ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Напевно така доля всіх захистників.
    Тільки одна подякувала, а інші роблять вигляд, що нічого не сталось:
    EKehBYNWwAAOHwj.jpeg
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, Порошенків дружбан і бібліограф, а також вічний перекинчик, також шось там сказав

     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Напевно така доля всіх захистників.
    Тільки одна подякувала, а інші роблять вигляд, що нічого не сталось: EKehBYNWwAAOHwj.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Тупо Тупо x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цей і дотисне..тільки не бажаючих дотиснути. Вважаю, що до Нового року ці провокації щодо української влади скінчаться.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Що, зебобіка приберуть?
     
  7. Зверніть увагу на дату публікаціі:

    FB_IMG_1575119515872.jpg
     
  8. Петро Порошенко
    @poroshenko
    ·
    1 хв
    1 грудня 2013 року українці вийшли на Майдан, щоб продемонструвати, що їм не байдужа доля країни. Що вони не допустять звірячу поведінку влади, яка наказала побити студентів. Сказали рішуче «Ні!» Путіну та Януковичу, які намагалися повернути нашу державу у зону російського впливу
    Показати цей потік
    Петро Порошенко
    @poroshenko
    ·
    4 хв
    За останні пів року міжнародна солідарність з Україною послабла, бо допомагати можна лише тим, хто цього прагне. Якщо хтось боїться образити Путіна позицією щодо ПДЧ в НАТО, вітанням наших перемог у Міжнародному суді в Гаазі, в Гамбурзі, Стокгольмі, то таким допомагати дуже важко
    Петро Порошенко
    @poroshenko
    ·
    2 хв
    1 грудня 2013 року на Банковій я особисто бачив, як по-звірячому побили журналістів. Це було зроблено, щоб залякати українців. Я пишаюся тим, що ми не злякалися. І ми точно не допустимо, щоб Україну розвернули назад у жахливе червоне радянське минуле, чого зараз добивається Путін
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Я думаю, Порошенко просто ждёт. Ждёт, когда этот клоун наделает столько ошибок, чтобы даже до его сторонников дошло, какую ошибку они сделали в 2019-м году. Порошенко ждёт, когда мимо него проплывёт политический труп Зеленского.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm:Ох,і Петро. Попаде в пекло після смерті. Що він робить? закликає ботів, що роблять дуже погану послугу країні, розпалює колотнечу та ворожість.
    Бере приклад з днрівців, які молодь та зовсім дітей втягують в своє "патріотичне виховання", а насправді - в свої особисті інтереси.
    Це треба бути залишеним усіма богами.
    "Не бійтеся" - одна вже не боялася, зараз про "найгірші прогнози" щодо себе заговорила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    П"ятий президент, або президент-п"ятачок.
    Ще ніхто не придумав?
    Знову мені в голову першому прийшло?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Порівняно з тими прізвиськами, які отримав шостий за півроку, він вже реально шістка на побігеньках. Я чомусь впевнений що ця першість в історіі України збережеться за ним на віка.
     
а де твій аватар? :)