ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Визит Зеленского в Харьков: инспектировал леса и разбирался с "черными лесорубами"
    А Хомчин сьогодні вночі повернеться з "відпустки" і викладе кадри, де Порошенко літав на вертольоті над вирубаними незаконно лісовими масивами. І як боровся з "чорними лісорубами".
    Бажаючі лизнути чоколадову задницю можуть поставити мені "тупо".
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вірно! Які в дупі нині демократи в Україні і США? Гебрейське лоббі і троцкісти а ля Конгрес,який Трамп і п’єрдолить...і вірно робить!:hi:
     
    Останнє редагування: 17 лип 2019
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    «Тупо»,то не ті люди,що за Пороха ставлять,як ті,що проти явного лоха Зе!
    Ну,це ж пародія на голову колгоспу,не то що на...преза! Ой...і називається це гебрейська манія величі з минулих літ і серед Всіх народів світу! Таких інших і подібних на них нині НЕМА! Ще 100 років тому,так-сяк було! Нині то вже нонсенс і ясно все це,та й смішно,що й позначають люди це просто...»тупо» і все! І антисемітизмом чи семітизмом тут явно не попахує.просто мозги в одних працюють,а в інших тормозять! :yes: :preved:
     
    Останнє редагування: 17 лип 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Цікаво, що ж це за така «проста вчителька»?

    Підслухано в соцмережах

    4 год ·
    Порошенко зустрівся з «простою вчителькою» у порожньому потязі.

    Нещодавно піар-служба Петра Порошенка опублікувала нове відео яке на їхню думку повинно показати як «Порошенка люблять прості люди».

    На новому відео видно як «проста вчителька українською мови» «випадково» зустріла Порошенка у поїзді Київ-Львів та говорить:

    Який приємний сюрприз, хочеться вам поклонитися від свого імені, від імені моєї сім’ї. Ви стільки зробили за ці 5 років, я проста вчителька української мови, чоловік поїхав до Польщі по безвізу, це завдяки вам, Армія Мова, Віра, та Томос, як ми жили без цього? Ми всі підтримували вас на виборах та завжди будемо підтримувати! Не опускайте руки та не здавайтесь! – сказала вона.

    Жінка продовжувала дякувати екс-президенту, та розповіла що її зовуть Валентина, та вона працює вчителькою у Андріївській школі в Полтавській області. Порошенко зробив з нею сефлі та попрощався.

    Варто нагадати, що поїзд в якому зустрілась вчителька тепер вже не з президентом, а всього лиш з главою партії, це елітний рейс з вагоном преміум класу, білет на який вартує явно не одну зарплату простої вчительки.

    Цікаво що задумає піар служба Порошенка у наступний раз? Порошенко зустрівся з виборцями у під’їзді 5ти-поверхівки, чи може Порошенко зустрінеться з людьми у черзі в АТБ?


    View: https://www.facebook.com/vsocmeregah/videos/2375227169420212/
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Білет коштує близько 500 гривень.
     
    • Тупо Тупо x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я такого не ствекрджував, що в той самий день. Тим більше, інфу про запрошення Порошенка могли знати і раніше запрошення Порошенка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І що?
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А це хто написав? о_О
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я поглянув ціни. Плацкарт - 137 гривень, купе - 256.
    Я б поїхав у плацкартному. Не так і далеко від Києва до Полтави. Трохи довше їхати, за те економія - 350 гривень.
    Вокзал Полтава - билеты, цены, расписание. - Цены на жд билеты из Полтавы

    Тому, думаю, вчителька не проста. Можливо, чоловік небідний, можуть собі дозволити "нєпозволітєльний" комфорт.

    Крім того, коли Саакашвілі десь на публіці, від бажаючих зробити з ним селфі не можна одігнатися. А тут - одинокий рояль в кущах, на якому зіграв (чимось(с)) Порошенко.
     
    Останнє редагування: 18 лип 2019
    • Тупо Тупо x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Тупо Тупо x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, а Порошенко акомпонував на роялі (с).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

     
    • Тупо Тупо x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Будь ласка.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це швидкісний потяг, типу Хюндая. Львів - Київ 4 години.
     
    • Тупо Тупо x 2
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я розумію, але
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Тут є ще одне але...
     
    Останнє редагування: 18 лип 2019
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Andriy Portnov з Andrey Portnov.
    16 год ·
    Посмотрел результаты поездки Порошенко в Страсбург. Пустые, случайные и находу придуманные встречи. Цель визита - уклонение от допроса по делу о хищениях, отмываниях и офшорах.
    Поездка настолько внезапная, что забыл о черниговских избирателях, которым тоже пообещал встречу в этот день.

    www.aportnov.com

    [​IMG]
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Джірсі, Портнов- великий "авторитет", це навіть Яник знає. Тому його ля-ля, як лбом об асфальт - нікому не цікаво.



    З 2 квітня 2010 до кінця лютого 2014 — керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України Януковича та заступник (з 24 січня 2014 перший заступник) глави Адміністрації Президента України.

    Після Євромайдану взимку 2014-го виїхав з України, також того року жив у Росії.
     
а де твій аватар? :)