ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

    • Смішно Смішно x 1
  1. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    САП відкрила справу на Порошенка
    Цікаво, який запах реваншу ((с) Парубій) рознісся навколо Порошенка, коли він почув цю новину. Деталі можна почитати за посиланням.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, трохи багато букв, але файно платять за поширення.
    Якщо бажаєте, то долучайтеся

    Вячеслав Ільченко
    6 год ·
    Вчора написав про Зеленського, сьогодні напишу про Порошенка. А то уже знайшлися доброхоти, які записали мене в чекушну секту. Злоби у мене, бачте, забагато...

    Повідомляю, Порошенко несе пряму і найбільшу відповідальність за те, що зараз кермо зайняла, м'яко кажучи, непридатна для цього людина. Адже він вчинив найбільші з усіх можливих злочинів, які може вчинити правитель.

    - Петро Порошенко знищив пасіонарний заряд, яким в 2014 р. буквально світилась нація, і довів народ до того, що йому стало абсолютно все одно, хто саме займає кермо держави. Я про це писав мінімум кілька разів. Ось навмання взяті два пости на цю тему, за 2017 р.:

    View: https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/1165701846897804


    View: https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/1122736684527654


    Я наведу звідти цитатку, щоб вам було легше.

    -- Держава завжди має цінність. Ви дуже добре научились конвертувати її в пачки доларів та зливки золота. Однак вона має не тільки грошову цінність, а й імманентну - яка громадянами визначається як загальна сума всіх послуг, які вони отримують за сплачені податки. Ви ж, дорогі можновладці, за останні сім років (я не відділяю ваше правління від правління Януковича) зробили все, щоб імманентна цінність держави для громадянина тяжіла до нуля. Щороку вони сплачують все більшу і більшу данину (податками це уже назвати не можна), а послуг отримують все менше і менше. Ухвалений сьогодні вами судовий кодекс остаточно фіксує основний принцип, який ви поклали в основу уже вашої держави - "податки - 100%, послуги - 0%". При таких умовах людям швидко стане все одно, під яким прапором їх грабує місцевий лендлорд - жовто-блакитним, чи аквафрешем. --

    Вибір Зеленського в президенти - це і є результат того, що народу стало абсолютно все одно, хто саме буде лендлордом. Порошенко, правда, розраховував, що завдяки цій насадженій байдужості зможе установити свою особисту тиранію, але вигріб тим же кінцем, та й по лобі. А тепер будемо вигрібати ми.

    Другий страшний злочин Порошенка як правителя, полягає в тому, що він сконцентрував всю інформаційну потужність як держави, так і підконтрольної медіа-імперії на єдиному політику, який міг теоретично скласти йому конкуренцію. Тимошенко за його каденцію стала чи не більшим жупелом, ніж за часи Януковича. Бо при регіоналах хоча б знали міру, а тут міри ніякої не знали. В хід йшло все - "каубальні коунтрагхдти", "контрольні голосування", "фотографії в аеропорту як знак таємних домовленостей". Не гребували навіть прямою брехнею, як, скажімо, розповідями про те, як Юля хвацько одним виступом на РНБО всю війну програла.

    Якщо раніше я соромився про це казати, то зараз можна із повним правом сказати - Юлія Тимошенко є найбільш оббріханим політиком за всю історію України. Стільки не брехали ні про кого, включаючи відомі історичні постаті - такі як Мазепа чи навіть Бандера.

    Наводити свої пости на цю тему я із принципа не буду, бо я останні 5 років убивав весь свій вільний час на протистояння цій мутній хвилі. Якщо хтось цього не помічав - це не моя проблема. Знову ж таки, Порошенко розраховував, що таким чином зможе зберегти себе при владі як єдиного і незамінного проукраїнського політика. А насправді чистив дорогу зовсім іншій людині.

    Третій страшний злочин Порошенка - він узаконив в нашому суспільству чисто російський архетип "дозволеної жертви". Все, що допомагало знищувати опонента Порошенка, стало дозволеним. Як тільки монарший перст показував, тут же зривалась ціла свора не тільки блогерів, а й численних корисних ідіотів, яким не терпілось пнути, вдарити або просто плюнути. А придумав цю практику російський цар Іван Грозний. Все, як і у нас, монарший перст показував - і опрична сволота радісно рвала дозволену жертву.

    І тут я хотів би згадати Довлатова - "Ми без кінця проклинаємо Сталіна, і звичайно, він кривавий тиран. Але я все-таки хотів би спитати, хто написав 4 мільйони доносів?".

    Скажіть будь-ласка, хто в коментах верещав "Тимошенко не предлагать", "Тимошенко - баста", "Вороффка", "Вон, на пенсию"? Все це були порохоботи, да? Серед них не було "вимогливих, освічених та культурних громадян"? Будь-ласка, не обманюйте себе, більшість із вас стали добровільними опричниками. Тому що вам дали зрозуміти, що Тимошенко - безпечна жертва. За її пинання вам не зроблять абсолютно нічого. І ви охоче оскотинились.

