ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Так любой народ можно поделить на тысячи составляющих. На сегодняшний день имеем следующие сложившиеся названия: украинцы, русские, крымско-татарский народ.
    Евреи и остальные составляют незначительный процент населения и не могут вносить свой вклад в формирование проблем. В таком же проценте они есть и в Чехии и в Словакии.
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Донесіть це якось до народу,щоб не створювались різні нові проблеми!:yes::yes::yes:
     
    Останнє редагування: 6 кві 2019
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, може маєте тоту-во пісню в кращій якості? Буду вдячний за посилання

    View: https://youtu.be/Uytw77HprYE
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Жжати і ржати вміють багато. Тим зараз нікого не здивуєш.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А декотрі ще й в слоїчки пісяють :))) :yahoo:
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    блін, як смішно. А ви не пісяли?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені можна, я не президент :)))
     
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Те не отаке Окраїнцю - немає у нас хохлів...у нас українці... 50 000 українців на сході з автоматами і танками захищають свою державу і середних як мінімум 10 000 отих з Галицькою ментальністю... і як треба буде то то все помножиться на 10. І говорять там на фронті і українською і російською і татарською і грузинською і не мішає їм то лупити по руских...А піна ....вона у кожній державі є...тільки на неї не звертають уваги - бо це просто піна... Курва як воно вже дістало... пять років русску методику говорити тільки негатив розповсюджують по Україні... От ніякого позитиву - а тепер маєм результат люди з слабою психікою починають валити свою власну державу...Історія уже пару раз мордою в гівно а люди ніяк не можуть державниками стати, зерно від полови відділити
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вау, які люди! @Un.Known, радий вас бачити на нашому форумі! :hi:

    @Un.Known, а що взагалі думає діаспора про події в Україні? Як воно виглядає збоку?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Виглядає, що люди не вміють оцінити те, що мають, і бачать тільки те, що не зроблене. Як в пісочниці:"ти мені не дав лопатку, я піду з Вовою дружити". Хоча Вова навіть не пообіцяв, що він дасть, але каже, що вона в нього точно буде.


    СМІ пишуть: "Вибори президента України: впевненість дає тільки Порошенко"

    Nečitelný komik
    Favorit prvního kola, televizní komik a moderátor Volodymyr Alexandrovič Zelenskyj je velmi podivný marketingový produkt jednoho z ukrajinských oligarchů Ihora Kolomojského, který mu pro poskytl pro propagaci svoji populární televizi 1+1. „Za vládnutí Porošenka ztratil Kolomojskyj velké peníze a dnes se nijak netají svou nenávistí k současné hlavě státu,“ uvedla pro Český rozhlas ukrajinistka Lenka Víchová.


    Pro země Evropské unie je Zelenskyj a jeho naděje na vítězství ve volbách velkým důvodem ke znepokojení. „Nikdo netuší, co by jako prezident mohl dělat. A jeho možná zahraniční politika je jednou velkou záhadou,“ uvádí expertka bruselského analytického centra EPC Amanda Paul.


    "Нечитабельний комік

    Фаворит першого туру, телевізійник комік і ведучий Володимир Зеленський є дуже дивний продукт маркетингу одного з українських олігархів Ігоря Коломойського, котрий йому дав для пропаганди свій канал 1+1. "За правління Порошенка Коломойський втратив багато грошей а сьогодні ніяк не приховує своєї ненависті до діючого голови держави", сказала про Чеське радіо україністка Ленка Віхова.

    Для країні ЄС є Зеленський і його надія на перемогу великою причиною для занепокоєння. "Ніхто не знає, що він може зробити як президент. І його можлива зовнішня політика - це велика таємниця", - говорить Аманда Паул, аналітик з Брюссельського EPC."
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На нашому????

    Та ця пані може вас забанити на "вашому" форумі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Це дуже вагомий аргумент.

    Найбільш вагомий, так.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та чого ж, люди тепер з калькуляторами, вміють оцінити те, що мають. Навіть переводять у відсотки
    Galina Pavchenko
    [​IMG]

    Ну а цирк з міністром МНС, з Насіровим, з діамантовими прокурорами і прокурорськими вертольотами, відміною законів і переписом Конституції оцінці не підлягають. Це просто ЦИРК.

    Ну а комік в лідерах - це все завдяки планомірній і виваженій політиці Адміністрації діючого президента. Бо ми тут думали просити Вакарчука балотуватися, а АП взяла і запустила свого Зє. Тіпа, захотіли подвоїти нові обличчя на перегонах, щоб роздерибанити голоси.

    Славко мудріший, пішов співати
    А Зє грав роль, та й видно йому засмакувало

    Але то таке, то вже в минулому... А Вакарчук ще на своє прийде
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Пишіть в ПП і ніхто не запхається:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, ще один :haha:

    "Не кажіть, що мені робити і я не скажу куди вам йти" (с) ;)
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну це саме те, про що я говорила - кожний думає про свої, шкурні інтереси, мало хто готовий поступитись ними заради інтересів держави (глобальних). Ці самі люди, котрі з калькуляторами, забули якось врахувати курс долара, а ще забули про погрози Росії перекрити газ, забули про сумнівні домовленості Юлі, про страх і смутні думки:"А що буде, якщо москаль справді завтра перекриє трубу?", забули про ту саму газову незалежність, про те, як досить швидко вдалося вирулити з цієї ситуації. Вони думають, що то ТОСЯ зробила.
    Погоджуюсь на сто процентів, додам кадровій політиці - бо тут ПОП був, як у вакуумі. Я навіть дивуюсь, як людина може бути настільки успішна у зовнішній, і не бачити, що в неї під носом.
    О так. Хай краще співає. Його тантричні роздуми тільки дратують.
    Я розумію іронію. Але я пропустила Ігореву, то пропущу і Вашу. Я за іронію не баню.

    Хлопці (я про останні повідомлення), давайте по суті, і без міряння, ми ж тут всі старі знайомі, я вас всіх переміряних маю давно. :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    По суті, може, буде після другої серії.
    Але радше не буде. Бо нема чого.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2019
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Оля, я найменше хочу з вами сперечатися, щось доказувати і тим більше виправдовуватися.
    Скажу по суті і без води, тільки сам тлущ - я згоден терпіти, бо так треба для держави і країни.
    Але я не хочу і не буду терпіти, бо так треба Косюку, Розенблату, Коболєву і всім решта свинарчукам.

    Прийшов час почати розподіл по КТУ

    Ну а нині при святі на цю тему можна і мультик подивитися

    View: https://youtu.be/ilNMecFtm90
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)