ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, якщо хочете від мене отримати запитання, то запитуйте своїми словами, а не посиланням на твіттер. Я в твітері не пасусь, як і у всяких там інстаграмах. Життя не таке довге, щоб вбивати його, лазячи по всяких соцмережах. Мені, наприклад, для спілкування досить ЛФ. Я навіть у Фейсбук заглядаю раз на місяць.
    А Ви якщо там десь у твітері побачили якогось котика гарненького чи собачку, що ходить на передніх лапках, радієте, мабуть. За них.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мало бути "від мене отримати відповідь на запитання". Не вичитав - уточнюю.
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    А Ахметов, беня, фирташ и другие - кто? Жизненный опыт подсказывает, люди, подобные вышеперечисленным, всегда слушаются честных и порядочных людей. Для них достаточно угрозы быть названными обманщиками и они сразу чётко и последовательно выполняют любое справедливое решение, особенно в интересах народа.
    Молодец, что подсказал это.:hi::good:
     
  4. Dred

    Dred Well-Known Member

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не суди по собі.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Може Valerianae tinctura? Або корвалдінчіку? Чи нян-ням дімедрольчік?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Заклинив мозок? :)))
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Нельзя так говорить. Нужно - сторонник Зеленского конструктивно и развернуто высказал свою позицию.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Порошенка ще й заклинив мозок?
    Капєц...
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Генерал Кривонос: про зраду в 2014-му, Порошенка, Зеленського, «клоунів» у РНБО і силове звільнення Донбасу
    – Розмову хотілося б розпочати з 2014 року, коли почалася анексія Криму. Чи можете розповісти, які саме тоді перед вами стояли завдання?

    – Війна для Збройних сил почалася 31 січня 2014 року, тому що саме тоді частини Високомобільних десантних військ і частини спеціального призначення були підняті по тривозі. І ми почали відпрацьовувати план, який передбачав протидію захопленню території України. Цей варіант Генеральним штабом був передбачений і відпрацьований.

    – Чи можете розповісти: у чому полягав цей план, як мали тоді протидіяти анексії українські Збройні сили.

    – Я не впевнений, чи залишився цей план. Цілком ймовірно, що він вже знищений. Збройні сили розглядали варіант захоплення наших територій. І багато військових частин були зорієнтовані за цим планом, як протидіяти можливим спробам захоплення територій. У тому числі і частини ВДВ, безпосередньо 25-та повітряно-десантна бригада і 79-та аеромобільна бригада. Вони повинні були вводитися в Крим, займати позиції і посилювати те угруповання в Криму, яке мали Збройні сили України.

    [​IMG]
    Окупація українського Криму. Російські військові без розпізнавальних знаків (так звані «зелені чоловічки») у селі Перевальне, 5 березня 2014 року
    – Чому цей план не був реалізований?

    – Він почав реалізовуватися, було три етапи цього плану. Перший етап – коли безпосередньо ввійшли передові підрозділи 25-ї бригади. І через певний час повинен був розпочатися другий етап. Але він не був реалізований, тому що не були підписані бойові розпорядження на застосування цих частин. Відповідно, план згорнули.

    – З чим це пов’язано?

    – Питання, я думаю, політичне. І ці запитання краще ставити тому, хто не підписав ці бойові розпорядження – генералу Замані (Володимир Замана – начальник Генштабу ЗСУ з 18 лютого 2012 по 19 лютого 2014 років – ред.).

    [​IMG]
    Володимир Замана
    – Ви, на відміну від багатьох у військово-політичному командуванні країни, говорите про те, що насправді в української армії у 2014 році були сили для опору агресії в Криму. Поясніть, чому ті, хто говорить протилежне, помиляються.

    – У мене є своя точка зору і, можливо, я теж помиляюся, спираючись на той обсяг інформації, який маю. Але я чітко знаю, що частини ВДВ були спроможні виконати своє завдання, яке стояло відповідного до того плану. Так само, як і групи спецпризначення наших полків і центрів, які будуть вже в Криму, чітко знали свої завдання і чітко їх виконували. І в принципі, теоретично наше перебування в Криму, посилення угруповання дозволило б, скажімо так, утримати від того безкарного зухвальства війська Російської Федерації.

