ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та так! Вже МАЙЖЕ просрали Україну...з нами всіма разом! Ще тиждень,о-о і повний пердець(принаймі на лівому березі).Шо,нє? Ех-е-хе!:preved::dash1:
     
    Останнє редагування: 16 лип 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо лідер партії Слуга народу хочєт русскій язик і і пів Галичини його піфдтримує, то це катастрофа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені сперечатися не дуже хочеться. Я не знаю, що буде далі, прогнозувати не можу. Два останні кандидата на виборах - не мій вибір. Але що мені дуже не подобається - як пише блогосфера:
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    НЕпрохідний
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На Львівщині поліцейські викрили депутата сільради у масовій смс-розсилці для дискредитації політичної партії «Голос» на користь партії «ЄС»

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ДУМАЙ!

    [​IMG][​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]

    Коли Порошенко був у Дрогобичі, то трускавчане чогось чорішили, що і до них заїде на водицю. За ніч збудували сцену, увесь день до вечора марши грали... А він не заїхав( Але ж хтось сказав...
     
    Останнє редагування: 17 лип 2019
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Andriy Portnov з Andrey Portnov.
    4 год ·
    Порошенко сегодня не явился на допрос к следователям. Прогнозирую новую повестку и решение о принудительном приводе. Фигурант должен не только объяснить следствию, как он крал деньги у армии и отмывал их в офшорах, но и пройти абсолютно все этапы тех же процедур, которые прошли по его прямому указанию тысячи украинцев.

    Ему нужно обязательно пройти через допросы, обыски, аресты активов и меру пресечения. Он должен жить и постоянно думать о тюрьме, - посадят или не посмеют, отнимут имущество или не смогут, обнаружат ли новые счета, куда придут с обысками и как поведут себя его партнеры и соучастники после первых задержаний.

    В ближайшее время преступную организацию Порошенко ждёт новая реальность, несмотря на мандаты и бывшие регалии. Они останутся в абсолютном меньшинстве, без своего прокурора и без инерции прошлых лет.

    www.aportnov.com
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гмм... та в нас не тільки ненависники Пороха є, в нас навіть є фанати Портнова...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що йому повістку дали спеціально в той самий день, коли він за запрошенням ПАРЕ, має бути в Страсбурзі, де має вирішуватися питання санкцій Росії. Очевидно, в органах хтось працює на Пуйла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, зовсім не фанати. Але для різномаїття , щоб не знудило від рошенок :)
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви можете надати дані - коли видали повістку до слідчих, і коли надали запрошення ПАРЕ?

    У всіх державах весь час в органах хтось працює на Пуйла. Ще з часів Перта І
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви, можете?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В мене дуже поганий трафік, пошук практично не працює

    Якщо Ви стверджуєте, що йому повістку дали спеціально в той самий день, коли він за запрошенням ПАРЕ, має бути в Страсбурзі - значить маєте дані
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не переживайте за Порошенка.
    Мені сподобався вираз турецькою
    Tanrı'nın hukukunda zamanaşımı diye bir şey yoktur.
    Кожен, кому цікаво, може підставити в Гугл-перекладач. Вуйко досить точно передає суть цього виразу. (російською - в яблучко)
    Ще одну повістку вручать (краще було б, якби в коридорі Страсбурга при євросвідках).
    Потім примусово приведуть. Всяке може бути.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Гройсман звинуватив партію Порошенка в брехні

    Колишній прибічник Порошенка Володимир Гройсман звинуватив партію Порошенка у побудові своєї політичної кампанії на брехні, на що у "Європейської солідарності" відповіли, що він маніпулює соціологічними даними та розпорошує голоси на користь "п'ятої колони".



    Volodymyr Groysman

    7 год ·
    Останні тижні запущена цілеспрямована брудна політтехнологічна гра, яка заполонила ЗМІ та соціальні мережі. Її суть така: “Не голосуйте за демократичні партії, бо вони – непрохідні, а голосуйте лише за одну партію – Петра Порошенка”. Це намагання задурити людям голову і видати зовсім іншу реальність.

    Ця маніпуляція полягає в тому, що є різні соціологічні дослідження, вони по-різному визначають, хто долає виборчий бар’єр, хто входить, хто не входить в український Парламент. Врешті-решт, це вирішувати не окремим політичним діячам, які будують свою політичну кампанію на брехні, а українським громадянам, які мають вільно прийти проголосувати, за кого вони хочуть. Не треба вводити людей в оману.

    Коли ми проаналізували – сьогодні в інтернеті є десятки акаунтів, які фінансуються з різних фінансових джерел, не політичних. Вважаю, що тут є юридична складова, що такі речі фінансуються поза межами виборчих фондів.

    Хотів би сьогодні звернутися до Міністра внутрішніх справ України та Національної поліції України. Одного разу, коли зазначена політична особа хотіла розбудувати по країні сітку скупки голосів, Національна поліція не дала цьому відбутися, захистила чесні вибори і вони були визнані усім світом як демократичні. Нещодавно Національна поліція викрила ще ініціатора проти однієї з молодих політичних сил, яку дискредитували за допомогою СМС.

    Сьогодні дискредитуються абсолютно всі політичні сили демократичного табору. Більше того, нав’язуються різноманітні історії, які не мають нічого спільного з реальністю.

    Хочу сказати лише одне українським громадянам: думаю, що ви маєте можливість сьогодні за попередні періоди визначитися, хто діє відверто, щиро, морально, а хто бреше. І коли ви прийдете робити свій вибір, обирайте тих, кому ви довіряєте, а не того, хто бреше, або маніпулює. Це найголовніше питання українського майбутнього.

    А правоохоронні органи, я розраховую, дадуть цьому питанню достатньо серйозну оцінку.


    View: https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/videos/396667474296106/
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)