ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, ну то нехай тепер Петро попробує щастя в укріпленні віри серед українців. Якщо хоче, то може йти в якийсь храм кадило подавати. Бо державою він вже керував ;)

    Антирейтинг очолює П.Порошенко: 45% не проголосували б за нього за жодних обставин.
    - 38% не проголосували б за Ю.Тимошенко,
    - 35% – Ю.Бойка, - 25% – О.Ляшка,
    - 24% – В.Зеленського,

    Якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то
    - 31,1% проголосували б за В.Зеленського
    - 13,3% підтримали б П.Порошенка
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Те, ЩО і ЧИМ буде займатися Порох, якщо не пройде, ніяк ні на кого не вплине і мало кого цікавить. Кому від того тепло, чи холодно, але от якщо "мудрий нарід" знову вибере клоуна, або дурака, а вибору, як я бачу крім ПОРОХА знову нема, то хочемо ми того, чи не хочемо, будемо і надалі сидіти в сраці. ніяке НАТО, ніякий Євросоюз, одна дорога - в Рассєшку. Ми вже два роки не боремося за втрачені території, ми вже знову беремо газ в Расєюшкі. Все йде у напрямок, який вибрав мудрий нарід.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. "Попри амбіції, у Порошенка немає політичного майбутнього". - Український Тиждень, 2012-й рік.

    Все, що вам потрібно знати про наших політичних вангувальників і пророків.
    FB_IMG_1631019463801.jpg
     
  4. FB_IMG_1631015222532.jpg FB_IMG_1631015214869.jpg
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Хтось пам’ятає вояжі Зеленського до Оману та Катару? І де ті мільярди інвестицій, які обіцяв Зеленський?
    А на початку року у Єрмака хвалились проривами в Південній Кореї і Індонезії.
    І де це ВСЕ?
    У Зеленського живуть одним днем – збрехали і всі забули.
    Калька правління Путіна.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З цим Порошенком дивні речі відбуваються. Я не думаю, що він настільки дурний, що не розуміє, що наступних президентських виборів він не виграє ні в кого з реальних кандидатів. Тим більше - у Зеленського.
    Тому, думаю, він гонить хвилю виключно з тієї простої причини, що коли його почнуть брати за g (же), він почне кричати, що це - політичне переслідування реального конкурента Зеленського. Тому, на мій погляд, найкраща стратегія - не чіпати Порошенка. Хіба що випливуть такі неприємні факти його президентства, що він сам замовчить, як ото зараз мовчить "чічка" (чучка).
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та як, Михайле, я ще недавно говорив, що зараз військовим туговато матеріально, то Васілій обізвав мене брехуном і клявся, що в армії грошей - греблю гати - все виплачують?
    Ось як ця брехня у брехунів боком вилазить.
    Але це лише початок і бумеранг буде!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Кацалапий, якщо ви так впевнені, що Порошенко не виборе вибори, то чого ви (ти, планктоша, свиня з автопортретом) на гімно сходите. Пишіть про здобутки віслюка Янелоха Оманського
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, на президентських виборах не буває, щоб не було вибору. Якщо є хоча б два кандидати, то вже є вибір. А їх, скоріш за все, буде більше. Так що будемо з вибором ;)

    А газ ми і не переставали брати в Расєюшкі і за Порошенка також. Так само як і ТВЕЛи, як солярку, бензин і решту ГСМ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Свиня з автопортретом чи автопортрет свині, а слабо про тарифи написати чи про зарплату вчителів у 4000$, чи про зарплату у 1000$.
    А то все про Порошенка, та про Порошенка. Він же збитий льотчик. А таке враження що вам щодень скипідару підсипають і води доливають.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, так тема ж називається ПорошенКО - 3 :)))
     
  13. Свиня з автопортретом чи автопортрет свині, а слабо про тарифи написати чи про зарплату вчителів у 4000$, чи про зарплату у 1000$.
    А то все про Порошенка, та про Порошенка. Він же збитий льотчик. А таке враження що вам щодень скипідару підсипають і води доливають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Добрі білі пальта бісяться через економічні заяви Порошенка не менше, ніж через традиційні “Армія, Мова, Віра”.
    Хоча хто як не він має право висувати економічні вимоги до діючої влади?

    Бо субсидій за його каденції дійсно платилося вдвічі більше (при менших тарифах), то чому б тепер не пропонувати повернути все як було?
    І економічне зростання дозволяло виплачувати “тринадцяту” пенсію, то чому б не “здєлать ето вмєстє ещо раз”?
    Про армію і казати не треба – за Порошенка регулярно збільшувалося фінансування, а тепер там борги за виплатами більше, ніж 1,5 мільярди.

    Натурально, таке неприємно чути позитивним свідкам Єрмака-Подоляка, але що ж поробиш – рахунок на табло.

    Як і порівняння:

    фінансових результатів державних підприємств – з прибутків до різких збитків саме чомусь після 2019 року;
    рівня інвестицій, які просто обвалилися з приходом “слуг”, не дивлячись на “бум” в голові колективного Милованова;
    фіскальні та податкові нововведення від “порватєлєй епохі” взагалі в ніякі ворота не лізуть – вже 50% населення мріє про виїзд з країни.
    Продовжувати можна ще довго, і єдине, в чому можна бути впевненим, – хуже будєт, поки ця шобла руйнуватиме залишки економіки за димовою завісою пропаганди, і поки більшість населення відмовлятиметься бачити реальність, як колись відмовлялася бачити померлих від голоду під час “великого будівництва комунізму”…
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, так тема ж називається ПорошенКО - 3 :)))
    Порошенко ж мусет не казав про зарплату вчителів у 4000$, він казав про долар по 10грн, завершити АТО за години, з/п солдата на передку 1000грн/день, покарати винних в розстрілі Небесної сотні, про фонтан у Житомирі...

    "збрехавши одного разу, хто тобі повірить?" (с) #8967
    Слава Порошенку
    Слава зеленому бидлу(с) #680

    _120231621_photo_2021-08-24_17-28-29-2.jpg
     
    Останнє редагування: 8 вер 2021
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Формально - так. Але практично, вибір між Янукоичем та Тимошенко - вибір тільки прізвища, а суть одна і та ж.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Клоун в більшості бреше і який там у нього процент підтримки? Якщо електорат любить брехню, то чому б йому її не впихати?
     
  18. Погляньте, як Андрій Єрмак БРЕХАВ про спецоперацію із затримання вагнерівців - казав це історія вигадана від початку і до кінця.
    Тепер після прямого підтвердження з США, що вони фінансували і допомагали провести цю спецоперацію. Після визнання Зеленського, що вона справді була - Єрмак мовчить, як риба об лід.
    Прошу репосту, особливо у групах зефанів.


    View: https://www.facebook.com/100000826720329/posts/4297038633666985/
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, мені по барабану Єрмак.
    Скажу більше - якщо мені вперемішку показати фотки теперішнього голови АП, теперішнього прем"єра, всіх тих теперішніх нових міністрів і верховних депутатів, то я впевнено назву тільки Вєнєдіктову і Разумкова :)))
     
    Останнє редагування: 8 вер 2021
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)