ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Ошибся, признаю. Я просто не слежу за своим пребыванием пристально. Понедельник - день тяжёлый, до форума не добрался. А ты делаешь из этого целую диссертацию.:))):)))
    Заметь, иуда, я свои ошибки легко признаю. Потому что смотрю на вещи реально. Порошенко не святой, далеко, может даже тюрьмы заслуживает, я не знаю, пусть суд и следователь разбираются. Но для меня он наилучший президент из реальных кандидатов на победу.
    Кстати, за всё время ты так и ни разу не привёл объяснение, почему кацап может поддерживать Порошенко. Мне очень интересно услышать логическую цепочку, которая от кацапа может привести к Порошенко. Это как вообще?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я спеціально процитую цей Ваш шедевр, паря, щоб його прочитали ті, хто Вас відіслав в ігнор як форумний непотріб.
    Я коли це почав читати, урочисто встав (торжественно поднялся), бо такий шедевр читати сидячи - великий гріх.
    Значить, виходить, що той, хто заслуговує на тюрму, - найкращий президент?
    Ну, для вас, кацапів - звичайно. І Янукович був у цьому відношенні непоганий, і Порошенко. Таких легше за мотузочки смикати.
    А от Зеленський вам, кацапам, не підходить. Крім того, що артист (клоун, тобто, артист, що грає смішно ролі), нічого іншого закинути не можете.
    Реальним кандидатом на перемогу Порошенко міг бути до виборів (в чиїсь бурхливій уяві). А в дійсності реальним переможцем став Зеленський. Володимир Олександрович - хто забув.
    І поки що нічого катастрофічного не трапилося. Рейтинг Зеленського падає, бо суд і слідчі до цих пір із Порошенком та йому подібними не розібралися. Але щойно Порошенка провезуть на допит в машині з синьою мигалкою, як рейтинг Зеленського перестане падати.

    Коли хтось тридцять разів не з"являється на допит як свідок, а потім суд вирішує, що ДБР має право примусово привести цього когось, то адвокат цього когось називає це політичним переслідуванням.
    Тут уже ніякого цирку з кіньми не треба.
    Логічних ланцюжків жодних я будувати не збираюся. Мені досить того, що Ви визнали, що Ви - кацап, що пише з Росії.
    Не слід звертати на те, що понеділок - день важкий. Бо накопаю Ваших понеділкових постів цілу купу. Ті понеділки чомусь важкими не були.
    Ви б краще сказали, що ремонтом займалися, було би більше правдоподібно, ніж писати, що три дні не писали, коли форум все пам"ятає.
    Це - не помилка. Це - відверта брехня, що супроводжувалася образами. Брехати, та ще й когось обзивати іудою. В кацапському стилі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Клоун.:)))
    Я ни в чём не признавался.
    Я не говорил, что Порошенко должен сидеть.


    Я сказал, что пусть решает суд и это правильно.
    Я спросил тебя, иуду, про логическую цепочку и ты тут же сел в лужу. Все твои понедельники, вторники или другие дни это всё ненужная мелочь, а в главном ты снова облажался.


    Точно также ведёт себя твой любимый Зеленский. По сути ничего, а по мелочам выпендривается. Кому нужны твои инвестиционные няни, если дети генпрокурора это граждане Франции? Кому нужно государство в смартфоне, если налоги теперь собираются в меньшем размере?
     
