ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. FB_IMG_1593488784882.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ще скажіть що мільйонами...
    А скільки паспортів кацапських отримало те саме населення - не вкурсі?
    І тепер в будь-який момент вофка може піти захищати насєлєніє рассійскай фідіраціі
     
    Останнє редагування: 30 чер 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ваш мер недавно піарився - палив російський прапор. Я думаю, отримав команду зі сходу - напружити ситуацію.
    Путін дав указ - мобілізувати населення для військових зборів. Не подобається це все мені.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    та він вже затрахав всіх своїми піарами, козел. Місто в сраку загнав у таку, що тепер )(ер звідти вилізеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Наша пісня гарна й нова...
    Путіннападе, бо свинорилого послали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так боявся Путін Порошенка, так боявся! Що коли аж Порошенко послав три іржаві посудини в Керчинську протоку, щоб показати, який він бугор, Путін розхерачив ті посудини "с воздуха и моря", а моряків забрав у полон аж у Москву.
    І сиділи б ці хлопці там у російських тюрмах до цих пір, якби не Зеленський взявся за їх визволення.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Час, коли я не працюю в парламенті або на державних посадах, я завжди використовую, щоб займатися наукою, писати книжки, досліджувати біблійні тексти, проповідувати в церкві, жити спокійним і цікавим життям. Я намагаюся уникати публічності, яка вносить дискомфорт у життя нормальної людини. Але мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи.

    Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо.
    Знову в наше життя повертаються замовні справи та політичні переслідування опонентів, що знецінює надбання Революції Гідності і кров українських патріотів. П’ята колона Кремля підняла голову, нахабно посилюючи свій вплив на стратегічні інформаційні ресурси, внутрішню та зовнішню політику держави. Дилетантизм та популізм, як ракова пухлина, руйнують управлінську вертикаль, ведуть до хаосу та дестабілізації.

    Тому сьогодні, як ніколи, необхідне єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи.
    В ХХІ столітті Україна вже пройшла через дві революції. Нам не потрібна третя. Більше того, в умовах російської військової агресії, яка не припиняється вже шість років, будь-яка революція та дестабілізація є вкрай небезпечними.

    Україні потрібне мирне перезавантаження влади. Нашій державі потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України. Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила “Європейська Солідарність”.

    Прийшов час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися, щоб подолавши всі кризи і негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави!

    Олександр Турчинов
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  9. Зе! проти Порошенка: компромісу не буде

    Ви пам'ятаєте, які очікування були у Зе!електората?
    Нагадаю:
    1) закінчити війну;
    2) Підняти зарплати та пенсії (вчителям так прям ого);
    3) зменшити тарифи;
    4) прикінчити олігархат;
    5) посадити корупціонерів.
    Ну, трошки зменшили тарифи, але це не заслуга Зе! а заслуга Саудів, які вдарили по храпачу Путіна у нафтовій війні. І нежданчиком отримали бонус і ми,
    З війною якось не тойво.
    З вчителями взагалі невдобно вийшло.
    Олігархів біля трона побільшало. Вірніше при Петрі Порошенкові вони були рівновіддалені від керівництва державою. А зараз...
    Нині у міністрів треба питати: "Чьїх будєш?". Тому - що (умовно) незалежні міністри та прокурори пішли з урядом Гончарука. А зараз чьїх-то.
    І що залишається?
    Правильно. Саджати корупціонерів.
    Головним "корупціонером" у нас призначили Порошенка. І тут усі як один.
    І прокремлівські канали, і олігархічні - кілька років вибудовували лінію Свинарчуки - ротердам - порошенко - заробітки на крові - кусай-кусай.
    Ну, усі хто думають - в курсі, як воно навіювалося простакам.
    Але ж ми знаємо, що вся команда Зеленського дуже залежна від соцдосліджень.
    Соцдослідження, це вже не простий інструмент. Це технологія.
    І ось ми бачимо останні соцопитування. Хоча я певен, що в Офісі президента подібні дослідження були на столі ще пару місяців тому.
    Дослідження ясно показують, що 51% українців підтримують ідею переслідування 5-го президента України.
    Тобто в ОП знають, що ганяти Порошенка - люмпенізованій частині громадян - заходить. Їх це втішає. Вони (прості і кровожерливі) не можуть виокремити того, що олігархів залишили у спокої. Що Коломойський процвітає.
    Що саджати треба якраз через одного в офісі президента нинішнього.
    І що на Порошенка якби щось і було - то вже сидів би.
    І влада почала підігрівати в своїх громадянах бажання крові.
    Спираючись на соцдослідження.
    Можна було б сказати, як Аль Капоне: "нічого особистого. Просто бізнес".
    Але ж особисте є. Зеленський, якого дратує освіченість, європейськість Порошенка особисто і сильно хоче цієї травлі.
    Ну, шарікови за можливості завжди цькуватимуть преображенських.
    Тому у травлі Порошенка зацікавлені люди, які хочуть видовищ. І один наполеончик.
    У мене для Порошенка погані новини. Його травитимуть і далі. Бо:
    1) цього хоче люмпенізована частина населення;
    2) цього хоче президент;
    3) цього хоче Коломойський (аде щоб прищепити сюди і Валерію Гонтарєву, свого кровніка);
    4) це доцільно у контексті виборів, щоб показувати свою роботу.
    Але у цієї стратегії є і свої недоліки:
    1) на цю вакханалію дивиться весь світ. І усім кривить рота від брезгливлсті;
    2) усі ці процеси ні до чого не призведуть. А значить цим скористаються ОПЗЖята, які скажуть: Ну ось, Зеленський навіть Пороха не зміг посадити. Виборці - нумо до нас.
    І головне і найгірше.
    У цій ситуації зловтішно потирає руки в кремлі маленька хвора людинка.
    P.S. Зеленський - порядний хлопець - міф.
    Зеленський злопам'тний і має мілку душу - правда.
    Віктор Бобиренко
     
