ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я навіть думаю, що зустріч Порошенка з Йованович була саме з тієї причини, що Порошенка попередили про недопустимість фальсифікації виборів з боку нинішньої влади. Америка дуже не любить фальсифікацій, хто б до них не вдавався. А команді Порошенка дуже хочеться "покращити" результат. Якщо буде фальсифікація на користь Порошенка, то спростування відразу спростують
    Тільки не треба (це я не до Вас, а до порошенківців) казати, що то ЄС, а то - США. Якщо будуть відверті фальсифікації, Порошенку намилять шию і ті, і інші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Любі виборці Гриценка, Кошулинського, Смішка та інших патріотичних патріотів. Коротке питання.

    А як ви собі пояснюєте те, що ваше ставлення до Президента України, та власне реакція на одне лиш ім'я "Порошенко" один в один співпадає зі ставленням до нього виборців Вілкула, Бойко, Захарченка (чи хто там тепер), Путіна?

    Будь ласка, просте питання - проста відповідь.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Igor Megera
    · 1 год ·

    АХАХАХАХАХАХАХАХАХА

    Шо там порохоботи кажуть?) У Зе гумор для бидла?)) — разом із Петро Порошенко.


    View: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=657840911311335&set=a.157320071363424&type=3&theater&ifg=1


    із коментів

    Алексей Сташук
    В этом весь Порошенко, у него и Шустер был лучшем и честнейшим журналистом, а как стал его критиковать, так сразу продажным и лживым...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 24 бер 2019
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    оце б хоч половину того арсеналу - та на передову...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та все нормально, інфу сфабрикувала Юлька, так що то таке.
    А що до копнуть - побачимо. Я вангую, що питання не стоїть хто буде президентом. Питання стоїть, чи буде другий тур.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вже казав - мені то по барабану, чи буде другий тур і хто буде президентом ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Мені так по барабану, ой як мені по барабану, що я не вилажу з інформаційних помийок, черпаю звідтіля всяке лайно, сам ім і інших пригощаю.
    Чого це я сам весь лайном обляпаний маю ходити. То село, тутка всі такі, а як ні, то я підкину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хто сказав, що це на 95 кварталі?
     
  10. kym

    kym Well-Known Member

    тобто по барабану чи буде руский губернатор у Києві чи ні...Ну але це для зрадойобів.
    Мені теж здається що другого туру не буде - мудрих в Україні таки більше
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зрадойоби то ті, хто зрадили надії і сподівання українського народу.

    Зрадойоб то той, хто навмисне знищував самих активних українців в котлах на Донбасі

    Зрадойоб то той, хто кричав про боротьбу з корупцією, а сам давав команду заносити в Верховну Раду сумки з грішми і підкупляти депутатів щоб поставити генпрокурором ручного бездаря і баригу.

    Зрадойоб то той, хто трубу Укрспирту витягнув з кишені Януковича і запхав в свою власну. Хто дальше нівечить землю в пошуках лівого бурштину, хто по злодійськи вивозить український ліс, хто навмисне створив такі умови, що на митниці краще дати хабар митнику, ніж заплатити в касу.

    Зрадойоб то той, хто навмисне послав моряків на заклання під кулемети рашки лише для того, щоб пропхати свою брудну аферу.

    Зрадойоб то той, хто всюди кричить про сильну і відновлену армію, а на змагання європейського рівня посилає свіжопофарбовані танки, котрі навіть не можуть стріляти.

    Зрадойоб то той, хто до державного корита допустив кумів і бізнеспартнерів, котрі розкрадають бюджет і корупційними схемами розбещують чиновників

    ....

    Можна багато ще писати - але зараз часу мало. Якщо хочете, то на дозвіллі подумайте.

    Мудрих в Україні таки більше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Достаньо однієї цитати, щоб людина сама дала собі характеристику. Керівництво України змусило ху@ло послати війська, щоб знищити цвіт нації в котлах.
    Люди, зупиніть Землю, я хочу зійти.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  14. kym

    kym Well-Known Member

    Ви про ковбасу за 2.20
    тобто Порошенко стріляв по самих активних українцях

    Докази на стіл. або хоч фото сумки з якої доляри торчать у ВР

    Докази на стіл як витягувалась труба, Як Порошенко з лопатою бігає за лівим бурштином, а не місцеві волиняки, як з сокирою рубає Карпати, а не місцеві гуцули і як навмисне створив умови на границі.... Може ви не в курсі але укрспиртом керує Свобода - вірніше Пупс і відповідає за Укрспирт уряд -покажіть мені кишеню Порошенка.

    Ви брудною аферою називаєте продовження санкцій ЄС і США для росії - супер пропоную купити квиток в москву на росія 1 там таких "корисних ідіотів "чекають з розкритими обіймами і доляри платять

    В 2014 році було дві артилерійські напівбригади... сьогодні девять повноцінних.... Ріст за чотири роки більше 300%... Німці з їх фінансами за той час збільшили свою артилерію на 20%. Змагання це не війна і можна посилати для тестування любе

    От мені б було цікаво як би ви стали президентом і знали що майже кожен другий що ходить у вишиванці можливо є завербований росією і невідомо кому можна довіряти чи ні --- кого б ви поставили собі допомагати - напевне тих кого давно знаєте по справах... але п...ти не мішки носити. Раджу поставити себе на то місце і подумати про ті мішки і меньше дивититсь телевізор тоді не попадете в розряд "корисних ідіотів"

    ....

