ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. rss

    rss Well-Known Member

    Західні експерти теж вражені:

    Україна впоралася з викликами, які збили б з ніг будь-яку іншу країну - експерт

    “Україна – це вже історія успіху. Так, ви маєте проблеми досі. Але виклики, з якими ви стикнулися – вони би збили з ніг будь-яку іншу країну.

    Маю на увазі фінансово-економічну, конституційну, геополітичну і безпекову кризи, із якими всіма Україна стикнулася одночасно.

    Вам вдалося з ними впоратися – і це справді вражає” – старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики Едвард Лукас.

    [​IMG]
     
  2. rss

    rss Well-Known Member

  3. rss

    rss Well-Known Member

    Отже. Не вірте ниттю, що нічого не міняється. Це бойова зрадопропаганда противника, щоб привести до влади наркозалежного клоуна. Порошенкові можна закидати претензії. Але з Зеленським це кранти. А з Порошенко це чіткий шанс.
     
  4. rss

    rss Well-Known Member

    Це ваше відео опубліковано 28 лютого 2018 р.

    А П.Порошенко нагадав, що востаннє звільнення заручників відбулося в грудні 2017 року, зазначивши, що назвати це ефективним не можна.
     
  5. rss

    rss Well-Known Member

    Зеленский - слуга Коломойского. Расследование "Bihus info" и "Схемы"



    Агент К у штабі Зеленського: від олігарха до НАБУ /// Наші гроші №264 (2019.04.08)

     
  6. rss

    rss Well-Known Member

    Чи має олігарх Коломойський вплив на кандидата в президенти Зеленського? || СХЕМИ №210

    «Схеми» перевірили і проаналізували, наскільки Зеленський може бути залежним від олігарха Коломойського

     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну нарешті хоч хтось шось почав думати!

    @rss, давайте подумаємо трошки разом

    Ще 28 лютого 2018 /по дню публікації кіна/ Порошенко назвав Медведчука ефективним і тіпа незамінимим на переговорах з пуйлом

    А П.Порошенко нагадав, що востаннє звільнення заручників відбулося в грудні 2017 року, зазначивши, що назвати це ефективним не можна.

    Чому ж тоді Порошенко звернувся до СБУ розглянути можливість перевірки доцільності подальшого використання Медведчука в форматі гуманітарної групи по звільненню заручників, якщо його дії неефективні не в січні 2018, не в липні 2018, не в грудні 2018, не в січні 2019, не 30 березня 2019 року, а АЖ 10 квітня 2019 року?

    Чому мовчав Порошенко більше року і тримав ефективного/неефективного переговорника біля себе? Він що весь цей час не знав, що востаннє звільнення заручників відбулося в грудні 2017 року?

    ДУМАЙ!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. rss

    rss Well-Known Member

    Пане зрадоботе, так Ви ж ще й не починали!
     
  9. rss

    rss Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви би по суті відповіли.
    Вся Україна знає, що Медведчук - зрадник України і кум Путіна. І таким був весь час, довгі роки.
    А до Порошенка це дійшло лише вчора? Чи півень смажений клюнув? (Між іншим, моя повага півню.) Чому він про це не сказав хоча б беспосередньо перед початком виборчої кампанії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Санкции ПАСЕ против России остались в силе - ФОКУС
    І 11 квітня 2019 року (перестройка началась с рассвета), сьогодні, розкрили таємний план Медведчука. Я знав про ці плани, навіть більш грандіозні з 2014 р (а як бути точним, ще й раніше, коли Путін із Залдостановим каталися по Криму на мотоциклах). А тут - дійшло сьогодні, спросоння.
     
  12. Добре, а яка роль Медведчука буде при Зе?
    Що тепер ви будети стверджувати?
     
  13. Санкціі залишились в силі. Хто іх відстоював? Та тіжпорошенківці.

