ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    От тут, будь ласка, якщо можна - детальніше. А хто Порошенко? Іудей, мусульманин, сінтоіст, буддист, язичник, католик чи атеїст.
    Давайте відеодоказ. Подивимося.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Розмова Медведчука із Сурковим. Прив"язка до часу.
    Медведчук говорив із Президентом, коли той наносив візит в Австралію
    Закордонні візити Президента України Петра Порошенка — Вікіпедія

    В цей же час точилися жорстокі бої за ДАП і гинули хлопці.

    Але Порошенко ... втім, варто послухати ролик.
    Я виставив посередині, саме там, де мова йде про візит Порошенка до Австралії


    View: https://youtu.be/Wl7Ber826ew?t=217
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порошенко мовчить...Купив в самого себе канал - думав всіх переграв :)))
    Тимошенко промовчала про закриття каналів, та їй не вперше стояти перед вибором: до розумних пристати, чи до красивих :))). А далі буде.
    Бачте, поки Медведчука не торкали указами президента - СБУ тримала під сукном все, що писала. А зараз - зелене світло, і ще ми почуємо і не таке.
    Розмову Пороха з Путіним зам'яли? Думаю, що ні. Ще будуть експерти досліджувати і ці "обнімашки". А я дивувалась, чого це Обама так насторожено до України відноситься, не підписує летальну зброю і таке інше.
    А він просто все знав про Порошенко.:sad:
     
  4. Важливий пост. Справа Журавля.

    На ваші численні побажання продовжити допомагати родині Ярослава Журавля в юридичної боротьбі за справедливість я відповідав - скоро ми все з'ясуємо і доповімо. Прийшов час доповідати.

    Тепер цією справою буде займатися одна з найдосвідченіших груп юристів України.
    Точніше, вони вже почали ознайомлення, і попередній збір інформації.
    І в справі, як я і говорив, з'являться нові фігуранти. Всі, хто доклав руку до лакейського виконання волі "найвпливовішого політика всесвіту" про "особистий контроль". В результаті якого загинув залишений без допомоги розвідник Ярослав Журавель. І не тільки він.

    Ми хочемо, щоб відповіли всі. Ті, хто приймав боягузливі, злочинні і фатальні рішення на всіх рівнях. Ті, хто знищував документи, щоб приховати свої дії. І ті, хто відкрито і нахабно брехали всій країні, про те що морські піхотинці "самі винні". Що вони, виявляється, злочинно порушили всі накази, і діяли за власною ініціативою. Від чого і загинули.
    Що є стовідсотковою брехнею, з точністю до навпаки. Але прикриває дупу покидьків всіх рівнів.

    Попереду величезна робота. Необхідно розмотати весь клубок брехні. З документами, свідками, розбіжностями, підробками, і всіма юридичними та процесуальними порушеннями, що допустило слідство.

    Ми зобов'язані довести справу до кінця. Не тільки заради справедливості. А та для того, щоб винні були покарані. І більше ні у одного покидька не виникало бажання валити на загиблих свою провину, і витирати ноги об їх пам'ять.

    Треба зробити велика і витратнк роботу - розслідування по всій території України.
    Ми з вам зібрали більше половини чималої суми, яка необхідна для першої частини дій. Самі. Не звертаючись за допомогою ані до кого, крім самих себе.
    І тепер настав час продовжити боротьбу.

    Нижче, карта батька Ярослава Журавля - Сергія.
    Я знаю нас. Я впевнений в нас. І ми закінчимо те, що почали.
    Покидьки будуть покарані.

    5168 7450 1993 4659
    Приватбанк
    Сергій Журавель

    Потрібна ваша інформаційна підтримка. Репости і "+" в коментарях.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вчу Вас, вчу...
    про Порошенка (!) :)
    Я думаю, якби Порошенко тихо відійшов убік, після того, як програв з тріском вибори, можливо, всі ці "обнімашки" ніхто б і не згадував.
    Добивати того, хто уже втратив владу, якось не комільфо.
    Але Порошенко вперто вже майже два роки лізе в бутилку (Вбік:я знаю, Хомчине, що українське слово - пляшка, але оскільки не можна вживати того слова, про яке Ви подумали, я вжив слово "бутилка"), то виникла потреба його трохи урезонити.
    Дуже вже починає все колотити, нагнітати настрої в суспільстві, пертися знову до крісла. От нехай і подумає, що про нього відомо, що - сказали, а що - скажуть.
    Зеленський виявився цілком прозахідним, раціональним і тверезо мислячим президентом європейської країни.
    Він підходить і для демократичної України зокрема, і для всього демократичного світу в цілому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Данілов: Україна запроваджує санкції щодо десятьох осіб за державну зраду | DW | 26.02.2021
    @Mykhaylo Khomchyn , запитайте у своїх чорноволохів, чому це не було зроблено за 5 років порошенківського президентства?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Це рейтинг бариги віслюка не спасе.
     
  8. Я чого ви так переживаєте якщо бубочка такий цяця.
     
