ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, чому Ви весь час стогнете і ниєте?
    За Ющенка Ви голосували чи нє? По Ваших розкладах він хто - бомж чи олігарх? )))
    @Мих, а особисто Вами зараз хто керує? )))
     
    Останнє редагування: 31 тра 2020
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пріусе, дивний Ви чоловік. Адже очевидно, що вона - грамотна жінка, освічена, пише грамотно, а Ви й одного речення не напишете рідною мовою без помилок. Чи не здається Вам, що Ви маєте дуже комічний вигляд? Вам краще взагалі не висовуватися межи грамотних людей. В школі вчилися погано, нічому Вас школа не навчила. І, очевидно, таким і залишитеся.

    Адже цілком очевидно, що ніяка вона не зечка, ніяка не ригівська. Ви просто хочете її образити, але запевняю Вас, що Ваші слова жодним чином її не ображають, як, наприклад, жодні образи з Вашого боку не ображають мене.
    А Ви маєте жалюгідний вигляд. Мені просто Вас шкода, що Ви чомусь так мучитеся і чомусь на весь світ ображені. Зміщуєте свою безмежну злість на тих, хто Вам не подобається.
    Візьміть себе в руки, займіться чимось дійсно корисним.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ні, колись вона була нормальною людиною. Але швидко деградувала під впливом творчості "95 кварталу".
    Наприклад, вона намагалась довести, що падіння економіки було викликано не тим, що до влади дірвались дебіли-кловуни, а тим, що зима була теплою.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але отримало президента міліонера. Невже бидло знов надурили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Абідна за улюбленого Бєнєчку?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А пока Буля бьется в струйном оргазме от "найвеличнішого лідера" его соратники стригут зеленых овец:
    Заместитель Кучера по медицине скрыл в декларации медицинский бизнес жены - ХАЦ
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Навіщо Ви такі тупі репліки кидаєте?
    Адже мова йде не про Беню Коломойського (який, до речі, хоча і жулік ще той, але ніколи не був при владі, не користувався адмінресурсом, а лише, коли потрібно, "купляв" чиновників), а про Порошенка, який збагачувався в основному користуючись державними посадами.
    А при державній посаді Коломойський був лише раз.
    І досить сильно попрацював, щоб не утворювалося жодних Дніпропетровських Народних Республік. Про що, думаю, Вам відомо. Він за кожного пійманого російського провокатора-сепаратиста платив винагороду, кругленьку суму. Погугліть, якщо забули.
    Мені також здається, що Вам нічим зайнятися серйозним, тому Ви займаєтеся тролінгом, щоб на Вас реагували. Але повірте, це - несерйозна справа, яка не дуже гарно Вас характеризує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Та невже? Зебуїнка ридає. Її улюблений Бєнєчка аж на 8 місці:
    Якшо Ви маєте такий компромат, чому Ви не повідомляюте про це Венедіктовій? Вона теж не взмозі посадити Порошенко, як і її попередник.
    Як відомо, Зеленський хвора на голову людина. Її шиза - посадити Порошенко. Зрозуміло що зеленський падлокловун, але не юрист. Він замість того щоб вчитися розважав бидло в "кавеені". Папаша йому подарував диплом. Але кловун, при цьому, зайняв чиєсь місце.
    Правда мерзотник?
    І якшо ви маєте компромат, терміново повідомте про це Венедіктову. Кловун тоді повісить на Вас медальку і дасть жирну сінекуру. Ви станете справжнім слугою наріду і будете безкарно красти.
    А за мудру пораду подякуєте згодом, коли накрадете на "Мерседес" як Єрмак.
    Я про це чудово пам"ятаю. В той час Росія була Бєнє невигідна.
     
    Останнє редагування: 31 тра 2020
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Если смотреть на жизнь смело и прямо, называть вещи своими именами, то потом не будет разочарований. Не забудь применить это к Зеленскому.;)
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я теж.

    Але це не помилка українців.
    Це результат вмілих технологій тих, хто хоче керувати країною.