    Хто іх буде відстоювати через пів року?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От тому я й прошу вас подумати разом, може ви мені втовмкмачите - де і чому я зрадобот? Бо мені аж невдобно зі щирими українцями і щирими націоналістами за жізнь поговорити :blush:

    Ну так, @rss, кажіть - Ме /це я буду скорочено називати так Медведчука, бо пучки на пальцях стер - шлакоблокблок розгружав без рукавиць і воно трохи тойво.../ був ефективним переговорником з Пу /надіюся, ви зрозуміли - це я про хуйла/ на рахунок політзаручників, військовополонених і взагалі громадян України, котрі опинилися в рашці в місцях обмеження волі з різних причин, чи ні? Бо ще в 2018 році запевняв в цьому По /це Порошенко/

    @rss, тут я дуже прошуся на відстрочку розмови по наступних причинах

    - ми з вами ще не розібралися з Ме "ефективним переговорником" і не варто розпорошуватися /хоча, якщо аж так дуже тре, то я хоть куди.../
    - я поки що зовсім не в темі, бо тільки йно у вашому дописі побачив такий результат шустрої роботи наших служб
    - я би дуже просив вас висловлюватися навіть в посиланнях державною мовою, бо я якщо не хочу, то то всьо на всяких язиках навіть не читаю, бо нашо воно мені тре? /це я до того, що вашого посилання не на людській мові навіть не відкрию/
     
    Останнє редагування: 11 кві 2019
  15. Знову топтання на місці. Потім буде голосіння на згарищі. І так по кругу. А подивитись на пару кроків вперед і знайти шлях обійти те російське болото мозгів не вистачає .
    А хто сказав, що як проголосуєте проти Пороха, то проблема Медведчука розсосеться, а не загостриться. Вона розсосеться тільки тому, що вам заборонять іі згадувати. Спроба згадати буде дуже дорого коштувати.
    Що там з продажею помістя Медведчука під Києвом. Замовкли. Не згадуєте. І власник не згадує. Немає потреби більше продавати. І СБУ скоро справу закриє.
     
  16. Мені тут підкинули стару історію, про яку вже встиг давно забути: "Зе-команда" - це рімейк "Ха-каманди", яку в Росії колись розкручували на підтримку лідерки партії СПС Хакамади, а потім і для суспільної підтримки очолюваного нею Союзу Правих Сил. Але я до цього хочу добавити ще одну аналогію. На самому початку 2001-го до Києва, а потім і до Львова завітала делегація Союзу Правих Сил на чолі з Хакамадою для проведення спільних нарад з партією-партнером ПРП (Партія Реформи і Порідок Віктора Пинзеника). Я був учасником усіх цих заходів. Так от, саме тоді в Києві на Інститутській Хакамада гучно й безапеляційно виголосила приблизно такий спіч:

    "Наконец-то мы в России избавились от этого старого геронтологического ельцинского режима. Мы гордимся, что именно благодаря нашим усилиям президентом избран действительно молодой, прогрессивный, передовой лидер Владимир Путин".

    Присутні на зустрічі члени їхньої фракції на підтвердження кивали головами й притакували, лише Нємцов, який сидів якраз поряд зі мною, щось стиха буркнув несхвальне. Пройшли роки. Нємцова вбили, Хакамаду маргіналізували й викинули з політики, їхню "молоду команду" розгромили, демократію остаточно розтоптали. Результати "великого досягнення" прогресивних діячів із Ха-команди нині пожинає і Росія, і весь світ.

    Ха-команда допомогла Путіну прийти до влади в Росії. Зе-команда веде його до України. А ви що, зе-фанати, думали, що ви за Зеленського голосуєте? Та ні, за олігархів і за Путіна.

    От тільки шкода, що ні чужий, ні власний досвід нікого не вчить...
    Тарас Чорновіл
     
    Останнє редагування: 11 кві 2019
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Повторюю своє запитання. Чому на наркозалежність не перевіряли всіх, хто потенційно міг стати президентом? По суті, всіх, хто подав документи на реєстрацію. Щоб бажаючий стати президентом подавав довідку із наркодиспансера разом із іншими документами.

    Чому спохватился за два тижні до голосування в другому турі, коли виявилося, що суперник запросто перемагає діючого президента?
     
а де твій аватар? :)