ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от ми скоро побачимо, матиме Зеленський вплив чи ні. Скільки народних обранців рвануть до Зеленського.
    Але я не про це. Я про те, що твердження "Порох стовідсотково почистить іуд із уряду" - брехня.
    Чи Ви хотіли цим сказати, що Порошенко має вплив на парламент?
    Тоді законно виникає питання, чому, маючи вплив на парламент, він не ініціював вичищення іуд із уряду? Маючи там "свого" Гройсмана.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я за Зеленського не голосую, вкотре повторяти. За нього голосує більшість виборців України. Ця більшість сформувалася завдяки, в тому числі, і тому, що Зеленський не бігає по телестудіях і не співає на стадіоні "Ти ж мене підманула"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тепер зрозуміло, чому ви поганий програміст. Аналіз, синтуз, логіка - не ваше. Демагогія ваше все.
     
  4. Знову «у Зеленського заявили» та «від Зеленського буде». І нічого, його електорату ок. Якийсь кандидат-аватар для тубільців з купою операторів.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Заступник глави АП генерал-лейтенант Кондратюк, відповідальний за спецслужби, подав у відставку

    Стало відомо про серйозні розбіжності заступника глави АП генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка з президентом Петром Порошенком, які вилилися в рапорт про відставку.

    «Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України», - йдеться в коментарі УНІАН генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка.

    За оцінками Кондратюка успіх подальшого протистояння України з Росією багато в чому вже залежить не стільки від особистого досвіду майбутнього президента, скільки від його чесності і щирого бажання продовжити цю боротьбу за незалежність та готовність проводити необхідні важливі реформи.

    «Ключовим фактором успіху президента в сьогоднішній ситуації повинні стати його кадрова політика у призначенні професіоналів і його довіра в делегування їм повноважень», - додав він.

    «Один в полі не воїн, навіть якщо він президент», - сказав Кондратюк.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще як бігає і по російських в тому числі.

    то правда, співає москальський шансон.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ясно, що розбіжності, з таким бойовим писком розбіжності дуже навіть ймовірні:

    [​IMG]
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а чо ви про тотой бойовий писок досі мовчали? ;)

    Знаєте шо? Давайте зіграємо на випередження - я покажу тут фотку, а ви прокоментуйте в своєму стилі. А колись, в недалекому майбутньому, ми про це згадаємо. ОК?

    @Мих, прошу, скажіть будь ласка - як вам ця людина /чи писок - то вже як самі хочете/?

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 кві 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То не військова людина і писок не військовий, тому й не бойовий.

    Ну але якщо чесно, той Кондратюк почуяв, що пора линяти до нового хазяїна, поки не пізно. Дрогнув.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це ви про кого сказали "чесно"?

    Ну і прошу вас прокоментувати фотку того хлопа з пальцем
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В даному випадку то була не демагогія. Я методом запитання-відповіді просто провів Вас однією із гілок логічних висновків. І показав, що якщо президент не має впливу на деякі кадрові питання (зокрема, стосовно Авакова і Реви), то твердження, що він вирішить у майбутньому це питання, щойно його знову оберуть - демагогічна брехня.
    А стосовно того, що я поганий програміст... Написані мною особисто програми багато років працювали на підприємствах.
    Але я бачу багато програмістів, особливо - молодих, які програмують набагато краще від мене, ніж я - в минулому.

    Професійний підхід програмістів - розглядати всі можливі і неможливі варіанти. У народі це вважається демагогією.

    Наприклад, в житті Ви можете на папірці написати 4,12 чи 4.12 чи 4-12, коли мова йде про ціну пляшки горілки, і кожен забулдига зрозуміє, про що мова. Зрозуміє написане. В програмуванні це - зовсім різні речі, і програма просто зависне, якщо ці варіанти не передбачить програміст, або видасть невірний результат.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. iso

    iso Well-Known Member

    Не знаю статистики, але в мене враження - не стільки за Зеленського, ск. проти Порошенка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не вмер Гаврило - болячка задавила.
    Я вже казав, і зараз повторюю. Якби не блюдолизи, а об"єктивні дослідники рейтингу Порошенка порадили йому не йти на вибори, а допомогти балотуватися (спочатку умовити) Вакарчуку, Зеленський би не пройшов навіть у другий тур.

    Ми говоримо про кількість голосів, а не про мотиви.
    А так, могли би провести дослідження, коли б поставили питання: Чи голосували б Ви за Зеленського, коли б в списках був Вакарчук?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я перегляну, коли матиму час. Хоча б спробую, оскільки я серіалів не люблю, за винятком таких як Коломбо, та Агенція - місячне сяйво, Альф. Де кожна серія - окремо, можна не дивитися всі підряд і зрозуміти, про що мова. "Фильм, часть седьмая - тут можно поесть. Я не видал предыдущие шесть" (с)
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Щодо кінцевого результата - так. але мотиви також важливі ...
     
  17. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Хто Вас навчав мовi?
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я аж зацікавився, до кого Ви звернулися. Бо в мене той пан в ігнорі. Тому відкрив дописи ігнорованих. Той пан читає лише Біблію. Напевне, церковнослов"янською.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так! А зараз просто нема іншого методу показати Порошенко наскільки він неприйнятний для країни. До якої межи! Народ має на меті викинути його, а потім розбиратися: чи виховувати чи теж викидувати Зеленського. А методику "меншого зла", якою скільки років обдурюють народ, тасуючи одну і ту ж колоду, вже не приймають, чим дуже здивували чинного.
    Порошенко вже не терплять більше ніж Януковича.
    Могу розібратись чому.Овоч був неграмотний, тупий, важке дитинство, тюремні університети. Віддав старшому синові та його молодим друзякам під патронат всю Україну, а вони сцуко його підставили. У Порошенко ситуація геть інша, але не краща: майже ідеальна біографія ( папаша трохи підмочив), гарна освіта, кар'єра, мови знає, розумний, хитрий, брехливий. А демагог!А жадний!А підлий!
    Жалю не знає, страху не знає, стида теж. І надзвичайно прагне влади.
    Коли він, виступаючи, для переконливості викидує вперед вказівні пальці, наче стреляючи в толпу, видовище мерзотне. І в Академгородку, і в селі таке подобатись не може.
     
    Останнє редагування: 16 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1

  20. View: https://twitter.com/gorenjece/status/1118060910935969793?s=20
     
а де твій аватар? :)