ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Он НАБУ навело докази, що Юрченко, депутат, брав хабаря, однак проти нього досі не порушено кримінальну справу, що може зробити лише Генеральний прокурор. А Венедіктова телиться вже більше тижня.
    НАБУ викрило на хабарі помічника нардепа Юрченка зі “Слуги народу” – джерела
    Так що відсутність переслідувань за злочини Порошенка - ще не доказ того, що тих злочинів не було.
    Всі злочини високопосадовців намагаються спустити на гальмах. Тому корупція і процвітає.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Жена Порошенко возглавила список "ЕС" на выборах в Киевраду
    От у Києві і дадуть оцінку Порошенкам. До речі, Порошенко особисто сам побоявся очолити список. Спочатку просив Кличка, щоб той очолив ПЄС, але Кличко резонно відмовився.
    До Марини трохи менша огида, ніж до Петра. Тому Порошенко вирішив зробити такий собі хід конем (кобилою).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Herman Aksom:
    Оккупационная власть.
    Адекватные украинцы не сомневались в том, что Буратино - проект Кремля. Фактически, человек Путина управляет клоуном. При этом отец Ермака живет в Москве и тесно связан с ГРУ.
    Кто еще сомневается, что власть на Банковой оккупационная?

    "Маша Фокіна - це огидне віддзеркалення радянської номенклатурної еліти. Що в нас, що на росії все однаково - поки червоні діди продовжують беззубо плямкати про злих американців і хорошу росію, їхні внуки на вкрадені в нас гроші живуть чомусь не в росії, а якраз в США." (с)

    П@кидьок Зеленський, якого обрав не менш жалюгідний, український нарід одразу ж розпустив парламент, бо в ньому було забагато ветеранів і кримських татар, замало регіоналів і взяточників і - неподобство! - зовсім не було гвалтівників. Вони це виправили. Змогли зробити це разом.

    Леусенко (з криївки):
    Арахамія категорично проти ТСК щодо "вагнерівців".
    Зеленський, Разумков справу замовчують, Єрмак знищує докази щодо наради по "вагнерівцях".
    Аби влада була непричетною до зради, вона б була зацікавлена в розслідуванні.
    Висновок: маємо тотальну зраду у вищому керівництві держави.

    "Зеленському не комфортно перебувати в Европі, серед демократичних лідерів і фахових професіоналів. Йому було б набагато комфортніше і затишніше в Сочі, зі знайомими, такими своїми диктаторами-вбивцями путіним і лукашенко де він міг би розслабитись, де розуміють його "жарти" (с).

    Роман Донік:
    Сверстали слуги народа бюджет на 2021 год.
    Содержание Зеленского и ОП + 358 млн.грн.
    МВД + 3,77 млрд.грн.
    СБУ + 2,774 млрд.грн.
    ДБР + 725 млн.грн.
    Офис генпрокурора + 1,94 млрд.грн.
    Аппарат Верховной рады + 244 млн грн.
    Министерство Обороны - сокращение бюджета на - 123 млн.грн.

    Валерій Прозапас:
    Є якась іронія в підтримці Радою законопроєкту Зеленського про збільшення штрафів за ухилення від мобілізації. Порошенка б за таке розтерли...

    Юрій Каракай:
    Першою десяткою ЄС до Київради цілком задоволений. Патріоти!
    Ну і Порох завжди догляне.)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. А згадаймо стадіон... Як же кричало ВОНО, ця недолулуга й нікчемна істота, кидаючи брехню й топаючи ніжками, перед Президентом Порошенком. Аж виявляється блазнем і гнидою був, блазнем і гнидою залишиться назавжди! Шкода, що цього не бачили й неспроможні були бачити 73% ,,мудрого наріду''! FB_IMG_1600335995433.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Збагатився, кажете?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @elektrik, а Ви можете дати щорічні дані статків Олексія Порошенка з 2014 по 2019 рік?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Циган, досить морозитися. Маєш, викладуй, Тут тобі ніхто нічого не винен.
    Немаєш, сиди й сопи в тряпочку
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, а ти ровер маєш?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я про всяк випадок - може Ви і мене за біціглі запитаєте, то я упереджую запитання

    На задньому плані видно словники (один з них: японсько-німецький. ). А шухляди - без ручок, тому що я - ледачий. На дату праворуч внизу не звертайте увагу, я у відеорегістраторі дату не виставляв. Валяється так. Поки що не користуюся.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, я вже Вас питався і Ви відповіли)))
    Невже не пам"ятаєте?о_О

    Якщо хочете, то я знайду цей далог ;)
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тоді фото не було. Можете довірити пошук Пріусу - він любить шукати. Колись папуасів на фото кілька годин шукав.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то для чого Ви так багато писали ?
    Дали фотку - і всі діла)))
    А Ви і про словники, і про шуфляди )


    я на полицю з книжками в першу чергу звернув увагу, а шуфляди - бачили би Ви мої шуфляди;

    А от гітару бажано би повісити на стіну, і то в якомусь там терморегулюючомуся футлярі. Може ще хтось буде грати Металіку

    Ровери сподобалися - бо гальма файні :good:

    У мене є до кого звертатися на рахунок пошукати;
    Вуйки деякі замовлення роками шукають, клієнти вже й перестали впоминатися за завдаток)))
    /там при складанні угоди не було обумовлено терміни/

    зі

    @medwedo berlogsoni, чи може у Вашій хаті часто грають на гітарі?
    Тоді терморегулюючогося футляра мабуть не треба. Я в цьому не спец, але якщо хочете, то я пораджу до кого звернутися ;)

    ззі

    :tongue:
     