    А українці мусять перейти тих дев"ять кругів ;)
     
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  12. Людина, котрій я схильний довіряти, розповіла нещодавно про зустріч із представником західної розвідки, котрий познайомив українських співбесідників із «планом урегулювання» з 12 пунктів, який Козак довів Єрмаку. Серед них - відставка Авакова та тюремний термін Пастору. Схоже, він (план) починає виконуватися, найсумніше - нашими руками.
    Сотні людей висловили обурення з приводу подій у Кагарлику. І майже ніхто не звернув уваги, наскільки блискавичною і безпрецедентно жорсткою була реакція на них керівництва НП та МВС.
    Сотні людей відписалися на теми перестрілки в Броварах. І ніхто - про те, що всіх її учасників вже затримано і арештовано.
    Сьогодні Авакову вже дружно приписують «мінера» з мосту Метро. І від цього звинувачення відбитися буде найскладніше - через його цілковиту абсурдність.
    Цікаво, скільки з порядних патріотичних людей, котрі беруть участь останні дні в атаках на Авакова, розуміють, що діють у повній відповідності до плану Єрмака?
    Скільки з них пам‘ятають, що мова йде про коменданта Майдану, в активі якого придушення (безкровне) «русской вєсни» в Харкові, організація і озброєння добробатів, створення Нацгвардії тощо?
    А скільки з них усвідомлюють, що, в разі, якщо цей план (Єрмака) буде реалізований, на місце міністра ВД прийде черговий Бабіков (Соколов, Венедиктова), котрі секунди не забаряться віддати наказ стріляти по учасниках наступного Майдану, без якого, очевидно, вже не обійдемося?
    Ми так довго висміювали різних корисних ідіотів з числа 73 відсотків, котрих московські ляльководи використали для усунення Порошенка і приведення до влади слабкого і некомпетентного Янелоха, що й не помітили, як нас самих почали юзати в аналогічній грі.
    Карл Волох
     
  13. Про відставку Авакова

    Тут усі почали радісно кричати ура-ура - Авакова відставлять.
    Але, 150 голосів за подання постанови немає.
    Але по регламенту - відставляти потрібно весь Уряд.
    А Ірина Геращенко ще зранку і говорила, що ЄС готовий піднімати тему відставки всього Уряду. Бо там, дійсно, не має на чому і клейма ставити.
    А ще мені не дає спокою думка: а чи не сам Аваков цю тему піднімає? Щоб зараз поюзали тему парламентарі, а потім голосів за відставку не назбирали?
    І усі б знову констатували - Аваков непотопляємий.
    Ось і нардеп від слуг Євгеній Шевченко, який усіх з трибуни переконував, що у провладній фракції чимало депутатів висловлюють незадоволення роботою МВС.
    За його словами, відповідальність за діяльність МВС лежить на кожному з парламентаріїв. Отак.
    Але, якщо придивитися, як він голосував, то виявиться, що у тих випадках, де потрібне голосування в інтересах Авакова (у тому числі й по незаконним азартним іграм) голосував він як потрібно Арсену Борисовичу.
    Так. що, скоріше за все - цей постріл зроблять холостим. Шуму багато - толку мало.
    Аваков форевер.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тупе бидло запзало Україну в "дев"ять кругів", коли вибрало оманського віслюка. Шкода лише що воно загнало туди не лише себе, але й нормальних людей.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. 3ABF887F-1062-4A29-BD18-39E62CF12298.jpeg
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Мозок пора би вже включити. Як можна не користуватися адмінресурсом і купляти чиновників? Нафіга купляти чиновників?
    Туго з умом у зебобіків. Їх ще можна довго дурити, воно ж примітивне зі знанням турецької мови.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я глянув Ваш допис цілком випадково, і зрозумів, що Ви мені відповіли.
    Але відповіли Ви безграмотно.

    Я поясную це на прикладі. Коли кажуть "він брав участь в бійці на вулиці", то може бути два варіанти: він бив комусь морду, або йому били морду.
    Те ж саме і з адмінресурсом.

    Коли я кажу "користувався адмінресурсом," то мається на увазі "отримання хабара, вимагання хабара, використання свого впливу знаходження на державній посаді"
    А коли "купляти чиновників" - це означає "нести хабара чиновникам".
    Двє большіє разніци.

    Коломойський не міг брати тих хабарів, які беруться, коли людина знаходиться на державній посаді (інколи чиновнику самі несуть, бо знають, що так треба і знають, скільки треба).
    Але зрозуміло, що Коломойський мав давати хабарі (свідчень немає), але живемо на грішній землі, інакше б його бізнесу просто не дали б розвиватися, задушили б усякими інспекціями, перевірками, заборонами.

    Порошенко ж весь час знаходився на важливих державних постах. Стверджувати, чи йому заносили, чи ні, я не берусь, але сподіваюсь, що компетентні хлопці колись розберуться.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    нікОли
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви, я бачу, - песиміст, який чомусь себе називає реалістом.:)
     
а де твій аватар? :)