  9. Ми хочемо, щоб відповіли всі. Ті, хто приймав боягузливі, злочинні і фатальні рішення на всіх рівнях. Ті, хто знищував документи, щоб приховати свої дії. І ті, хто відкрито і нахабно брехали всій країні, про те що морські піхотинці "самі винні". Що вони, виявляється, злочинно порушили всі накази, і діяли за власною ініціативою. Від чого і загинули.
    Що є стовідсотковою брехнею, з точністю до навпаки. Але прикриває дупу покидьків всіх рівнів.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Зелені чоловічки:

    Усе що потрібно знати про «санкції Зеленського» – сьогоднішній брифінг секретаря РНБО транслював новий телеканал Медведчука.

    ❗️Ось вам ще кілька доказів того, що санкцій – не більше ніж бутафорне шоу Банкової

    за тиждень після введення санкцій проти Медведчука і Марченко за фінансування тероризму❗️ – не оголошено навіть підозру, не кажучи про допити, обшуки чи взяття під варту; ‍♂️

    за місяць не оголошено підозру формальному власнику Медведчуківського холдингу Тарасу Козаку.

    підсанкційні канали були настільки під санкціями, що за місяць створили новий телеканал і повернулись на екрани ТБ під вивіскою «Першого незалежного».

    Медведчук під «санкціями» купує ліцензію на мовлення у представника Свободи. ‍♂️

    жодного ТОП-менеджера Медведчука СБУ не допитало щодо джерел надходження кошті для фінансування каналів.

    зі 100 задекларованих підприємств Медведчука-Марченко під санкції потрапили ДВА, які знаходяться в Росії продовжують працювати.

    Медведчук завчано «перепаркував» своїх 5 літаків у Швейцарію за кілька днів до введення санкцій. ✈️

    Ми тиждень чекали бодай якоїсь активності правоохоронців по Медведчуку, але вся «патріотичність» Зеленського і «боротьба» за національні інтереси виявились фейком, черговим піаром для тих, хто читає лише заголовки.
     
  11. Оце я розумію санкції. А при Порошенку він щей губернатором був! О!
    FB_IMG_1614369663672.jpg
     
  12. У суботу Порошенко буде качати ситуацію на Банковій, лякає Зеленського радник Авакова Тоха Геращенко. А в п'ятницю Порошенко качав ситуацію на Прикарпатті, розвозячи по лікарнях кисневі концентратори, поки Зеля готується до захисту Банкової. А в неділю Порошенко може почати качати ситуацію в Кончі Заспі, прямо біля резиденції Зеленського.
    О жах. Куди не кинь всюди підступний Порошенко. Біжи Вова, біжи. Краще разом з Аваковим, Тохой Геращенко і іншими дармоїдами. А то Порох нападе.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Да ты не стесняйся, делай выводы о кацапском происхождении борщеварочки. Она же себе это позволяет при ошибке в одном слове.
    Л - логика. Вчу Вас, вчу.(с)
     
  14. здравствуйте. я гений - парадоксов друг (эпиграф)

    сегодня, по производственным вопросам, цельный день вращался в среде колированных порохофобов

    и вот, что я вам скажу : я принципиально не интересуюсь всякой херью, типа "плёнок деркача". мне всё это скучно. я просто тихо и скромно жду будущего майдана. во главе, сами понимаете с кем. поэтому всякая конспирология - абсолютно не моя тема

    но. парадокс всех этих "компроматов" заключается в следующем :

    а. на так называемых порохоботов и им сочувствующих все эти сливы, понятное дело, действуют примерно как соляная кислота на золото. тобто, никак

    б. а вот на этих самых "лишьбынепорошенко" все эти плёнки-х*ёнки действуют, как святая вода на бесов. их колбасит. у них происходит раздвоение их нехитрых личностей

    ну, только представьте себе (или поставьте себя на их место) :

    в их обычном и привычном понимании, Порох - это упырь, барыга, разжигатель войны и законченый русофоб. а исходя из содержимого последних сливов - он лепший кореш кума путина!

    и как теперь жить приличному человеку с этим знанием?? я сегодня наслушался таких причудливых версий, одна другой краше. но все они, в итоге, сводятся к тому, что Порошенко, оказывается, не такой уж и конченый. раз тайно дружит с ведмедчуком и через него контактирует с самим путиным

    и что он просто жертва обстоятельств. и, в принципе, не так уж кровожаден и хитёр. ну, и неглуп, да, чего уж там. во всяком случае, на фоне нынешнего идиота, он хотя бы выглядит как политик международного уровня. а не вот это вот

    в общем, я этих сливов, повторюсь, не слышал - но, судя по всему, организовал их сам Порошенко. ибо эффект от них, среди простого трудового народа, диаметрально противоположен предполагаемому их официальными организаторами

    вот такое прикольное наблюдение. спокойной всем ночи
    Отто Йорк
     
  15. Нові обличчя, кажете? Збитий льотчик, кажете?

    А давайте я вам щось нагадаю - поностальгуємо разом за "новими обличчями" української політики.)
    * * *
    Журнал від 15 липня 2016 року.
    FB_IMG_1614523400265.jpg
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не наскакались ще, майдауни...?
     
  17. Москалі не скачуть
     
  18. Навіть якщо ти впав у відчай і зневірився у перемозі України, ти все одно можеш допомогти тим, хто тримає стрій.
    Стули писок.
     
а де твій аватар? :)