ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Та якраз не мало що він сказав. Він тоді дав правдиву характеристику певному прошарку украінців і вона актуальна і сьогодні. Просто той прошарок має шанс вдруге вибрати украінцям долю наши земляків в минулому сторіччі.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А мені здається, що справжній український єврей - це Зеленський. І, як показали вибори, в Україні таких більше. А хто такий Карл? (Кто такой Студебекер? Дядя Ваш Студебекер?)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    десь кольсь на гіляці висів москаль.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Заробітчани були завжди. Заробітчани є майже в кожній країні. Українські заробітчани - офіційні, будуть мати пенсію будь здоров. Різниця наших теперішніх заробітчан в тому, що працюють в Європі в основному, а раніше - в Москві.
     
  5. Карл Волох. Забий в Google
     

  6. View: https://www.facebook.com/100001585953356/posts/2423829541013221/
    Я Юрій Журавель – художник і лідер рок-гурту OT VINTA звертаюсь до президента Петра Порошенка!
    Надалі на «Ти», бо впевнений, що зараз, як ніколи, зрозумієш мене . У нас багато спільного :).
    Відверещати сотні концертів, забацати мільйон селфі , автографів, зустрічей та інтерв’ю, а толку на децу, бо більшість, якій важко відірвати зад від дивану, дивились сіріяльчики і виступи російськомовної попси.
    Попса перемагає, бо в її руках потужна зброя – телевізор. А ми українські рокери, байкери, художники, блогери, письменники, історики, айтішники, вчені, викладачі та ін. досі в АНДЕГРАУНДІ. Нас не чути і не видно для загалу, хоча ми не припиняли боротьби. Ми не формат...
    Вже пізно доносити про державницьку стратегію Скоропадського, Мазепи та Острозького народові, який знову стає на ті самі граблі.
    Але ми профі в імпровізації! А у попси, заздалегідь прописана фанера з ретельно відредагованим сценарієм і спец-ефектами. І вони вже починають сипатись.
    Тому ДОДАЙ ДРАЙВУ , так щоб шибки тремтіли, і не збавляй його протягом п’яти років Твого президентства. А я вже гострю олівець, щоб Тебе нещадно критикувати. Слава Україні!
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "Спят курганы тёмные..." Я вже раз чув виступи дуетом одного кандидата в Президенти. Тільки прізвище трохи забув.
    І, до речі, якщо десь надибаєте щось подібне з Порошенком на мотоциклах (серед байкерів), або в одежі веселкових кольорів з іншими категоріями виборців, Ви таке теж сюди, будь ласка. Ми подивимося.
    А як же! Потрібно боротися за голоси (в тому числі і за фальцети) всіма методами.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  8. Це відео треба розповсюджувати ВСЮДИ, де тільки можна.
    Ось цей МУС @ Р часів Януковича - те, що нас ВСІХ чекає при - не дай Бог - перемозі Зеленського
    (Як же його коробить від української мови)


    Leo Ovcharenko
     
  9. Але ж якщо Зе переможе, то вже до кінця літа жодна скотиняка не зізнається, що голосувала за нього. Тому що це буде рівнозначно визнанню, що у тебе трипер, який ти підчепив, співлягаючи з вівцею
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  11. Просто нагадаю, що 21 квітня у бюлетенях не буде "проти всіх". Або - або.

    Або беззаконні затримання, побиття, тортури від "нової поліції президента зеленського". Або - звільнення, роззброєння НЗФ, що п’ять років вибудовувалися під прикриттям "реформи поліції" і її "добровільних помічників".

    Або довгий і тяжкий шлях до правової держави. Або - Портнов з Лукаш будуть вирішувати одноосібно, як саме карати "инакомыслящих" - одразу у Таращанський ліс, чи спочатку вуха обрізати.

    Або вільна журналістика. Або - підлабузницькі простирадла гівнюка Найєма про "великого нефтяника Коломойського і геніального енергетика Фірташа". Писав же він про шахтарську славу Ахмєтова.

    Я не буду писати, як одного дня раптом виявиться, що автоматичне відшкодування ПДВ - це вкрай погано. Що заради "турботи про зростання населення" скасується вільний виїзд не лише за кордон, а й просто повернуть "прописку". Що якийсь Ужгород чи Рівне раптом стане вигідно здати в оренду під сухопутну базу РФ на 45 років. І взагалі, куди поділи вулицю Косіора у Києві?

    Не закликаю думати. Дослухайтеся до власної сраки. Вона не помиляється. Вона ж своя - не дядькина.
    Володимир Саркісян
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За всю каденцію я не чув жодного наїзду на опонентів від Пороха. Проти кожен кандидат будував свою програму на обпльовуванні президента. Навіть Смєшко, якого я вважав серйозним...
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Особливо він не наїжджав на Юлю ;)

    Ну і якщо хочете, то послухайте виступ По відразу ж після оголошення екзит полів - там суцільна коректність. Клоуни не натішилися :)))

    Можна тільки припустити, що будуть говорити про Порошенка його вчорашні кулєги в разі перемоги Зє ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Я не тільки можу припустити, я навіть знаю як ви будети мовчати в тряпочку, коли прийде Зе і з демократією буде покінчено.
    Читайте. Вони ще не у владі, але вже погрожують


    View: https://twitter.com/sofnesk/status/1114981207958261760?s=20
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Клас! :yahoo:
    І треба в Парламент, в Кабінет Міністрів, в АП, на всі керівні посади ДП тоже всіх кандидатів через слоїчки-коробочки набирати.
    Якщо так буде, то цей цирк був не дарма.



    Петро Порошенко
    3 год ·
    Цілковито підтримую заклик Володимира Klitschko про проходження допінгового контролю кандидатами у Президенти. Наголошую, що я одразу ж пройду тести після прибуття в Україну представників найавторитетнішої у світі організації, яка виводила на чисту воду зокрема й російську допінгову агенцію.

    Надзвичайно великою загрозою є підозра, що Президентом і Верховним головнокомандувачем може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. У знятті цих питань зацікавлені і обидва кандидати, і кожен українець, який робитиме свідомий вибір.


    View: https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/372484530021281/
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
а де твій аватар? :)