ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. Пан Аваков вирішив не чекати підсумків виборів і показав нові реформи: в Києві серед білого дня заарештований активіст без законних підстав за громадянську позицію.

    Але, 2013 повернувся! Тепер хто за Україну - може бути знову заарештований просто так і кинутий за грати.
    Ви такі реформи собі бачите? Люди, прокиньтеся! Янукович вам здасться демократом!
     
  3. Тут характеристика більшості дописувачів. І я згоден з автором.

    Сергій Пітік
    5 квітня о 02:07 ·

    Всё, Хунта. Изучил объект. Сегодня отчёта НЕ будет, только эмоции. Четверо суток я провёл в аду, лишился двух десятков друзей и семидесяти подписчиков, спал по четыре часа в сутки

    ОБРАЩЕНИЕ К ПОРОХУ от человека, изучившего десятки десятков избирателей Зе, как в офф- так и в онлайне

    Завязывайте с излишней демократией. Если вот это всё придёт к власти, я вам не прощу!
    Нельзя безответственным людям давать слишком много свободы. У них растёт Гордыня и Завышенные требования.
    Вся их мотивация, которую я нашёл в анкетах:
    - отнять и поделить
    - мне все должны
    - просто дайте денег
    - зачем мне ваши дороги и садики, лучше-бы денег дали (результаты Сичеславщины видели?)
    - хочу вернуть мутную воду, чтобы встроиться в систему и мутить
    - хочу отомстить всем вам и всему миру
    - хочу вернуть россию
    - вы все бандеровцы
    - вы все виноваты в моих неудачах
    - ... и т.д.

    Блд, они все просят платить зарплату в конвертах, чтобы получать субсидию.

    Это наша с вами, пан Порошенко, ответственность: - вы и мы, 15% волонтёров/добровольцев/армейцев/реформаторов вытянули всё на своих плечах, а их разбаловали. Разбаловать безответственных незаработанным благом - это взять грех на душу.

    Нужны были 7,8,...23 волна мобилизации, посадки всех рыгов и воров, пусть с превышением полномочий, даже через отсутствие кредита МВФ. ПО-САД-КИ!!! Хлеб по талонам, свет два раза в день, чтобы буханка белого радостью казалась. Война, враг у ворот.

    Мягкая/Жёсткая диктатура.
    Главное, притащите нас в НАТО, и отдайте власть.
    Мы НЕ боимся Вашей диктатуры. Мы двух царей скинули, и третьего скинем, если зажрётся.

    НЕ ДАЙТЕ ЭТОМУ ЭТОМУ ОХЛОСУ ПРИЙТИ К ВЛАСТИ, ЭТО НЕ ЯНЫК. ЭТО ХУЖЕ 1917 года: пьяная матросня, насилие, расстрелы, грабежи!
    Говорю на 100% если они придут - нас не будет. Они нас уничтожат, сожрут, как свиньи!

    Апдейт
    Я вчера, когда закончил анкеты обрабатывать, наткнулся на ролик "Цитаты из "Собачьего сердца".
    Поэтому и пост такой в конце получился, про пьяную матросню.
    У меня на руках выписки из архива о расстрелах моих предков, в 30-х, дневник бабушки: "в 33-м, в ссылке, от голода умерли дети. Я кричу, катаюсь по земле, а девочки умирают"
    Выжило 3 из 10, в т.ч моя мама.
    Костьми лягу, а Шариковых НЕ пущу во власть.
    Все предки смотрят на меня.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    ВОЕННАЯ ЛИТЕРАТУРА --[ Проза ]-- Гашек Я. Похождения бравого солдата Швейка во время Мировой войны
     
  5. УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ПОРОХ, А НЕ В НОСІ ПОРОШОК
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І по третьому разу :)

    Во, таки надибав

    [​IMG][​IMG]

    Що цікаво - якщо запропонувати заробітчанину, щоб він заплатив в ПФ пару гривень для пенсії його матері/батька, то гастарбайтер кричить, що він по заграницях не для того гарує.
    А коли я запитав, хто ж має заробляти на пенсію його батькам, і на навчання в школі його дітям, то він щось мичить про "держава повинна".