    Щоб вам стало зрозуміло, я розповім вам про страшний експеримент, який на собі поставила сербська художниця Марина Абрамович. Вона оголосила себе дозволеною жертвою на 6 годин. Всіх гостей її експерименту упевнили, що їм нічого не буде - вони можуть зробити із художницею все, що завгодно. На стіл поклали 72 різних предмети - від пір'їни до зарядженого пістолета. Їх теж дозволили використовувати. І шоу почалось.

    Протягом перших двох годин люди тільки трогали дівчину, дехто несильно її шльопав, хтось гладив - одним словом, все було в рамках норми. Наступні дві години люди посмілішали. Вони почали брати важкі предмети і бити дівчину. А останні дві години до кінця не добігли, бо художницю різали ножем, а потім силоміць вклали в руки пістолет і змушували натиснути на спусковий гачок. Шоу зупинили, тому що такого не очікував ніхто. Всього за шість годин люди цивілізованої Італії (це відбувалось в Неаполі) перетворились на садистів і майже вбивць, готових просто так вбити невинну людину. Кому цікаві деталі, лінк в першому коменті.

    А ми - просто щоб ви знали - значно менш цивілізовані. По індексу миролюбності ми плетемось в хвості на 152 місці із 163, поряд із Суданом, Конго та Пакістаном.

    Порошенко оголосив Тимошенко "дозволеною жертвою", добре знаючи, наскільки ми злі. На це не сподобився навіть Янукович - він хоча б знав міру. Але він розраховував, що це допоможе йому знищити свого головного опонента. А насправді знищив сам себе, бо на виборах сам і став такою дозволеною жертвою по закону бумеранга.

    Однак не забудемо - в цьому, його останньому злочині, участь брало і населення. І саме на нього зараз спрямовані мої незручні слова - вчорашні та сьогоднішні. Бо ніякий Зеленський не виправить того, що ви робили добровільно, із захватом, смакуючи те, що вам підкидали проплачені блогери та заангажовані аналітики.

    Знайдіть в собі сили, мобілізуйтесь. Майте сміливість хоча б встати перед дзеркалом і самі собі сказати "Ми фатально помилились", а потім виправити цю помилку. У нас попереду парламентські вибори.
    - Хочете реальних змін - Тимошенко запропонувала вам план і стратегію.
    - Хочете, щоб призначення нового президента не утягнули нас на дно - Тимошенко може створити надійний баланс;
    - Хочете, щоб всі, хто грабував країну, були реально покарані - Тимошенко уже робила це в минулому, і готова зробити ще раз;
    - Хочете спокутувати свою участь в злочинах Порошенка - Тимошенко вам дасть мастерок, кирпичі і покаже місце, де ви зможете збудувати свою частку нової країни.

    Я зрозуміло пояснив? У вас є шанс показати, в якому місці я неправий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Як не Гриценко, то Тим. Питань немає. Тільки б не Порошенко. Як У 1919 році - тільки б не Скоропадський.
     
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Петро Порошенко був (була) в ефірі.
    1 год ·
    [​IMG]Мене от дивує, чому Порошенко так боїться народного референдуму про подальші відносини з рашкою, про війну і про ОРДЛО.
    Це ж нормальна і виправдана практика визначення конкретних настроїв народу.

    Народ — громадсько-політична сила, на яку опирається офіційна влада в країні[2

    Рефере́ндум (від лат. referendum — те, що треба доповісти) — в державному праві прийняття електоратом (виборцями) рішення з конституційних, законодавчих чи інших внутрішньо- чи зовнішньополітичних питань.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Референдум - це опитування, але не вибіркове, а суцільне. Таким чином взнається, чого хоче народ.
    Але закон на основі референдуму ухвалює законодавчий орган. Колись уже в Україні був референдум, не пам"ятаю, з якого питання. Але закон так і не прийняли. То було ще за часів Кучми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Референдум був про Незалежність Всеукраїнський референдум 1991 — Вікіпедія

    Всі заморочки вирішуються за якийсь пленарний тиждень.
    /за 6 год на призначення електрика на посаду ГП я вже говорити не буду, бо оскома ;)/
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, я мав на увазі ось це:
    Історія референдумів в Україні
    Але тему, мабуть, закриваємо, бо ця тема тут ні до чого. От якщо з"явиться інформація, що до Порошенка завітали десятеро в масках, тоді можна і запостити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я спочатку з вами погодився, але дивлюся, що ця тема не буде незатребованою :)

    Був президентом, став фігурантом. Які справи відкрили проти Порошенка після інавгурації Зеленського

    - Справа №1. Держзрада

    - Справа №2. Розкрадання в енергетиці

    - Заява від Шуфрича


    ЗІ

    Портнов десь оголосив механізм :

    - Правозахисники подають заяви в українські органи.
    - Якщо органи затягують або неналежно відносяться до розслідувань, то відразу же йдуть звернення в європейські і міжнародні суди. А там вже капці.
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я мав на увазі тему "про неімплементовані референдуми".
    А з повідомленнями, що стосуються Порошенка, сумувати не доведеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А то вже не хурум-бурум...

