ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кордони - це ще квіточки.

    Тепер в моді автозаки, куди поліцаї пакують політичних противників чинного президента


    View: https://youtu.be/twfHrdUuSm0



    View: https://youtu.be/fC5y6v6lMrQ
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    купляйте - не прогадаєте))
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Смішно Смішно x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та купити не проблема. Так же ж прийдеться туди їхати жити, пильнувати хату.

    Але ж тут городи починаються, пес, кури, качки он знову хочу завести... Що мені - розірватися... :scratch_one-s_head:
     
  6. Не раджу. Там система охолодження дуже складна. Тому продає. Знайомий займається іі обслуговуванням. Як скажу хто купив, відмовиться обслуговувати. Попередньому власнику не відмовляв, тому що це був його перший великий кліент. Він вже будинками не займається. Перейшов на промислове обслуговування, а веде пару старих кліентів. Це був один з них.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Что же ты его не спросил, почему на пятом году войны украинские АЭС не могут обойтись без российского топлива, почему ОПЗ не может обойтись без российского аммиакопровода, почему украинская ГТС не может обойтись без физически российского газа? Знаешь, почему? Потому что ты бы сам себя назвал предателем после этих вопросов.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я думаю, там вистачить і на городи, щоб розпахати. І качкам роздолля буде)))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені надовго не можна з дому їхати - тільки я знаю, як запустити котел і як зроблена розводка теплої підлоги ;) :)
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добазікався на з'їзді, і точно знає, що його любий друзь Порошенко програє вибори.
    І криминальному провадженню дадуть хід. Показово сяде, щоб іншим був приклад.
     
  11. «Отака хуйня, малята

    Бігус в 2015 році був обраний членом наглядової ради НАБУ.
    Того самого НАБУ, що ігнорувала розлідування по Оборонпрому (а хіба тільки по ньому), починаючи з 2015 року.
    Той самий Бігус, який виступив із своїм "розслідуванням" в 2019 році...»

    © Іван Виговський


    View: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=965884186947897&id=100005789734376


    Рада громадського контролю НАБУ — Вікіпедія


    View: https://www.facebook.com/100001833175280/posts/2573001942770886/
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Переїзджайте всією родиною в новий маєток - будете там котел запускати)))
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивлюся, що Укробналпром та Свинарчуки не такі вже злодюги як Бігуси))) Яке вони мали право так робити: збирати інформацію, а не керувати НАБУ? Точно були в долі))
    От що робиться, коли все прогнило, разом з президентом та його креатурою! - генпрокурором, головою СБУ, зам. секретаря РНБО.
    Шавки взялися обвинувачивати тих, хто ці гнійники відкрив. А що там за шумом - хтозна. Де Гладковські, чи сядуть вони? Відповідь проста: як Порошенко не пройде - то присядуть років на 10 - за мародерство під час війни.
    Коли прийде Гриценко, то навіть нема жодних сумнівів в тому.
    Він знімав погони з генералів, що крали, і відправляв без пенсії у відставку. В 2006 був скандал з прокурором Медьведьком, який не чухався на корупційних справах, не звертав уваги на матеріали, які передавав йому міністр оборони. Гриценко не мовчав - на телебаченні піднімав питання відставки прокурора.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2019
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Кошулинський сказав,що пропонуватиме в Україні ввести смертну кару під час воєнних дій в державі!

    000000 8 Війну.png
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Одне діло пропонувати, а інше - довести до логічного кінця і реально почати вішати.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кошулинський викликає повагу в усьому. До того ж зовнішність дуже приємна.
     
  18. О знову появились своі Понтіі Пілати
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знаєте, @Capitoshechka, мабуть такого не буде ніколи - бо не хочу.
    Я навіть у львівській квартирі ні разу не ночував, та й був там за 12 років менше 10 разів /і то по великій потребі/ :)
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    В этом разница между Порошенко и другими кандидатами, а-ля Гриценко и Зеленский. Про Юлю не говорю, это всем известная дама политически легкого поведения.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)