    – Ваша цитата з інтерв’ю виданню «Новинарня»: «Якби ми працювали згідно з планом, розробленим попередньо Генштабом, то, думаю, на той момент війна з Російською Федерацією могла б піти іншим шляхом або її не було б». Зараз, у 2020 році, як ви вважаєте, які були б наслідки збройного спротиву в Криму російській армії.

    – Цілком ймовірно, що до збройного спротиву в Криму і не дійшло б. Коли росіяни побачили б, що ввійшли свіжі частини, а частини ВДВ були спроможні виконувати задачі. Тобто початок війни і наступні її фази показали, що спецназ і ВДВ були мотивовані, підготовлені і здатні діяти рішуче, правильно і зухвало.

    Чи готові були росіяни піти на контакт? Наскільки я знаю, а я був присутній на допитах тих, хто працював на Російську Федерацію у 2014 році, вони чітко вказували, що якби з боку України під час захоплення Криму з’явилася чітка протидія, то операція скоріш за все завершилася б. Принаймні, вони у цьому були впевнені.

    – Ви зараз свою думку не змінили?

    – Ні. Я вважаю, що ми повинні були показати «зуби», огризнутися. Чому ворог завжди поважає силу? І історія показує, що безпосередньо росіяни, коли отримують жорстку відсіч, роблять «відкат» назад і починають шукати нові шляхи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Шість років тому, попередник Зеленського, який прийшов до влади на 2 тижні пізніше Зеленського, за місяць після своєї інавгурації визволив Краматорськ і Слов'янськ. Потім за 1,5 місяці до моменту прямого вторгнення російської армії, були визволені Бахмут, Щастя, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Волноваха та багато інших українських міст і сіл.

    З моменту інавгурації Зеленського пройшов рік, місяць і ще два тижні. Що визволено? Війна закінчена? Є мир?

    І чи може бути мир, коли клоун називає ворога "незаконними збройними формуваннями"?

    Незаконні збройні формування, Валодєнька - це коли ти вдягаєш голубу сорочку на передову, твій начальник генштабу бронік задом наперед, а твоє ДБР, очолюване адвокатом державного зрадника януковича, вилучає запчастини до ППО, обеззброюючи армію, залишаючи країну беззахисною перед атакою росії з повітря.

    А в 2014 році Порошенко звільняв країну від російського ворога. І пройшло 6 років, а ти й досі не здатен це хоча б вимовити.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Dred

    Dred Well-Known Member

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


  15. View: https://www.facebook.com/2022536454438218/posts/4329478040410703/
     
  16. У прямому ефірі програми "Свобода Слова" на ICTV представниця фракції "Слуга народу" Ірина Верещук намагалася видати давній кремлівський фейк проти п’ятого Президента Петра Порошенка за правду і вимагала від нього пояснень.

    Під час ефіру, який був присвяченій темі ймовірного загострення на Донбасі, про яке попереджають іноземні та українські військові фахівці, Верещук раптом озвучила фейкову новину, датовану червнем 2014 року, коли Порошенко тільки-но був обраний на посаду Президента, а російсько-терористичні війська почали наступ на сході України. При цьому депутатка Зеленського в ефірі намагалась приховати, що першоджерелом походження фейкової інформації був прес-секретар Путіна Пєсков.

    Щоб вгамувати емоції Верещук, ведучому Вадиму Карп’яку навіть довелося перерватися на рекламну паузу, під час якої все ж таки стало зрозуміло, що джерело інформації, яку так наполегливо озвучувала представниця «слуг народу», знаходиться у Кремлі.

    Петро Порошенко зауважив, що такими темпами партія влади скоро докотиться до "розіпнутого хлопчика", який став найяскравішим символом агресивної, брехливої російської пропаганди.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    зі

    А Петро мабуть дома не ночує - вже котрий день в тому помненому пінжаку по різних шоу бігає )))
     
    Останнє редагування: 7 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  18. Обісраний циган говорить про етикет. Ущипніть мене.
     
а де твій аватар? :)