ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Справа не тільки в тому, що моряків послали під ймовірний обстріл і вони чисто випадково не загинули від куль.

    Є ще два моменти, котрі будуть проходити як важливі:

    - українським морякам було заборонено оборонятися і відповідати на обстріл. Тобто, послали на заклання

    - українських моряків командування ЗСУ навіть не планувало і не намагалося захистити Збройними силами. Тобто, напад на моряків повинен був бути безнаказанним по задуму всього плану.

    І все заради одного - введення воєнного стану на території України.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Крим чий?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Крим, звичайно, український. Що за дурне питання? Але він окупований.
    Ви ж не поїдете зараз в український Крим, чи не так?
    А чому тоді віддають наказ підпливати на баржі до українського Криму, де по них стрілятимуть (і битимуть із винищувачів) окупанти?
    Уявіть собі окупований німцями Київ. І командування Радянської Армії віддає наказ на баржі підпливти до Києва, в радянській формі, але не відстрілюватися. А тільки показати, що Отець народів на всіх кладе з прибором (находячись за тисячу кілометрів під охороною і в бункері).

    Вистачить уяви таке уявити?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    На Порошенко завели справу про держзраді. Як будуть наздоганяти "Петра П'ятого" і кому з його соратників "світить" стаття?

    20 травня о 10:00 п'ятий президент України Порошенко втратив недоторканність. У цей момент вступив в повноваження його наступник Володимир Зеленський, а сам Петро Олексійович втратив імунітет глави держави, який захищав його від кримінального переслідування.

    [​IMG]
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Кожного дня гинуть хлопці на сході. А нащо?
    От як Гриценко.
    [​IMG]

    І ніхто його не переслідує, ніхто не стріляє. А був би на фронті - хто зна? Може б отримав кулю.

    То дураки воюють і ризикують. Сиди собі дома, грай підкидного.


    - А Путін - Хуйло?
    - Тааааа, звичайно хуйло.

    І таких патрійотів у нас 73%.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, @Мих -а ще й досі ніяк пенсіонер Гриценко не відпускає :)))

    @Мих, до речі - а чим закінчилися тоті розслідування про розпродаж Гриценком озброєння? Той барига, що був головою ТСК перед першим туром весь час наголошував, що Гриценко буде відповідати за злочини.
    І що? Бариги знову пукнули в калабаню? ;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Помста за втраченим леве і вимушеним перебуванням закордоном Портнова.
    Я думаю, всрається.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, Толік на гачку. І цим розкраданням завжди можна старого притиснути до стінки. А так... нехай скаче... але не високо, бо може впасти.:)))
     
  9. А ви боягуз. А я думав тільки брехло.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я навіть про це не думаю, хай тепер вони собі самі про себе думають.
    А от подивитися на розвиток подій буде цікаво. Бо хліб є, а от видовищ не вистарчає ;)

    І ще в мене є велика мрія :angel: /ну, але я про неї вже розказував .../
     
  11. А тепер дуже серйозно.

    Шановна громада, співгромадяни, українці. Вас наї.ли. Хтось це розумів одразу, хтось це зрозумів згодом, хтось щойно протверезів, хтось не зрозумів навіть зараз і не зрозуміє при настанні летального випадку для держави.

    Визнавати помилки - це сила. Визнавати помилки - мати шанс на майбутнє для себе і своїх дітей, і мати цей шанс в Україні, а не в Бенесуелі, або федеральному окрузі.

    Саме час зрозуміти, що ми стоїмо на краю прірви, якої ви ще не бачили.
    А саме тому треба відкинути всі чвари, треба відкинути особисті образи, треба зрозуміти, що ставка на своїх але не професійних - програшна, мають відбутися соціальні ліфти, де профі займаються своєю справою на благо загальної справи.

    Україна - в нас одна. Україна - в небезпеці. В небезпеці кожен, навіть той, хто зараз думає що ще можна погратися в ідеологію і потім якось вирулити. Ні. Всі.

    Нас чекають втрати, і це вже не змінити. Але їх треба мінімізовувати. І зараз багато чого залежить від депутатів, від волонтерів і підприємців.

    Неможна гвалтувати Конституцію. Треба відстоювати незалежність. Треба відстоювати закони!

    Якщо ви не знаєте що робити, то є ті хто знають.
    Відкидайте чвари, державницька позиція вартує більше за маленькі тимчасові вигоди.
    Костянтин Нескоромний
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Дай боже щоб тобі не прийшлось істи своіхдітей чи онуків в очікуванні видовищ. А ось хоронити іх через свою тупість шанси маєш. Ти сам накликав цю біду в свій дім. Коли зрозумієш - буде піздно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та кому тепер Гриценко потрібен? Ви його останні фотки з Юлею бачили? упс...

    Треба би ще попросити Парасюка, щоб він Гриценкові паркан на ріці завалив. Бо Володя спец по тотих ділах, він он на Байкалі їх багато подрулєв :)))
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То є найсмішніші солова, які ви часто пишете.
    Хто вам сказав, що все, що ви тут пишите всі читають? Хто?:)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не пишіть з помилками, бо я того не люблю. То є раз.

    А два - ви ж читаєте :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дружбан бариги Порошенка барига Онищенко заявив, що має намір домагатися через суди переслідування колишнього глави держави Петра Порошенка щодо його корупційних схем.

    Нардеп-утікач Онищенко має намір повернутися до України

    зі

    Н-даааа...
    Порошенкові не позаздриш - це ж тепер всі опальні бариги захочуть одержати моральну і матеріальну сатисфакцію за втрачені роки і можливості.

    Опальних бариг багато, а Порошенко один.

    ззі

    Онищенко - це той довірений холуй Порошенка, котрий розносив по ВР сумки з гостинцями при призначенні Луценка генпрокурором.

    Онищенко є автором фактажної книги про основну діяльність Порошенка на посту президента "Петр Пятий"
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Поясніть.
    Я навожу конкретні приклади.
    Я, наприклад, на відпочинок в Крим не поїду. Поки він окупований Росією. І в Росію не поїду. Можете мене називати боягузом. І з десятого поверху не вистрибну, бо боюся. І не буду їхати вночі по дорозі зі швидкістю 120 км/год. Ні в тумані, ні при повному місяці.
    Про баржу вже хтось казав із депутатів. Якщо так хотілося посмикати за хвоста Путіна під Кримом, то хай би ті генерали і ті, хто віддавав наказ сіли на баржу, взявши іменну зброю з собою, і попливли через Керченську протоку.
    А посилати підлеглих на смерть заради введення військового стану, щоб ще якийсь час залишитися біля корита...
    А Ви, якщо такий герой, проскочте в Донецьк на вихідні і вискажіть там свої думки стосовно Порошенка.
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ще краще - нехай там заспіває пісню Ореста Лютого
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    воно ще у ВРУ попхається. Сімейні узи через Разумкова просто пруть.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Брехло за гроші.
     
а де твій аватар? :)