Україні – “ви або ідіоти, або обмежені люди”
    Я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті
    Немає жодних сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати цю країну, трансформувати цю країну, перетворити її на відкрите, демократичне суспільство, засновуючись на соціально ринковій економіці»

    [​IMG]
     
  10. rss

    rss Well-Known Member

  11. rss

    rss Well-Known Member

    А ось про реформи нашої Армії – заступник командира багатонаціональної дивізії НАТО “Південь-Схід” бригадний генерал ЗС США Томас Гарден (діючий генерал НАТО, тож ось вам експерт):

    “Перше – я вражений! Насамперед складністю завдань, які на практиці виконали бригади з приданими їм підрозділами в ході цієї міжвидової операції. Для прикладу, я б ніколи не повірив, що танкова рота може самостійно подолати ріку шириною в 100 метрів, використовуючи обладнання для підводного водіння, менш ніж за 5 хвилин.

    Друге – я побачив кваліфіковану, узгоджену роботу офіцерів штабів та підрозділів бригад в умовах проведення інтенсивної бойової операції. Кількість ввідних, які довелося опрацювати штабам, не збили темп операції. Такі показники досягаються лише тривалим навчанням, або набуваються в реальних бойових діях.

    Третє – за своєю посадою, я відповідаю за проведення подібних навчань в дивізії НАТО “Південь-Схід” і сьогодні я зробив найбільшу кількість практичних нотаток за останні роки.
    Дякую начальнику Генерального штабу ЗС України за запрошення на ці навчання. Головний висновок, який я зробив сьогодні – українці можуть не лише успішно оборонятися, вони здатні наступати!”

    [​IMG]
     
  12. rss

    rss Well-Known Member

  13. rss

    rss Well-Known Member

    Представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні:

    “Ми визнаємо, що було ухвалено декілька реформ, особливо наприкінці минулого року, які були дуже доречними. Це реформа в енергетичному секторі, пенсійна реформа, декілька інших. Але є також інші сфери, де робота була зроблена, але ми хотіли б бачити більше рішучості», – сказала Могеріні.

    При цьому вона зауважила, що в ЄС «також відомо, що заохочувати до проведення реформ – це одна справа, проводити реформи – інша».

    «Це ще більш складно, особливо в країні, яка має конфлікт на своїй території та вступає у виборчий етап.”

    [​IMG]
     
  14. rss

    rss Well-Known Member

    Заступник державного секретаря США Девід Гейл:

    “Джерелом української справжньої сили – є Революція гідності. Як в США та інших демократичних країнах, сила походить від наших цінностей та демократичних традицій. Революцією гідності український народ зробив чіткий вибір на користь вільної, сильної, процвітаючої та демократичної України.

    Україна чимало просунулася у реформуванні судової, енергетичної та оборонної сфер. Але звичайно, попереду ще значний шлях. І ми повністю підтримуємо Україну на цьому шляху”.

    [​IMG]
     
  15. rss

    rss Well-Known Member

    Не підтримувати популістів – Міністри закордонних справ країн ЄС. Просто весь лист читати.
    (йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів)
    Неофіційний документ авторства Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Ірландії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Словенії, Швеції та Великої Британії.
    Зважаючи на російську агресію, яка і досі триває, українське керівництво заслуговує на високу оцінку через значні досягнення в реформах по низці ключових напрямків, серед яких – енергетика, банківський сектор, державні закупівлі та децентралізація.

    Читати далі за посиланням.

    [​IMG]
     
  16. rss

    rss Well-Known Member

    “Я бачу в Україні результат реформ та прогрес” – колишній президент Франции Франсуа Олланд.

     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сто метрів, це мала перешкода. І долати її за нормативом якраз і становить близько п’яти хвилин.
     
  18. rss

    rss Well-Known Member

    Посол США Марія Йованович:

    “Немає жодних сумнівів – і я гадаю, кожен з присутніх міг би навести власні приклади багатьох важливих сфер, де Україна досягла значного прогресу за п’ять років. Я запропоную вам свій список, який в жодному разі не є винятковим.
    Створено нові антикорупційні інституції, стабілізовано банківську систему, зростає громадянське суспільство, розбудовується нова поліцейська сила на основі західних стандартів, здійснюється децентралізація, і список можна продовжувати”.

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. rss

    rss Well-Known Member

    Канцлер Німеччини Ангела Меркель:

    “Україна за останні роки багато досягла. До 2011 року вона повністю була залежна від Росії, вона повністю зараз розвернулася в інший бік, повністю переорієнтувалася на інших торгових партнерів. І якщо вдалося відійти від цієї економічної залежності, можливо, це для багатьох неприйнятно, але все-таки це досягнення, яке не можна недооцінювати”.

    [​IMG]
     
  20. rss

    rss Well-Known Member

    Президент Європейської ради Дональд Туск:

    «Це перший раз в нашій спільній європейській історії, коли було продемонстровано такий спротив та відвагу, а також прагматизм. Бо я вважаю, і не тільки я, що ви є героями та прагматиками. Це унікально».

    «Я також дуже ціную вашу особисту роль, пане Президенте. Ви також маєте гарні причини пишатись. Це не лише моя особиста думка. Ваша репутація та репутація всієї країни є дуже високою не тільки в Брюсселі, а й у всіх столицях Європи. Ви заслужили таку репутацію»

    – неймовірні оцінки про Україну, чи не так?

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)