  5. Дурень ти повний косолапий, а може не дурень, а, згідно С. Петлюри, гнида і засланий козачок. Поставити нелюбовь до когось вище любові до краіни справжній украінець не може, а ось гниди можуть. Ім би лиш волосся пожирніше і брудніше. Дісно, немита кацапія таким буде ближче. Як все чітко проявляєтьсяв часом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ага, "тут - помню, а тут - не помню". З верхньої полиці впав у вагоні?
    От тоді, коли ти не слідкував, тоді і признався.
    А як розуміти це?
    Ну, звичайно. На тюрму заслуговує, але сидіти не повинен. Бо - Порошенко.
    Л - Логіка.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А чому ж Ви, Хомчине, ставите нелюбов до Зеленського вище любові до України?
    Вам кацап підспівує, а Ви і вуха розвісили.
    У кацапа виходить, що 73 відсотки тих, хто проголосував за Зеленського - іуди. Чи не забагато іуд?
    А якщо цих 73 відостки люблять Україну, але не хочуть, щоб на чолі України залишався злодій і барига? Тоді ті, хто "за" злодія і баригу, починають тих, хто "проти" злодіїв і бариг, називати іудами.
    Іуди у пропорції 1 до 11 (було 12 апостолів, один із них - іуда).
    От якраз всі, хто проголосував за Порошенка, і підпадають під цю формулу. Дванадцята частина всіх виборців. Плюс-мінус.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гірше було б, якби діти генпрокурора були громадянами Росії. А Франція - демократична країна. А Україна - друга Франція.
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Не маніпулюйте цифрами. За Коломойшу молодшого проголосувало 30%. Результат другого туру не рахується. Я також відношусь до названих вами 73%, але мій голос був проти Параші, а не за Зеленського. Я їх обох однаково ненавиджу. Просто не хотілось, щоб шоколадний приріс до трону, як кремлівське Ху@ло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Не иуды.Просто долбойо@ы.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, бачте, і Ви - не патріот України. :) В очах Хомчина патріот України - це той, хто за баригу Порошенка.
    А цифрами я не маніпулюю.
    Навіть 30 із 100 - це не 1 із 12. То я написав в розпалі дискусії.
    Я, правда, не дуже тут захоплююся дискусіями. Так, інколи тикаю брехунів у їх брехню.
    Вчора Хомчина тикнув, коли він сказав, що Насірова поновляють на роботі.
    Сьогодні - Парашу, який збрехав, що в суботу не писав на форумі ( та ще й в п"ятницю, та ще й - два дні перед цим. "Запамятовал").
    Рвуть якогось лиха задниці за Порошенка. Сказати по суті нема чого, от і обзивають.

    Залишався б Порошенко при владі, залишався б прем"єром безграмотний (але шустрий) Гройсман і безграмотний і дурний як двері, але слизький Луценко. І ніякої б йому англійської не треба було б. А зараз - приспічило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Він звичайний проплачений тролль. Мене дивує тупість цих порохоботів, тому безкоштовно дам їм пораду. Якщо хочете потопити рейтинг зеленського, то порошенка взагалі не згадуйте. Навіть не подавайте виду, що ви за порошенка. Бо кожен висер в сторону зеленського від порохобота, лише підвищує йому рейтинг. Навіть самому зеленському зручно всіх своїх хейтерів записувати в порохоботи, як колись порошенко всіх своїх критиків в агенти кремля записував.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Мне кажется, агент переигрывает.
     
  14. hrim

    hrim Well-Known Member

    Агент слишком упрощает задание Зеленского.
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Какой ужас. Все двадцать семь секунд.

    Мемом "Вальцман" тип продовжує роботу відморозка Васі.
    (хто не знає, - чмошник Вася негативив наші силові структури у найважчі часи).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви пробували думати головою?

    1. Другий тур: або Зе, або Порох. Проголосував за Зе, бо обидвох ненавидів.
    2. А ви вкурсі, що президент не може бути два терміни підряд, яке "приріс"?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну це вам не газ з Росії за мільйони баксів, то 27 секунд репу. Бидота дуже чувствітєльна до репу.
     
  18. Якщо чуєте, що десь знову паплюжать Порошенко, то знайте, що десь обов'язково, знову обісрався зеленській...
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І навпаки - якщо десь паплюжать Зеленського, значить, обісрався Порошенко.

    Закон Ломоносова - Лаувазьє
     
    • Тупо Тупо x 1
  20.  
а де твій аватар? :)