    Andriy Portnov
    11 год ·
    Друзья, как и обещал, начинаем комплекс международных учебно-воспитательных мер в отношении Порошенко.

    По ссылке публикую нотариальный документ, свидетельствующий, что в апреле 2015 года, когда в зоне АТО погибали украинские военные, Порошенко переоформлял свою панамскую торговую компанию UKRPROMINVEST HOLDING LTD в новое оффшорное предприятие BATTERY INVESTMENT CORP.

    Документ здесь: http://bit.ly/2WhT6eL.

    Основной целью новой компании было владение Порошенко торговыми и промышленными активами. После того, как в прокуратуре Украины произойдут кадровые изменения мы добьёмся международно-правового поручения ГПУ в Панаму о раскрытии всех сделок Порошенко в Панаме во время войны и посчитаем, сколько военного снаряжения и вооружения можно было купить за налоги, которые были украдены и отмыты в островных офшорах.

    А пока сообщаем, что новый панамский офшор Порошенко BATTERY INVESTMENT CORP вскоре завладел акциями аккумуляторной компании Иста-Центр https://bit.ly/2VUO6Nz, которые в дальнейшем у него хватало ума продать гражданину Российской Федерации Виктору Потапову.

    Выписка из реестра Минюста прилагается: http://bit.ly/2WmcR4E

    Доброе утро, Петр Алексеевич.

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Почитала трошки «болгарських альош», як казав мій дід, наївних людей, які здивовані тим, що попри дуже провальні рішення нового президента підтримка його тримається і навіть зростає, і маю вам сказати одну всім відому істину, яку ви чогось пропустили, навіть пару штук:
    - рейтинг президента не сиплеться сам собою, тільки внаслідок активної інформаційної атаки;
    - те, що Ющенко і Порошенко дуже скоро втратили свій рейтинг не є закономірність і не означає, що «українці не люблять владу» а є результатом спланованої і якісної інформаційної атаки;
    - важко і неприємно визнавати, що ти не вільна істота а проста людина, що легко піддається впливам, але це така сама правда як те, що всякий дощ нас мочить і краплі від нас не відскакують, ми всі піддаємось впливам, це частина того, що дозволило людству вижити;
    - якщо ви будете спокійно чекати, коли рейтинг сам впаде і «вони самі все зрозуміють» то ви граєте за їх правилами бо див. пункт перший;
    - ні я не кличу нічого робити, я просто пояснюю, що відбувається, аби ви знали, хоча ви мені не повірите, бо кожному приємно бути суперменом і неприємно бути простою людиною.
    Olena Zaharchenko
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А вот и САП зашевелилась. Энергетика!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порохоботы визжат о всякой ерунде, а над экс-президентом сгустились черные тучи.
    Собираясь возглавить партию в парламенте как бы он эту Солидарность не опустил до плинтуса, когда мир узнает, кто скрывался под личиной большого патриота.
    Надеть вышиванку и прикрыться националистическими лозунгами, имея бизнес с россиянами и грабя страну - что может быть подлее?
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Мрійте, мрійте. Буде повний пшик. Надують бульбашку, щоб порадувати таке бидло як ви, а потім ця мильна бульбашка трісне, але ви вже про неізабудете. Вам будуть надувати чергову бульбашку. Мозгів думати немає. Є тільки жувально-хватальний рефлекс.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не все так сумно в бпп.
    Тата нема - діти роблять що хочуть
    :)))

    Секс-скандал на Вінниччині: голову РДА та його коханку госпіталізовували під час заняття сексом

    ЗМІ зазначає, що голова РДА, який був призначений за квотою БПП, у своєму кабінеті займався сексом із підлеглою. Під час цього сталась надзвичайна ситуація, і коханців госпіталізували у місцевий медичний заклад.

    “Кажуть, цю парочку везли в лікарню під службовою скатертиною з кабінету голови району! “Розкліщення” тривало 40 хвилин. Бо розлучити коханців змогли лише лікарі “районки”. І тут “член попав у плєн” в кінці каденції голови РДА! Ось такі шокуючі подробиці секс-скандалу районного значення нині переповідають очевидці за 30 кілометрів від Вінниці. Не секрет, що голова РДА “зажигав” із своєю підлеглою… І з цього приводу по району ходять смішуточки, що “порохоботи” в коханки обирають білявок! Бо кажуть, що ця чиновниця спеціально перефарбувала волосся “під блонду” на догоду своєму кавалеру”, – пише ЗМІ.

    Місцеві жителі в коментарях стверджують, що у надзвичайну ситуацію потрапив голова Літинської РДА та його секретарка.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    БПП набирало здорових хлопів, а в Зе можуть лише заздрити зелені імпотенти.
     
а де твій аватар? :)