ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, якщо так, то після того, як Порошенко погасить велику частину боргу в МВФ, то тре Петра ще й прикрити на 15 суток. Тіпа за хуліганство - бо він і шапки знімав і за носи хапав на своїй компанії.
    Але припильнувати, щоб барига не платив за своє звільнення всякими рошенівськими тортами і печеньками. Бо то всьо зроблене з ксиліту і ГМО, дуже вредне на організм і скоро псується.
    Хай би розраховувався дешевими (?) рошенками-карамельками - вони і полежать, і на худий кінець з них можна самогону нагнати :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, можете сміло переставати вчити мови, а починати писати пророцтва на політично-кримінальні теми :good: :rock:
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не можу. Я на мовах з дитинства "поведений".
    Але одне іншому (мови і прогнози) не завадить. Навпаки. Коли читаєш турецькою про Холмса, то і собі хочеться застосувати дедуктивні методи.
    Думаю, що запобіжний захід таки оберуть. Особисте зобов"язання, цілий день знаходитися вдома і здати закордонні паспорти.
    Порошенко дуже на горло бере. Все ніяк не звикне, що він - один із мільйонів громадян України, а не Президент.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А от я думаю, що Петра будуть дрочити, аж поки він не здується і не перестане чеперичитися зі своїми ніби ідейними ідеями і благими благами для народу.
    Поки що його доять по-дєцкі. А от коли він повіддає новим лицям всі явки, паролі, потоки, маршрути і рахунки в тамтих банках, котрі він має заховані на чорний день, то йому дадуть спокій. Залишать йому почесне звання екс-бувшого П"ятого президента, почесну пенсію і талончики на безкоштовний інсулін. А якшо йому ще захочеться бавитися на старості літ в президента, то йому може навіть дозволять знову балотуватися на наступних виборах. І знову або виберуть або розмажуть ;)
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Порошенко переписав кондитерський бізнес на старшого сина
    https://mind.ua/news/20204181-poroshenko-perepisav-konditerskij-biznes-na-starshogo-sina

    Порошенко переписав на сина аграрний бізнес

    Порошенко переписав на сина аграрний бізнес
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ти не тич мені укази свого боса.

    Через такі, як ти , просрали Крим і половину Донбасу. Вони теж скептично кричали: Бо шо? Бо Путін нападе?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ти не тич мені укази свого боса.

    Через такі, як ти , просрали Крим і половину Донбасу. Вони теж скептично кричали: Бо шо? Бо Путін нападе?

    А ото свіженьке:
    [​IMG]
    5.UA

    Московський патріархат на Запоріжжі зібрався обгородити себе "козачим патрулем" з посіпак "ДНР/ЛНР" – ЗМІ


    Поки Васілій водочку хлєще, Путін робить своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Турчинов, Яценюк, Парубій, Тенюх, Наливайченко.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чому Панченко на волі?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що Турчинов мав робити, коли такі, як ти сиділи на Стрию і лапали рибу?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Подивимось куди ти запишеш свій маєток.:)))
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А такі, як ти, Брехло, що лапали? Рибку в мутній воді?
    Це вони, Турчинов сотоваріщі, кричали, що не можна вводити війська в Крим бо Путіннападе. І цю мантру вони повторювали з року в рік...
    І продовжують зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І що не напав?

    Правду казали.

