ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Большое зерно истины есть в ваших словах. Могу ответить лишь известной цитатой:
    умная женщина сама знает, что дура
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    упс...
     
  3. FB_IMG_1555330915603.jpg
     
    • Тупо Тупо x 2
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тупо, тому що основну частину уряду формує ВР, а на Порох. Ви мені самі про це казали.
    А Порошенко може зняти Луценка. Це - його ставленик. Який "проявив" себе. Я думаю, якщо Порошенко став би знову президентом, він би залишив всі свої квоти в уряді на місцях. Не стане ж він ображати свого єдиноутробного кума! У Порошенка було мінімум тиждень після того, як він визнав свої кадрові помилки. Ну і?
    Тижня мало було, щоб викинути хоча б одного іуду з уряду?
    Сімох губернаторів викинув за цей час аж бігом. В основному тих, хто не бажав докладати руку до застосування адмінресурсу та підкупу виборців на користь діючого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Это уже не смешно. Новое видеообращение. "Я дуже хочу чтоб Порошенко"... Чтобы Порошенко нарушил присягу президента и в ручном режиме, единолично, начал вершить правосудие. Чтобы совершил действие, выходящие за рамки полномочий президента, как волшебник в голубом вертолете. Чтобы освободил пленных, ситуацию с которыми контролирует лично Путин.Что ты сделал кроме своих хотелок, парень?
    И это все что смог сделать наш инфантильный мальчик, тогда, когда нужны действия? Например, сдать собственные анализы на наркотики или четко обозначить свою позицию во внешней политике.
    А зачем вам Порошенко, парни? Парни, вы же говорите, что с 22 апреля вы начнется менять страну. Парни? Вы же с 22 начнете посадки. Вы же реформаторы, парни. Зачем вы ноете и выпрашиваете у Порошенко то, что обещаете сделать уже через неделю? Весна ж пришла, парни. Время сажать. Вы ж сажатели и реформаторы? Или нет? Так парни вы или не парни?

    Roman Donik
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Петро Порошенко
    2 год ·


    зі

    шановне панство, прошу пояснити:

    Порошенко ніби стурбований, що суд може визнати націоналізацію Приватбанку незаконною.
    Я так розумію, що визнати щось незаконним можна лише в тому випадку, якщо воно справді проведено незаконно.
    Невже Порошенко і Ко порушили закон?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Свинарчук Бені знову відмовився від дебатів?
     
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Любая профессия хоть немного, но влияет на человека. Бенин привык улыбаться, заискивать перед сильными мира сего. А зрадоботы во главе с Дмитрием Анатольевичем хотят посадить Бенина за один стол к тем, к кому он без разрешения даже за стол сесть не смел. И этот человек должен не просто сидеть, а отстаивать позицию страны. Просто смешно.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Навпаки, дуже смішно.
    Ви - людина, що думає головою, а не шлунком, як якийсь там зрадобот.
    Отже, той пан заявив, що Порошенко, цитую, "проведет чистку кадров".
    І Вам сподобалось.
    Якщо Порошенко в змозі самочинно провести чистку, то чому цього не зробив хоча б за останній тиждень? (На губернаторів подав, і тих звільнили).
    Якщо Порошенко не в змозі самочинно почистити кабмін (а мова йдеться) про кабмін, значить, той пан просто базікає, не думаючи. Хоча і пише аршинними буквами.

    Простіше кажучи, може Порошенко вигнати іуд сам, хай виганяє, не може вигнати, нефіг казати, що дайте знову лише владу Порошенку, і він іуд вижене.

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви самі читаєте, що сюди громадите?
     
  11. Коли немає що сказати всюди пхай каліграфію
     
  12. Це відео записано до виборчої кампанії. Зе-команда видаляє його з YouTube. Сам Зеленський, напевно, тепер дуже шкодує, що колись це сказав, а сценарист «Кварталу» що написав.
    Подивіться обов‘язково!
    І поширюйте.


    View: https://vimeo.com/330332085
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Явне пересмикування. Мова йде не про "садити", а про "вигнати іуд з Кабміну". Якщо там дійсно є іуди - Порошенко міг би вигнати їх за день, якщо в його силах. А якщо не в силах, або іуд немає, тоді справа інша. Не потрібно звиздіти (це я вже на невластиву мені лексику переходжу), що Порошенко проведе чистку, коли йому залишити посаду з тими ж повноваженнями, що і зараз.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мерсі за компліман. Але те, що приємно читати мені, може виявитися неприємним для інших дописувачів цього форуму, які висловлюють власні думки.
     
    Останнє редагування: 15 кві 2019
  15. Це ваші нові обличчя. Вони вам влаштують новий курс

    FB_IMG_1555328924819.jpg
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та я сказав. Причому чітко.
    Є іуди, і Порошенко може їх вигнати сам, чому не виганяє?
    Є іуди, і Порошенко не може вигнати їх сам, нема чого заявляти, що вижене, дайте лише йому знову булаву.
    Немає іуд, нефіг заявляти, що вони є, тому потрібно знову вибрати Порошенка, щоб він цих неіснуючих іуд вигнав.


    Ви помічаєте суцільні протиріччя?
    Прореагуйте хоч якось на сказане своїми словами.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Як можна реагувати на слова людини яка замість президента України хоче мати царя? Ми різних світоглядів. Я народився на землях де не було царів. Королі були. Данило Галицький. Імператори були , а царів не було. Різний рівень світосприйняття, особливо коли людина не налаштована сприймати. У неї є догми і вона іх тримається.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)