  10. Чесно кажучи, не сподівався, що Пастор вернеться в політику. Чекаю тепер Муженка і Полторака...

    Я справді не розумію деяких речей

    От наприклад: перед виборами на зустріч з Порошенком приходили сотні і тисячі громадян (саме громадян), Зеленський збирав тільки любителів селфі і автографів

    Але хтось проголосував...

    Тепер, де би не з"явився Порох, навкруги нього знову маса людей.
    у Зе охорона, любителі селфі і дядько, який вірить що йому повернуть чоботи. І при цьому рейтинги.

    Отака вона телевізійна демократія ХХІ століття.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васілій, пролупи очі, Путін вже напав.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ваш сцикун по українському морі вже не плаває?


    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Звичайно, при бажанні можна все пояснювати коронавірусом, але ми мали всі передумови, щоб опинитися в списку «зелених», а не «червоних» країн. І це було зробити набагато простіше, ніж, наприклад, отримати безвіз. Тож, фактично, ситуація наступна: Порошенко відкрив для українців Європу, а Зеленський її закрив.
    Сподіваюся, не остаточно.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Народ, а шо за свято нині у Петра і Марини?

    На кухні калатає телек без звуку, там Петро в чорних рукавицях щось знову мітингує, писком робить, руками махає, а Марина бере і йому плескає в чорних рукавицях.
    І Синютка там також крутиться позаду Марини, довольний такий...

    Може то дев"ять днів по смерті батька? :scratch_one-s_head:
    А чому тоді пєси без чорних масок?

    Хто знає?
     
    Останнє редагування: 1 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На допит викликали невинного чоловіка. От він і обурюється. Політичні переслідування почалися.
    Хотілося б, щоб цей "беспрєдєл" закінчився арештом Порошенка. Хоча б на добу, поки заставу не внесе.

    ЗІ Дякую, що нагадали. Я випадково загялянув на форум, побачив Ваше запитання і згадав, що сьогодні у Порошенка може бути знаменний день - посадять.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може Петрові тре помогти на тотих мітингах?
    Наші порохоботи їздять туда? Чи може хоча яку не яку Розену передають поїздами, щоб Петро вуста оросив?
    Йой, @medwedo berlogsoni, Вам би йно посадити...
    Та хай платить за квартири мамам-одиночкам і потерпілим від повеней, та за маски і костюми для медсестер і лікарів і нехай собі гуляє без права виїзду по безвізу /во я загнув, шо нє? )/

    Бо Петра в тюрмі тре буде нам утримувати, а нахіба він нам? ;)
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ти, Брехло, його коли бачив? І звідки, з Польщі?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Указ Президента Российской Федерации от 27.06.2014 г. № 471
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2014 году


    Указ Президента Российской Федерации от 05.02.2015 г. № 53
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2015 году


    Указ Президента Российской Федерации от 11.06.2016 г. № 283
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2016 году


    Указ Президента Российской Федерации от 19.04.2017 г. № 179
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2017 году


    Указ Президента Российской Федерации от 19.03.2018 г. № 114
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2018 году


    Указ Президента Российской Федерации от 21.02.2019 г. № 70
    О призыве граждан Российской Федерации, пребывающих в запасе, на военные сборы в 2019 году


    Що ж ти, Брехло диванне, не верещав раніше?
    Слава Вальцману, свинорил!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я ж не казав, що надовго.
    Я в цьому плані цілком підтримую позицію Саакашвілі. Він своїх бариг садив на кілька днів, щоб вони подумали, як вони можуть піти на угоду з прокурором і внести в бюджет держави мільярд-другий. Ті думали, вносили (один такий купив кілька ешелонів поїздів, раніже за шляхи сполучення відповідав в Кабміні, другий - медичного обладнання накупив на всю Грузію), а потім виходили на волю.
    Саакашвілі так і казав: Ви мені непотрібні, щоб ви гнили у в"язниці. Мені потрібно, щоб ви вернули вкрадені у народу гроші.

    От і Порошенку не завадило б посидіти-подумати, що він може зробити корисного для держави, для українців. Наприклад, погасити якусь частину боргу в МВФ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цитую себе. Бо я сьогодні із вуст Порошенка почув таке миле серцю його звертання "Ваша честь".

    Ще б тепер Новікова почути. Я про це також мріяв.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)