ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю. Але то все сумно.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ще раз, спеціально для вас :
    @Мих, а до чого тут ваше "гуцульський"?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та нащо то вам? місцевий жаргон, типу волиняка.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Alexander Fesenko
    1 год ·



    Зеленский: если нарушу закон, то уйду в ОТСТАВКУ САМ
    СУД ПРИЗНАЛ ЗЕЛЕНСКОГО ВИНОВНЫМ
    БЕГИ, ВОВАН, БЕГИ ТЕ
    ...ПОКА САМ
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чого не знаєте?
    А хто винен? Правильно: винен Порошенко.

    Бо пройшло пів-року, а не вирішені юридичні питання по об"єднанні церков.
    /для прикладу, електрика Луценка зробили генпрокурором за 6 год. 14 хв./

    Так багато було щенячого скавуління від порохоботів, Порошенко в президії на Об"єднавчому Синоді, томос-тури країною за бюджетний кошт, ВР голосувала за перейменування УПЦ МП, Парубій аж підскакував в екстазі - і до чого все звелося? До роздорів і сварок.

    Барига Порошенко не може не напаскудити під дембель.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, то де такий "місцевий жаргон"? У Львові?
    Мих, а чим вам не подобаються гуцули і волиняки? Ви вважаєте їх якимись йнакшими від, наприклад, львів"ян?

    @Мих, а ви львів"янин? А в якому поколінні? А де ваше коріння?
    /бо я не львів"янин, і моє коріння на городоччині/
     
    Останнє редагування: 13 тра 2019
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Коли це за останні дві тисячі років між церковними ієрархами не було чвар?
    Вони були, є і будуть. Амінь.
     
    • Тупо Тупо x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво, якою частиною тіла ви думаєте, коли пишите такі речі?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чого бризгаєте слиною?

    Прийде Зе і все зробить. Він луччий!:)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Snizhana Mitrus поширила допис.
    12 хв. ·
    3,14.здець


    [​IMG]
    Брати Грім з Иваном Лютыєм та Михайлом Кравчуком.
    19 год
    Слава Україні! Шановне панство нещодавно почитав копію стінограми зустрічі кандидата в президенти В.Зеленськго з командуванням ЗС України. Виношу її на ваш розсуд. У мене залишилися тільки такі слова за які мене обов'язково забанять!

    ...С одной стороны - В.Зеленский со своими экспертами, с другой - НГШ, командующий ООС и командующие родов и видов войск.

    Муженко: Яка стратегія ведення бойових дій предбачається Вами, якщо Ви станете Верховним Головнокомандувачем?

    Зеленський: В принципе правильно. Вот там значит по поводу он сказал смотрите вообще вся эта военная история здесь потому что стратегия для того чтобы. Правда вам кто-то там популистически щаз заявил шо нужно отвоевывть, война, война значит ну и где там э... смотри как только и нас всех устраивает. Нас всех устраивает.

    Наев: Ээээ...

    Забродский: Концепция применения ДШВ будет изменяться?

    Зеленський: То есть моё мнение, что ДШВ нужно э... вы правильно совершенно правильно сказали когда это не просто военные, когда мы понимаем чем занимается десантник ничего страшного пусть будет ДШВ.

    Лунев: Силы Специальных Операций, созданные для решения сложных и узкоспециализированных задач в условиях гибридной войны...

    Зеленський: Я бы сейчас неплохо я просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и всё посыпалось, понимаете? Мне кажется если сегодня это ваше ССО по большому счёту, это же то о чём мы говорили там для каких-то задач, ну так а что такое ССО тогда, ССО ну пускай это пусть оно работает, пусть оно хочет быть здесь и эти все люди, что важно они же воюют в Украине вот же самое главное.
    Поэтому я бы эту сферу и не только эту но очень много особенно всё, что связанно с ССО я бы их не мучил и не обращал бы внимание зачем они вообще нужны.

    Муженко: Управление войсками в современной войне предполагает...

    Зеленський (перебуваючи Муженка): Не тот уровень управления э... не то нету то о чём мы говорили э... переходя в то, что бы мы делали в ту часть у вас же много вопросов когда э... просто когда будет у нас легко воевать, когда всё будет он-ла- он-лайн, когда то мы очень хотим сделать электронную войну

    Наев: ... электронную войну?!...

    Воронченко: Товариші офіцери, я пішов.

    Зеленський: То есть - поплыл? Хаха. Вы ж моряк?

    Воронченко: Именно пошел. Плавает... ааа, ладно.

    Лунев: Я з Вами.

    Забродский: А я додивлюся, не кожного дня таке показують...

    Наев (встает): На данный момент ситуация в зоне проведення Операції Об'єднаних Сил...

    Зеленський: (перебивает Наева): Вот вы скока раз были в АТО?

    Наев: Командую ООС с весны две тысячи восем...

    Зеленський: (перебивает Наева) О! Значит тока один раз были! А я много раз был в АТО, так что что мне тут рассказываете?

