ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я нікого з них не знаю, а ваш син приятеля по-моєму з партії Порошенка.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    І шо,а то що ніхто не допоможе,розумієш що буде,половина покине країну,хто зможе,інші воювати не будуть,не забудь скільки маргіналів і вати.Яка перша підніме голос,і що війна з своїми і рашизмом.
    Я соплі не розпускаю,а тверезо думаю,є можливість не воювати,значить потрібно цим користуватись і зміцнювати свою армію.
    Це не йде розмова про капітуляцію,а якраз переграти рашизм,в нас мало є в цьому практики.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. elektrik

    elektrik Well-Known Member


    Roman Burko ‏@newsburko


    За терактами в Париже и катастрофой Airbus A321 стоят не ИГИЛ, а российские спецслужбы. Обозреватель российской... Почему теракты в Париже и катастрофа Airbus выгодны российским спецслужбам - Inform Napalm
    Vasilisa Shuter ‏@VShuter А вы помните, что сказала президент Литвы Даля́ Грибауска́йте ?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дуже цікаве посилання Ви надали, тому плюсую, але воно до теми Порошенка - ніяким боком.
    Краще було б у "Росії", або "Міжнародній політиці".
     
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Глибока корупція
    Washington Times пише про успіхи Міхеіла Саакашвілі в Одесі, про необхідність реформ в Україні та намагання створити економіку і політичну систему, вільну від корупції.

    Вихід з ситуації полягає в перезавантаженні уряду
    Міхеіл Саакашвілі, голова Одеської ОДА
    "Ця боротьба досягла критичної точки, - пише видання. - Українські прозахідні лідери, здається, впевнені, що їм вдалося зараз призупинити намагання Путіна захопити силою територію України, яку він називає "Новоросією". Здається, лідерам вдалося стабілізувати економіку. Проте їхні спроби звільнити країну від лещат олігархів у російському стилі та ендемічних крадіжок, в найкращому випадку, сповільнюють цей процес". (Росія заперечує свою участь у подіях на сході України. - Ред.)

    Західним урядам, які підтримували країну на плаву фінансово, а також простим українцям уривається терпець, пише газета. Згідно з опитуваннями, вони готові повторити вуличну революцію, яка повалила попередній уряд, пише видання.

    Автори цитують пана Саакашвілі: "Україна перемогла Росію у військовій сфері. Зараз питання в тому, чи зможе Україна перемогти себе. Настав час, коли ми будемо рухатися дуже швидко назустріч змінам на краще, або змінам на гірше".

    Водночас, зазначають журналісти, президент Порошенко згорнув повномасштабну атаку на олігархів та корумповану державну службу. Він також розлютив західних чиновників тим, що відмовився замінити генерального прокурора, який блокує слідство, і намаганнями контролювати призначення антикорупційного прокурора, без якого антикорупційне бюро не може працювати.

    "Нам слід усвідомити глибину корупції в Україні, - видання цитує одеського губернатора. - Вона настільки глибока і розгалужена, що єдиний шлях побороти її - створити нові адміністративні органи".

    Також пан Саакашвілі додає: "Вихід з ситуації полягає в перезавантаженні уряду".

    Іноземна преса: чи зблизять Росію та Захід напади в Парижі? - BBC Україна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. boaboa

    boaboa Well-Known Member




    у Вашому повідомленні дуже вирізняється слово обіцяли виділили гроші,
    от воно і є вашою помилкою.
    Це слово ніяк не ліпиться до ваших власних грошей.
    Ви самі повинні визначати напрямок використання власних коштів,
    якщо вони у вас є,
    а вони у вас є, бо то ви власники держави і усього що у ній є у цілому,
    а конкретно того що є там де ви знаходитесь.
    Тобто ключове це прозорий контроль розподілу коштів,
    і ваша власна участь саме у напрямках використання коштів.

    Тобто, ви повинні розуміти, що
    " Гуртувались, перикривали, палили шини.... "
    то є тільки одним з методів впливання на надання вам доступу до контроль за розподілом коштів.

    і саме по собі " Гуртувались, перикривали, палили шини.... "
    то не повинна бути ціль гуртування,

    ціллю повинна бути повний контроль за напрямками використання коштів.



    Тобто,
    ви гуртуєтесь аби мати повні данні і розуміння руху усіх коштів,
    при наявності повністю прозорого для вас зрозумілого
    механізму розподілу коштів и самого конкретного зараз скільки на що витрачено,
    ви здійснюєте контроль їх надходження на рахунки,
    ви втручаєтесь до їх розподілу,
    ви гуртуєтесь зі спеціалістами і визначаєте адекватність величини фінансування до реальної вартості,
    ви визначаєте які напрямки залишити без фінансування,
    ви визначаєте які напрямки фінансувати у першу чергу.