    Доречі, чого ви так гарячкуєте, Путіна попросив ввести війська ваш вождь Яник, за котрого ви так ратували.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Крим забрали без жодного спротиву. Просто так.
    Бо Оранжоїди засцяли боронити Україну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А це Львівщина... До цього йде Україна:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Про онанізм
    Прокурор в суді заявив чому саме прокуратура вимагає застосувати до Порошенка особисті зобов‘язання.
    А фактично заборонити виїзд з Києва. А значить здійснювати поїздки по Україні у передвиборчий період.
    Чи щоб їздити за кордон і вести переговори з союзниками.
    Бо у нього виходить краще, ніж у Зеленського з Єрмаком.
    Так ось – версія прокурорських – щоб Порошенко як голова фракції « ЄС» не здійснював вплив на народних депутатів.
    Фініш.
    Розказую прокурорським як своїм студентам. Голови прочищає.
    Студенти часто кажуть: я не хочу, щоб на мене впливали. Я хочу бути незалежним ні від кого. Нонконформісти. Покоління таке. Вони мені подобаються. Але я кажу:
    - Діти, незалежність – це онанізм.
    Вам, для того щоб займатися сексом – потрібен партнер, від якого ви залежите.
    Воно, конєшно, дурному не скучно й самому. Але вдвох виходить краще. А за партнера треба дбати. Допомагати один одному.
    А ще потрібні друзі. Щоб розказувати про щастя чи біду. Щоб отримати соціальний статус в групі чи колективі. Шукати підтримки і визнання.
    Навіть у ФБуці – нам потрібна увага інших.
    Тому, стверджую я – будь яка комунікація – це маніпуляція. Усі впливають на всіх.
    На прокурора, якого заставляють кусати Порошенка теж хтось впливає. І він на когось.
    А роль політика, здійснювати вплив на інших у процесі підготовки, прийняття та реалізації управлінських рішень.
    Я не знаю, які можуть бути юридичні казуси, а у житті ми навіть за гратами можемо впливати на громадську думку.
    Я ніколи не був фанатом Юлії Володимирівни, але кричав під Качанівкою «Юлі – волю». Бо вона була тоді символом спротву Янеку.
    І як цей символ – мала на мене неабиякий вплив.
    І таких прикладів у кожного з нас – тисячі.
    Тож штучно стримувати Петра Олексійовича в якихось рамках – пуста справа. Чим більше його ганятимуть, тим більше він матиме прихильників. Особливо на фоні розчарування Зеленським.
    Але Венедіктова цього не розуміє. Бо хоче вплинути на Зе! власною вірнопідданістю. Тим більше, що хлопчику подобаються грубі прогіби.
    Віктор Бобиренко
     
    Останнє редагування: 1 лип 2020
  17. FB_IMG_1593619671106.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. - Чому вони все роблять настільки через сраку, невже в цілому ОГПУ не залишилося жодної більш-менш грамотної людини? Чому суддя не може визначитися по такому елементарному питанню, як запобіжний захід і має влаштовувати довгі переноси - це ж не розгляд справи по суті, а суто технічне питання? - питають люди під судом.
    Відповідаю: тому що вони всралися від страху. Всі ці слідчі, прокурори та судді, можливо, і не генії, але точно не настільки дебіли, щоб не вміти пристойно скласти практично жоден процесуальний документ. Вони просто в лещатах. Відмовити Зеленському і визнати, що жодного нормального доказу для притягнення до відповідальності Порошенка правоохоронці не здобули, вони не можуть. Але й поставити підпис під процесуальним документом, котрий може стати основою наступного відверто незаконного судового рішення, хлопчики не готові. Тим паче, що владі цій явно залишилося недовго, і відповідати точно доведеться.
    От і крутяться, як вуж під вилами разом із суддею Вовком, котрий конкретно відчуває, що за нові «художества» тюремний термін йому наступна влада точно забезпечить. Тому й відмовляється долучати до справи найганебніші прокурорські талмуди.
    Та й Порох їм життя полегшувати не збирається - на жодні компроміси не йде, заганяючи суддю в глухий кут: якщо є докази - бери під варту, а якщо немає - відпускай (і тим визнай, що справа замовна, політична і абсолютно безпідставна).
    Уявляю, як люто ненавидить Вовк Портнова і Зеленського, котрі загнали його сьогодні в цей небезпечний цуґцванґ
    Карл Волох
     
  19. «Мы их не добили в 14-м - эта наша ошибка.»

    (с) Кровавый Пастор.
    Холст, пиксель.
     
  20. Можливо, суддя, прокурори, сама бубочка, переносячи суди й розтягуючи процес, сподіваються, що народ втомиться приходити на захист Президента.
    Можливо й таке...
    Але більш ймовірним є сценарій, коли втомлений народ прийде та вже від тієї втоми й залишиться на Банковій чи на Майдані. А Ростов не гумовий.
    Думай-ТЕ
     
а де твій аватар? :)