ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо я і кажу)))
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, такий дорослий той Кондратюк, і таке каже. Як можна бути таким наївним? У Зеленського нема і частки того цинізму і досвіду, що є у Порошенка, який є тертий барига, тертий політичний вовчара. Якщо він у першому терміні ще сподівався бути переобраним і хоч якось робив вигляд реформатора і "батька простих українців", хоч і в рази при ньому обвалювалась гривня, а росли тарифи, то на другому терміні він би перестав придурюватись зовсім. Він кум Медведчука, а той кум Путіна. Непогана компашка своїх людей.
    Народоборця Ляшка з його вилами народ викинув на помийку історії? А як гарно придурювався)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    То есть, бубачька УЖЕ не "робить вигляд реформатора і "батька простих українців", а тупо стрижет стадо, но на второй срок все равно собирается?
     
  4. Тому що ти як був тупий, так ним і залишаєшся.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То ти так вважаєш. А думка дурня нічого не значить :)))
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Для такого вывода достаточно заглянуть на киевский форум, его там чмырят направо и налево, да так сильно, что ему пришлось сменить ник здесь с ІгорМ на Gyppsy, чтобы не палиться. Но репутация человека всегда впереди самого человека шествует.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Харе брехати! :)))
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він не сказав, чи збирається на другий термін. І був би дурним, якби сказав:)))
    І, до речі, він ніколи не піарився так театрально, як це робив і робить Порошенко.
    Не та школа :))).
    Де він стрижет стадо? Стрижет стадо Фирташ и Ахмєтов. Подивимося, як буде діяти Кабмін.
     
  9. Зевиборці ненавидять Пороха за те, що він обдурив їх і виявився не баригою, а порядною людиною.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так от, про міцну і гарну, як квітка (с) сім"ю

    Відгадайте, хто обнімається з унітазом і лежить голий з тюльпаном в дупі

    View: https://youtu.be/TtddTa9z8IA
     
  11. Криза жанру, якщо знову опустилися так низько і пишуть про дітей . За ці два роки хоч раз заспівали тему дітей віслюка?

    Кацапня є кацапня і нею залишиться, якою мовою не розмовляють. В Америці, в Німеччині, в Ізраїлі гомосоветікус видно одразу.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дурню, ти сам вище запостив скрін за "щасливу, міцну і гарну як квітка родину Президента"
    Перешли це відео автору цього висеру, котра так пишається цією родиною з тюльпаном в дупі :)))
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачите, Михайло... я починаю хвилюватися за зебобіків.
    Два роки лізли в дупу клоуну... так було весело, стільки надій, віра в казку, віра в те, що можна нічого не робити і все мати, віра в те, що держава завжди їм щось винна, віра у те, що керувати країною може навіть блазень.
    Таку хворобу може вилікувати лиш один антибітик - час. Час починає розставляти все по своїх місцях. Хтось на ЛФ, хто не ходив на вибори, але чомусь почав у кожному реченні згадувати порохоботів і постійно гарячково торочити, мов Порох не буде президентом, хоча його ніхто цього не питає, але ж свербить! Інший - міньор, побачивши крах клоуна, почав ТАК вмовляти слово Вальцман, що таке враження, ніби з екрану ноута бризги слюни вискакують, але не здається(в смислі - білий прапор), бо такий підвид зебобіків належать до категорії, як кажуть поляки: усрайсі, алє нЄдайсі. І навіть, якщо клоун втече у Ростов, все одно буде богом, словно зек. Інший зебобік-циган впав у депресію і тепер пише спойлери для дураків. Цікаво, чи вийде з тої ями, чи навпаки - пробє днище? Як гадаєте?
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    #КУЛІКОВСЬКИЙ - ПРО БАНДЕРУ І ПОРОШЕНКА.
    1- го січня усі патріоти і націоналісти України відзначали 112-й День народження свого національного Героя, Провідника Української Nації - Степана Бандери.
    Особисто я гордий тим, коли мене прокремлівська нечисть намагається образити, називаючи "Бандерівцем", не розуміючи того, що це для мене найвища похвала та визнання моїх дій та кроків у захисті моєї України.
    Але для мене залишається відкритим питання, як такий "проукраїнський сивочолий Гетьман України" Петро Порошенко, проігнорував цей День?
    Можливо для Гетьмана Степан Андрійович не є Національним Героєм, чи можливо Бандера є Героєм не його нації?
    Можливо Порошенко не є патріотом?
    Питання актуальне і відкрите.
    Я вже промовчу про те, що Порошенкові нічого не заважало повернути звання Героїв Україні Бандері і Шухевичу, які воювали і загинули від рук кремлівських катів, яких так "ненавидів" Порошенко.
    А чи дісно він їх ненавидів, питання відкрите і риторичне...
    P.S. "Обнімаю і жму руку Владімір Владімірович" - Гетьман Порошенко.
    Підпишись:
    Oleksandr Kulikovskiy
     
  15. Так чий він там помічник у Верховній Раді?
     
а де твій аватар? :)