    Наев: Та, в принципе - уже ничего. Виктор Николаич! Подождите, я с Вами. Треба одне питання обговорити, по Стугнам, ну я Вам вчора доповідав. А на это - жаль время терять

    Vadim Goncharenko
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нема ніякої слини.
    Я констатував і констатую факт - ніколи жид московського патріархату не зробить нічого доброго для українського народу. Це історично доказано.
    Казав сліпий - побачимо ;) :)))
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Миху, ну чому тупо?
    Були християни, потім поділилися на католиків і православних. Потім появилися з часом грекокатолики.
    Я не буду по порядку, бо я не фахівець у царині релігій.
    Були якісь старовіри і нововіри, тихонівці, никонівці, двома пальцями хреститися, трьома пальцями. Прикладати руку до серця, не прикладати.
    лютеранці, євангелісти, баптисти, штунди, адвентисти, єговісти, трясуни всякі там, англіканці.
    РПЦ, УПЦ, ПЦУ, що там ще? Чому ми дивуємося, що починаються чергові чвари з приводу того, хто правильніше в Бога вірує?
    Причому інколи до крові доходить. Як у випадку між поляками та українцями.

    Я на цю тему навіть сперечатися не збираюся, тому що переконаний, що найправильніша віра та, якою Ви послуговуєтеся. Ви праві. Всі інші - атщєпєенці і єретики.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та було всяке. Але тут особливе питання - питання не лише релігії, а й України.

    Зараз ще афтокефальна дасть крок назад. І буде у нас 4 православні церкви. Все йде до розколу України.

    Зараз в Україні є єдина канонічна православна церква - ПЦУ. Все. Все інше - то самозванний непотріб. Але народ того не розуміє.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не погоджуюся. Я не є центр вселенної, щоб так думати. Є церква від Бога. Хто її впізнав, той добре зробив.
    А хто прихиляється до самозванців.... ті йдуть в Москву через Магадан у кращому випадку.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а во той Доній, котрого ви по своєму невігластву назвали гуцулом, дав інтерв"ю Гордону


    Доній: Порошенко не зможе бути почесним пенсіонером, як Кравчук, Кучма або Ющенко, бо альтернатива його відсутності в політиці – лава підсудних

    Кілька фраз

    - За п’ять років своєї каденції Петро Порошенко "колосально збільшив свій фінансовий ресурс" та "розставив усюди свої кадри, зокрема, і в суддівській системі". А найстрашніше – запустив агресивну технологію з розколу суспільства, наслідки якої доведеться "розгрібати багато років”

    – У першому турі я голосував за іншого кандидата. У другому турі іншої можливості для усунення Порошенка від влади, як проголосувати за Зеленського, не було. Не йти на вибори чи зіпсувати бюлетень означало дати шанс Порошенку залишитися при владі, а це, на мій погляд, категорично неприйнятно для країни. Тож слід було брати на себе відповідальність.

    - І те, що зараз, на жаль, почалося внаслідок негативної агітації з боку штабу Порошенка, абсолютно шокує. Через "мову ворожнечі", зініційовану штабом Порошенка, відбувається розкол нації і дискредитація української національної ідеї.

    – Агресивну публічну риторику, яка супроводжувала президентську кампанію Порошенка, і, на жаль, розколола суспільство на багато років. Порошенко зіграв на страху, безпрецедентно залякував суспільство Путіним, реваншем старої влади тощо. На частину суспільства це подіяло. Творча інтелігенція між "мовою" і "крадіжкою" обрала мову, закривши очі на безпрецедентний рівень корупції під час війни. Оце і є найбільшою катастрофою.

    – Таємні домовленості (Порошенка) з Путіним, які все більше і більше ставали відомими загалу. Я це побачив ще з літа 2014-го, а широкий загал – відчув пізніше. Добровольці і частина військових це побачили під час активних дій на Донбасі, коли потрапляли в дивні ситуації на фронті. Ще частина суспільства усвідомила ці таємні домовленості Банкової і Кремля під час перших мінських перемовин, коли фігурантами цих переговорів стали Кучма і Медведчук.

    – Справедливість – це чесність і єдині підходи для всіх. Не просто законослухняність, а рівність усіх перед законом. Грубо кажучи, якщо під час російської агресії впали мої прибутки – це не страшно, я готовий терпіти, аби тільки Україна поборола агресора. Але коли я бачу, що мої прибутки впали, а в можновладців статки ростуть навіть під час війни, я відчуваю несправедливість.

    Для мене в українській національній ідеї важлива не лише мова і культура, а й справедливість. Аморальність, особливо політикуму, дискредитує українську національну ідею. Буквально: якщо крадій використовує українську мову і вишиванку – це дискредитує не лише його, а й українську мову і вишиванку. І таких крадіїв, особливо у владі, треба позбуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яке шукало, таке й здибало.
    Нехай подасть в суд. Я думаю, засцит, навіть у вишиванці засцит.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ви так багато говорите про суд, що я аж маю надію і сподівання, що ваші слова матеріаліуються ;)

    А прикольно було би - раз, і бариги закриті в клітках, і наввипередки розказують за жізнь біля державного корита, шо нє? :)))
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Першим мав би бути Міхо. То його слово. Його першим засудили.... Справжній Барига.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Міхо не барига. Він навіть Ющенка в баню водив по касовому чеку :)))

    До речі, @Мих, може ви в курсі - а шо там чути про тоті благодійні президентські і першоледьські фонди на 1 млрд. 700 млн. грн, котрі Порошенкам виписали з казни для покращення культури і науки на 2019 рік?
    Чи хоть встигнуть наші гідні правителі їх освоїти повністю?
    Бо Зеленський ще візьме і назад в бюджет віддасть, і будемо ми дальше некультурні, шо нє? :blush:
     
а де твій аватар? :)