    Я ні в якій мірі не хочу образити заробітчан, які змушені були виїхати за кордон від безробіття, безгрошів"я, безвиходу.
    Якби не заробітчани 90-х - 2000-х, то Україні було би дуже тяжко.
    Але тепер часи трохи інші.
     
  7. Подивіться це відео:

    ПОКАЖІТЬ його тим, хто ще не визначився ...
    Зараз вирішується доля України.

    View: https://youtu.be/DT4aNwCTE48
     
  8. В яблочко:

    "Зізнаюся, я трохи сноб і вважаю нижче своєї гідності ходити на сторінки одноклітинних і вивчати, що вони там пишуть, в тому числі, і про мене. Але сьогодні якийсь амебоподібний тегнул мене під публікацією інший інфузорії туфельки, де обговорювалися наші з Іриною Геращенко пости про доблесного полковника.
    Знаєте, які контраргументи привели наші опоненти? Перерахую: «мерзоти», «покидьки», «нехай пишуть більше - більше під суд підуть» і інше в цьому роді.
    І це ще раз підтверджує моє переконання: нам нема про що з ними дискутувати з причин нездоланної прірви в рівні інтелектуального розвитку.
    Втім, кого ще, крім дебілів або закінчених циніків, може залучити зеро?
    Карл Волох"
     
  9. Вкотре вже зустрічаю в стрічці здивоване запитання: «А куди це поділися всі адепти секти вальцманов-Капітельман і єврейського засилля взагалі? Чому вони не вправляються на тему Зеленського, він же, на відміну від Пороха, реальний єврей?
    Як людина, довше більшості з вас вивчає цю публіку, відповідаю. Антисеміт - людина зазвичай недалека (крім вождів, які використовують тему для посилення свого впливу), а головне - абсолютно інфантильна. Для нього характерно заперечувати свою відповідальність за всі життєві невдачі і (це зворотна сторона тієї ж медалі) перманентно вірити в якесь чудо, здатне враз змінити його жалюгідне існування на краще.
    На нинішніх виборах переважна більшість людей, які відповідають відразу обом критеріям, пішла під прапори Зеленського. Так що, антисемітизм свій на цьому етапі вони відставили в сторону.
    П.С. Екшн почнеться, коли лошари почнуть усвідомлювати, що його кинули (а це станеться дуже скоро). Ось тоді я не ручуся за настрої навіть в самій толерантною до євреїв країні Європи, тим більше, що дітлахи з-за поребрика прекрасно вміють цю справу роздувати. І переважна більшість євреїв це розуміють.
    П.П.С. Товариш, який спілкується з Беніною командою, розповів, що той зажадав все перспективні плани розробити заздалегідь, бо буде у них «на все про все» (читай: розграбування країни) до півроку
    Karl Volokh
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Михайле, Ви не пізнаєте себе в подібних закидах? Адже вирази "московські воші, гниди" - це Ваш репертуар в спілкуванні. Якщо я щось забув із вашого вокабулярію, будь ласка, нагадайте.
    А то видивляєтеся соломинки в чужих очах...

    А про те, що коли Порошенко знову стане президентом, "всех найдём, никто не спрячется" ще й Ваш кулєга (як добра людина, звичайно) погрожував. Пригадуєте?
     
  11. Московські воші і украінські гниди сказав С Петлюра ще 100 років тому і , на жаль, це актуально і сьогодні
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ваш папа Карло пише російською, а потім гуглом перекладає
    Тому що "самой толерантной" при перекладі в орудному відмінку на українську буде дійсно щось на кшталт написаного ним (а Вами перепощеного). Українською мало би бути "навіть у найтолерантнішій до євреїв країні Європи"

    Вас той Карла розводить, перепрошую, як лоха.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так Ви цими словами обзиваєте тут присутніх. Мало що Петлюра казав. Та й не тільки він.
     
  14. Волох пише , головно, російською. Це я переклав через Гугл. Дещо повиправляв, але не все. Хоча Карл володіє украінською, як всякий справжній украінський єврей, а не зепоклонники.
     
а де твій аватар? :)