    А на дозвіллі подумайте і назвіть мені українського політика, який за останні 300 років зумів створити міжнародну коаліцію проти росії в користь України . Мазепі це не вдалось.... І до речі у свій час Мазепа був найбільшим українським олігархом. І згадайие як нащадки називають тих хто не підтримав Мазепу... і як будуть називати нащадки тих хто сьогодні не підтримає українську справу.

    Мудрих в Україні таки більше.
     
  15. У чому справжня небезпека.
    П'ята колона, корисні дурні і безвідовідальні громадяни в рази небезпечніші для держави, ніж ворожі ракети, танки і спецназ.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Брешете, я ніде і ніколи не говорив про ковбасу за 2.20
    І на Майдані про неї тоже розмови не було

    @kym, а ви чули на Майдані про ковбасу за 2.20?
    @kym, а де ви знаходилися на Майдані? Бо я в основному тусував біля спуску в підземнмй перехід. Також трохи був на Грушевського.

    @kym, я говорив про зрадойобів, про Порошенка сказали ви. Хай живе Фрейд! :)))
    /мені з вами вже стало нецікаво спілкуватися, але цей допис я ще таки докінчу ;)/

    По-друге, @kym, /я вже повторююся /- я говорив про зрадойобів, а ви чомусь це все причепили до Порошенка /Фрейд таки рулить/ :)))

    А по-перше, якщо я щось говорю, а не надаю посилань на докази - значить я про це вже тут, на Львівському форумі, говорив і підпирався посиланнями на докази. Якщо хочете, то перегляньте мої дописи на ЛФ - тут все є.

    В деяких випадках, чисто з милосердя, я можу й повторитися. Але це я роблю виключно для довбойобів.
    @kym, ви довбойоб?

    Мені в сраці санкції проти рашки.

    Мені розходиться в житті, здоров"ї і доброму імені Андрія Оприска.
    Андрій Оприско воїн, а не підсадна качка. Хай би зрадойоби укомплектували екіпажі катерів своїми синами, послали їх під кулі і залишили там напризволяще.

    І не треба мені пропонувати купити квиток в москву на росія 1.
    Я і так заходжу на російські ресурси, і мені не в лом поговорити за жізнь з росіянами, москалями і кацапами. І там я послуговуюся російською мовою, і дуже часто вчу кацапів, як правильно розмовляти на російській мові.

    І при спілкуванні з ними я використовую тільки ресурси .RU .COM .NET

    І це при тому, що там інколи попадається такий щирий українець зі Сколе, котрий клявся-божився, що у 1932 році москалі створили голод на Галичині / я відповідаю за свої слові/. А я в тому всьому плаваю ;)

    І мене там через кожних пару днів банять, бо кацапи не хочуть чути правду про себе...

    А один адмін / тіпа порядний москаль/ мене просить збавити обороти, бо на нього вже злосні якісь їхні Роспотрєбсоюзи. Я йому кажу - забань мене назавжди і будеш мати спокій, але видно у нього ще є це, що люди називають совість і честь. Поки що не банить назовсім.

    Бла-бла-бла...

    Це було не тестування.
    Минулого року українські танкісти поїхали в Європу на змагання.
    Наші хлопці зайняли почесне восьме місце.
    Чому так?
    Я ніколи не стану президентом.

    Якщо я кличу когось допомагати - то я в них впевнений на 100%.
    Якщо вам цікаво - то я сам собі робив план своєї хати і завжди сам сипав цемент в бетономішалку.

    А все решту робили люди, котрим я вірю.
    Я якраз зараз читаю/перечитую "Полтаву" Богдана Лепкого, книжка видана "Червона калина"
    Якщо хочете, то дайте її почитвти своєму патронові

    Я не стверджую, що Мазепа це панацея. Але якщо ви прирівнюєте Порошенка до Мазепи, то йдіть нахєр
     
    Останнє редагування: 25 бер 2019
  17. Ще один потребує нормального благословіння


    View: https://twitter.com/freeTymokhin/status/1110115053502631936?s=20
     
  18. kym

    kym Well-Known Member

    Я так і думав... Ви хочете миру а я хочу перемоги. Бо мир буває у двох випадках або після поразки або після перемоги. А перемога без жертв не буває. Кожен з солдатів моряків був попередженний про наслідки і пішов добровільно. Тай робота у них така - помирати за батьківщину. У мене уже два товариша з війни на Личакові поховані і кожен хто хоче миру а не премоги є ворогом свідомим чи не свідомим.
    Ми не маєм повної інформації але те що Порошенко опередив Путіна з провокацією в користь України свідчить що на тому етапі Україна обіграла руских і це тільки додає плюси головнокомандуючому. Існує версія що якби не ці дії України у керченській протоці то була б провокація з рускої сторони яка точно б кінчилася сотнями вбитих - бо рускі інакше не вміють... І що б тоді говорила ваша дупа.... ЗРАДА ГАНБА РОЗСТРІЛЯТИ... Так от часом тре думати головою а не дупою
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)