ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    По-перше, про вісімдесят раз уже мова йшла. Не збагатився в вісімдесят раз, а прибуток зріс у вісімдесят раз. Я розжовував, у чому різниця.
    По-друге, декому уже б не завадило вивчити, як пишеться слово "президентство". Хоча б за цих 5 років, коли ми мали найпрезидентнішого із усіх президентів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Не путайте президента з презедентом. Ми мали пять років президента, а отримали презедента засцику
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я нічого не путаю. Там було написано (можете пересвідчитися):
    Без букви "т".
    Тобто, Порошенко був не президент, а президен. Ein Preziden ! Verstehen?

    А тепер буде Президент. Є.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тобто статки впали в 2 рази, а прибуток зріс у 80 разів.

    Ви добре розумієте економіку.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчин, просинайтесь.
    Скажіть що небудь на це нещастя.
    ГБР начало расследование в отношении Порошенко
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    YES :yahoo:

    із вашого посилання

     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знову всраються.

    Є рішення міжнородної морської інстанції (даруйте, забув назву), де сказано, що моряки нічого не порушували.:))):))):)))

    Навіть у випадку, якщо Крим - російський.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А ви радійте, як дурачок. Весь світ говорить: відпустити моряків, вони невинні. Граєте під дудочку Хуйла?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А при чому тут моряки? о_О
    За моряків і мови нема. Моряки виконували наказ.

    Казав сліпий - подивимося ;)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Морський міжнародний суд їх виправдав не тому, що вони виконували наказ. Якщо це вторгнення, то на такі речі дивляться по-іншому. І за вторгнення ніхто би їх не захищав.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І я так само кажу - моряки невинні. Їх підставили головнокомандувач і нач.ген.штабу своїми наказами.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чим вони їх підставили?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    рівень вашого уму на рівні зображення на аватарці.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я це вже кілька разів казав, і для обраних тіпа вас, @Мих, із милосердя повторював. Що вам ще тре? Не маєте пам"яті? Йдіть до дохтура :)))
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой Ромку,то стара аватарка...Він нинька юж єньший...як зелений чєловєчек:mocking:

    !!!!!ae3.jpg
     
    Останнє редагування: 21 тра 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. Працює на кацапів і хуйла. Все, що якимось боком можна приліпити до Порошенка, Муженка згодиться. Немає значення, що це ніші територіальні води.
    Бидло є бидло. Ніякоі самоповагині до себе, ні до власних збройних сил.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви і тут не розумієте, про що мова.

    Є два моменти.
    - Наказ нашим морякам, щоб ішли через Керченську протоку.
    - Обстріл наших моряків у нейтральних водах.

    Тепер по порядку.
    Якби наші моряки, згідно з наказом, не пішли через Керчинську протоку, а сиділи, наприклад, дома і грали в карти в підкиждного, то чи обстріляли б їх у нейтральних водах?

    Розбираються зараз у досудовому засіданні з тим, чи був злочинним наказ іти через Керчинську протоку, знаючи, що Росія цього лише і чекає, щоб постріляти, чи не був.

    Простіше кажучи - підставили моряків чи ні. А те що Путін і його камарилья негідники ще ті, то ми і самі знаємо.

    Якщо буде доведено, що старий іржавий буксир в інтересах держави України дійсно потрібно було посилати з Одеси в Маріуполь, тоді ОК. Тоді Порошенко - геніалісімус.
     
  19. Моряки виконували наказ. Зарубіть це собі на носу. Йшли вони у своіх територіальних водах. Це два чи у вас Крим уже російський і ми має робитм все з оглядкую на росею даби чогось не вийшло. Хуйло завжди правий, а керівництво своєі краіни ніколи і має дослухатись до хуйла. То тоді хто ви - підхуйловники чи хуєсоси?.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З цим я згоден. А чи потрібно було віддавати наказ - от у чому питання.
    Була необхідність чи не було необхідності відправляти моряків на іржавій баржі туди, де їх гарантовано могли обстріляти, і їх смерть кардинально нічого б не поміняла?
    От про що мова. І саме зараз із цим розбираються.
    Я Вам приклад наведу. Беруть людину і кидають в клітку до лева. Лев роздирає людину на куски. А той, хто кидав, каже: "Ну, що я вам казав? Роздер."
     
а де твій аватар? :)