    Не рух дорогою перекривати, а рух ваших коштів у непотрібному вам напрямку.

    Тобто контроль треба здійснювати за рухом коштів,
    їх ефективним використанням адекватним по вартості до виконуваної задачі.

    Не соромтеся лізти в усі шпарини щоб дізнатися куди саме діваються ваші гроші,
    як навіть саме ви не зрозумієте інформацію,
    то знайдеться у гурті хто розуміє або зрозуміє потім.

    Неможливо зрозуміти те про що зовсім невідомо.


    Тобто,
    ви не просто кажете комусь грізно що ви бажаєте мати,
    наприклад гарну дорогу,
    ви практично самі усе робите, тільки своєю головою, спільним розумом усієї громади,
    а руками і знаннями оплачуваних спеціалістів,
    у тому числі оплачуваних спеціалістів членів вашої згуртованої громади,
    бо якщо ваша місцева громада буде і роботу виконувати, оплачувану за ваші гроші,
    то гроші залишаться у членів вашої громади.
    Ну а якщо у своїй громаді нема відповідних спеціалістів на виконання потрібної роботи,
    то краще найняти,
    бо якість важливіша, щоб двічі або тричі з власних коштів не платити.



    То може з першого погляду все написане дуже складно виглядає,
    і для однієї людини здається неосяжне,
    то для того і треба навчитися гуртуватися,
    і залучати у свій гурт своїх сусідів які мають розуміння тих моментів у яких ще ви не маєте,
    бо одна людина мало знає і мало може,
    але разом люди усе знають і усе можуть.



    Інакше будете вічно мати лише обіцянки.

    .
     
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Зблизять, зблизять. КиГиБюга своїми кгбешними прийомами і мозгами добре все прорахував. Це був його останній шанс повернути справи зі санкціями, як кажуть москалі, "вспять". Я впевнена, що теракти в Парижі його рук справа і цим він намагався повернути обличчя Заходу до себе, а від України і Порошенка в першу чергу, тепер всі відвернуться. Я вже читаю, як республіканці і консервативно настроєні люди в Америці починають хвалити Путіна і ганити Обаму. Обаму то і я сама ніколи ні за що не поважала, але дуже мало тепер американців згадують, чи говорять, що Путіну вірити не можна, бо це КГБешне чудовище на таке здатне, від чого у людей кров в венах холоне. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ще Голандія
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Голандія не входить в поняття "всі держави"?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Наскільки я знаю, там вони збиралися референдум проводити з того приводу, невже так швидко провели і прийняли рішення?
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та то аж в квітні той референдум, він не має юридичної сили. А асоціація вступає в дію з нового року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порошенко звинувачує Росію в расистському скандалі на матчі Динамо - Челсі
    Президент України Петро Порошенко вважає Росію причетною до недавнього расистського скандалу на матчі Ліги чемпіонів між Динамо і лондонським Челсі.

    Про це він заявив під час зустрічі з гравцями національної збірної України.

    Коментуючи цю ситуацію, Порошенко зазначив, що за його інформацією "корені цих провокацій йдуть не з України". За його словами, є всі підстави казати, що за останніми провокаціями на матчі Динамо – Челсі стежка веде до Росії з метою створити ситуацію і звинуватити Україну у расизмі.

    Президент повідомив, що доручив Національній поліції та СБУ ретельно розібратися в цьому інциденті та висловив сподівання, що УЄФА прийме виважене рішення щодо цього епізоду.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Порошенко не исключил, что будет баллотироваться на второй срок

    Президент Украины Петр Порошенко в интервью нидерландским СМИ допустил возможность того, что будет баллотироваться на второй срок на выборах президента. Об этом он сказал в интервью нидерландскому изданию NRC Handelsblad.

    "После моего первого или второго срока на посту президента я мечтаю стать членом Европейского парламента от Украины", - сказал он, отвечая на вопрос о перспективах членства Украины в Европейском Союзе. Он допустил что это может произойти в 2024 году.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А виглядає так, що Порошенко повторить долю Віті Андріїча, шо нє?
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    -- Зрада! Все пропало! Калаші забрали, ротний втік, москалі наступають!
    -- Ідіот, це фейк!
    -- В бан!
    -- Я ротний, я втік????
    -- Пояснюю. Зустрів хлопця на вокзалі, він розказав. Я запостив, щоб перевірити. От ротний на мене вийшов і перевірили. Все ок.
    -- Ідіот, таку інфу спершу перевіряють, а тоді постять! Ти ж військовий, тобі вірять!
    -- В бан!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)