    Останнє редагування: 19 вер 2020
  13. Привіт!
    Вчора закинув у стрічку пост про можливу нову партію від Лани Зеркаль та Олега Сенцова. Виразив таку думку:
    Чи не вийде так, як у нас, українців - завжди? Це коли ми ненавидимо політичний колір "як унас", але трошки іншого відтінку - більше, ніж політичні кольори ворогів.
    Так і вийшло. Ще до створення партії, а лише при розмовах про створення. Від «Хай Петро сходить з дистанції і дає їм місце» до «Петро Олексійович єдиний і назавжди». Вобщєм, почався срач.
    Дісталося і мені.
    Тому розставлю крапки.
    1) Я не голосував за Петра Олексійовича у 2014-му (думав за нього у 2-му турі, але до другого не дійшло). Не голосував тому, що Ліпецька фабрика.
    2) У 2019-му топив за Петра Олексійовича кругом і всюди. Бо вважаю, при усіх його промахах (передусім судова реформа) – кращого президента Україна не бачила. А останній рік він зіграв майже ідеально. А ще ж я знав, що може принести нам камарилья Зеленського. Знав наперед.
    3) Щенячого захоплення Петром Олексійовичем у мене немає, але поважаю. І за Армія. Мова. Віра – особливо.
    4) 73% людей, які палали ненавистю до Порошенка – цю ненависть навіяли і нав’язали. Це була технологія. Проти Порошенка на паплюження його рейтингів грала збірна росіян та українських олігархів. Хто повівся – виявилися просто корисними (самі знаєте).
    5) Проте, цих людей не треба клясти, а треба вчити. Щоб другий раз на ті ж граблі не наступити. Іншого народу у нас з вами немає. А помиляються всі. Німці у 32-му обрали Гітлера. Англійці у 45-му прокатали Черчіля.
    6) ОПЗЖ – 5-та колона Кремля, а ніяка не опозиція. Вони в опозиції до України, а не до української влади.
    7) Слуги – це строката ковдра, де більшість – некомпетентна і жадібна до грошей, частина – проросійсько налаштована. Лише 20-30 серед них ті, з ким можна вести мову.
    8) Батьківщина – партія проукраїнських популістів, які косять під лівих.
    9) Справжня опозиція до влади – Голос і ЄС. Я голосува за ЄС, бо там не тільки Петро Олексійович, а там і мій командир – комендант Майдану Парубій. Там Геращенко і Федина. І кожна варта бойової бригади. Там Ар’єв і В’ятрович. Там усі цільні.
    10) Але я співчуваю і Голосу, хоча у мене є образа на Вакарчука і на заяви Кіри щодо Порошенка.
    11) І так, я не проти, якщо буде ще одна політична патріотична партія. Патріотичного електорату вистачить. Якщо ця партія буде керуватись не олігархами, а матиме позицію. У парламенті, врешті, можна створювати коаліції. Правда ж? Інакше нам підсовуватимуть обманки типу СіЧі Смєшка.
    12) Це тому, що патріотам треба давати альтернативу. Втомилися від Голосу і Порошенка? Голосуйте за Зеркаль і Сенцова.
    13) Але від усіх патріотичних сил має бути єдиний кандидат у президенти. І вони мають домовитись, а не розісратись на радість ворогам. Я з радістю топитиму за єдиного кандидата від опозиції. Щоб Україна вже остаточно розвернулася до Європи, а не плавала галсами від берега до берега.
    14) Я сподіваюся, що патріотам вистачить розуму, щоб об’єднуватись
    15) Сподіваюся Богові вистачить на нас терпіння.
    Віктор Бобиренко
     
  14. FB_IMG_1600293020919.jpg
     
    • Баян Баян x 1
  15. Іван Авраміді:
    Довго думав, в чому ж була головна помилка Пороха??? І нарешті зрозумів!!!
    Їх (помилок) було кілька.
    1.) Система ПРОЗОРО - наступив на хвіст відразу усім алігархам
    2.) Націоналізація Приватбанка - наступив на хвіст Бєні.
    3). Націоналізація Укртелекому - наступив на хвіст Ахметову.
    4.) Газ по ринковій ціні - наступив на хвіст Фірташу, Бєні, Ахметову.
    5.) Санкціі України проти рф - наступив на хвіст Пінчуку(торгівля металом з рф заглохла).
    6.) Ротердам+ наступив на хвіст Ахметову, Бєні.

    Ось саме ці дїі Президента Порошенко , призвели до того, що зі всіх СМІ, котрі в нас належать вище згаданим особам, рікою полилися "Мальдіви, Апшори, Ліпіцкаяфабріка, торговля на крові, алкаш, барига" і т. д і т. п. Що сказати у підсумку?
    Все правильно робив Порох, от тільки нарід у нас "мудрий" олігархічним телелайном.
     
  16. головну помилку Порошенка яскраво демонструє ФОРБС: FB_IMG_1600528717220.jpg
     
    • Баян Баян x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У моїй хаті часто грають на гітарі. Щодня. Добре, що я глуховатий.:)
    Я колись тоже трохи грав. І на семи-, і на шестиструнній. І трохи - на баяні, і трохи - на гармошці-двохрядці.
    Зараз не граю ні на чому. А син грає. Сам вчить ноти, сам розбирає, сам грає щодня. Не професійно, правда, але для душі. Зараз будь-який самовчитель можна з мережі скачати.
    Опис інтер"єру дав відразу, щоб було менше запитань.
    До речі, є на стіні прикріплений тримач гітари. Спеціальний, щоб чіпляти вертикально за гриф. І футляр є для перенесення. І електронний камертон. Ми - люди мистецтва, не репери якісь, прости Господи. :rock:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Злочини Порошенко - це як досягнення Зеленського, всі про них говорять, але ніхто не може знайти.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    то добре. Бо реперів нам на форумі не треба)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)