ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В тому то і різниця, що я дійсно реаліст, а ви занадто оптиміст. Навіть я б сказав сказочнік.

    P.S. Компетентні хлопці почнуть працювати лише тоді, коли УСЕ шобло "компетентних хлопців", які зараз мнуть тестікули по кабінетах буде розвішане. Лише тоді є шанс, що наступні хлопці, які прийдуть на їх місце, почнуть щось робити. Зверніть увагу - я не кажу, що наступні хлопці 100 відсотково почнуть працювати. Я лише кажу, що Є ШАНС. Не виключено, що наступних також тре буде вішати. Іншого шляху не існує, на жаль... Ці продажні сyки ніколи не дадуть країні нормально жити.
     

  2. View: https://twitter.com/13Hellis_13/status/1268150195625308160?s=20
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Суд дозволив примусово привести Порошенка на допит до ДБР

    Старожили ЛФ пам"ятають, як моя бурхлива уява малювала примусовий привід Порошенка "Куди Треба".
    Я не пам"ятаю, що я тоді писав і як, але пам"ятаю, що прихильники Порошенка мені ставили "тупо". Я, здається, писав, що дуже сподіваюсь, що за Порошенком прийдуть кремезні хлопці під час пленарного засідання, коли йде пряма трансляція, почнуть його витягувати з-за парти, а він буде чіплятися і відбиватися, але переможе молодість.
    Було б непогано, якби Порошенко вискочив на ті парти, за якими сидять народні обранці і почав бігти по них, спотикаючись та наступаючи на смартфони, планшети та прості блокноти колег.
    Але то, мабуть, моя нездійсненна мрія.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn Хомчине, значить, приймати до відома інформацію, написану в Вікіпедії, щоб вияснити, що там - правда чи брехня, це по-Вашому ідіотизм?
    А чому ми повинні сприймати на віру Ваші перепости? Чи не є таким же ідіотизмом перепощування всяких там чорноволохів?
    Де першоджерела? А то Ви все Жор всяких з Брайтона прете сюди як істину в останній інстанції.
    От приволочуть хлопці Порошенка за свідка до слідчого в ДБР, - якщо сам не прийде, - він розповість слідчим, у присутності адвоката Новікова (кацапа, між іншим, по Вашій термінології, бо у Вас, як Ви колись стверджували, гарні кацапи можуть бути лише серед мертвих кацапів), і все виясниться. А на Гордона чи кого там хай подасть в суд за наклеп, хай Гордон побігає.

    І народу буде приємно поспостерігати за розвитком подій. Правда?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не прийдуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Знову Ви мене розстроюєте... Скільки можна! Я хочу, щоб прийшли! І бажано, щоб ті самі, що колись валили на підлогу Саакашвілі. І оприходували Порошенка так, як свого часу - Саакашвілі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Перепрошую за свій п"ятак
    Погоджуюся з @Capitoshechka - Не прийдуть.
    Петька платить відкупні рошенками наперед.

    А Міхо чим мав платити? Піджаками, котрі він купив на службі і залишив в Грузії? ;
    Та й Міхо б і не платив - він не Пєтька)))
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хотєлка у Вас ще не виросла - закоротка
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. Ось ті ніколи не прийдуть. Прийдуть нащадки чекістів, тобто такі як ви, планктоша, наш прапор-алкаш, циган.
     
  11. 20200604_234308.jpg
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З @Capitoshechka я категорично не погодився, але оскільки значка "категорично не погоджуюся" немає, я поставив той, що був. :)))
    А тепер звертаюся до Пріуса. Чому Ви, Пріусе, мені поставили "тупо"!?
    Невже Вам бракує уяви, як Порошенко біжить по партах, чіпляється шнурком за чийсь мікрофон, шнурок розв"язується, злітає "туфля", а на екрані крупним планом оператор показує, як мелькає біла п"ята П"ятого через дірку порваної шкарпетки?
    Ну, чому Вас в школі вчили? Вчили уявляти чи ні? Признайтеся чесно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    А шлюхам, которые у Саакашвили министрами числились, он чем платил? Если баба любит танцевать в короткой юбке на столе в клубе, то этот банкет министра должен кто-то оплачивать.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Признайтесь честно, вы никак не можете объяснить наличие молоденьких шлюх в правительстве Саакашвили.;)
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пачєму нє магу? Магу.
    Вот прімєр адной шлюхі в кароткай юбке. Ета шлюха работаєт у Дебілибля

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Pn2q8Gi53iQ
     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Как я и говорил, ответа не последовало.

    Ты снова глупо перешёл на эмоции: Захарова официальный представитель России. Россия враг современной Украины. Значит представителя России можно называть шлюхой.

    Но я имел ввиду буквальное понимание этого слова. Когда 28 летняя баба министр танцует в короткой юбке на столе в клубе в компании полуголых девок. Что-то можешь сказать то этому поводу или опять засунешь язык в одно место и переведёшь тему на другое?
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Хорошо бы выкопать пруд, а над прудом построить мост..."(С)
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А в чем расстройство?Разве вам кто-то мешает хотеть?
     

  19. View: https://twitter.com/jozefkneht1/status/1268573390501265409?s=19
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

а де твій аватар? :)