ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А я шо знаю? Знаю,що він вже був мультимільйонером,жидом,в школі дівкам в майтки кропиву клав,ще що...а-а-а,і ходив на гору Парашку і шось там про гебреїв в Голодомор мовив,чи шось таке!А шо неправда? Он,Трампулік в Москві,як Клінтонша не бував,а як проти нього кулєги Яника-Манафорта свідчать! То всьо якось і було,але не так...ой не так!
    Хоміцер,Ви там були? Ну то сядьте-си на дупу,щоб в неї хтось факел не запхав!:yes::yes::yes:
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019

  2. View: https://twitter.com/luiza4kalova/status/1104731198792839168?s=20
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я про що?
    Не розчули добре, що казав Порошенко, і буянять.
    Порошенко казав:"Якщо хто крастиме в армії, візьмемо на поруки"
    А їм почулося: "...відрубаємо руки".
    Вуха треба мити!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, ви вже закохали своїми Трампуліком і Клінтоншою :)))
    Вони обоє мені глибоко в носі і я ними зовсім не цікавлюся.

    А за Олєжку почитайте там по американських зіках - що вони насправді пишуть про нашого головного націоналіста? Мені цікаво - чи то офіційна Америка сказала, що Олєжик працював з Масквою, чи то якісь бариги-остарбайтери гонять на нього. Шо вам шкода, чи шо?
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :scratch_one-s_head:Може вам дати посилання на Смєшко? Хоч він не барига і, здається, не гастарбайтер.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Смєшка я трохи пильную. Зрешта, як і Гордона. То не то.

    Мене власне цікавить відношення до Тягнибока офіційної Америки.
     
  7. В огороді бузина , в Києві дядько
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ігорку,про Україну в США мало хто і мало шо говорять!Смішно,але американці називали нас Укранією(Ukrania),так їм легше...Про Свободу і Тягнибока ,то темний ліс. Може нині щось є з демократично-гебрейського...то подивлюсь!:mocking:
    О...
    Олег Тягнибок: «Свобода» свідомо йшла на втрату політичного іміджу заради порятунку країни, - це на 1-му Західному.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=XptIOpjQbyA

    Ось є те,про те ,про що вже говорилось


    View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=VT0vrtEXxJY
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ніц не зустрів про Свободу від американців. Та шо там шукати шось,якщо нині всі...всі націоналісти,і гебреї також і без сумніву.А хтось на Тягнибока пхає бочку.На Натаняху пхайте,о-о...
    Нетаньягу: "Ізраїль - держава єврейського народу"
    Модель Ротем Села опублікувала відповідь на інтерв'ю міністра культури Мірі Регев в news 12, в якому вона розповіла про приєднання Бені Ганц до арабських партій і сказала, що Ізраїль є "державою всіх його громадян".
    Прем'єр-міністр Біньямін Нетаніягу відповів на її повідомлення сьогодні вранці, 10 березня: "Дорога Ротем, Ізраїль взагалі не є державою своїх громадян. Відповідно до Основного закону, який ми прийняли, Ізраїль є національною державою єврейського народу - і тільки його".
    От ж...жмот!
    Нетаниягу:

    upload_2019-3-10_19-52-11.png

    Нічого,розберуться арабскії та іранськії демократи з тими ізраїльськими націоналістами,чия то земля,тьфу ти,чий пісок... і чия держава!Иран стремится укрепить тесные связи с Ираком - Новости Израиля и Ближнего Востока, Арабо-израильский конфликт
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це жах.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну чому жах? Це ж нормально канал Коломойського, котрий в бігах, заливає вам у голову те, що йому потрібно. Жид вже пару років в екзилі, втрачає майно... Йому тре повернутися в Україну.

    Так що слухайте і жахайтеся. Це ваша доля.:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Как орать, что Порошенко плохой, так они первые. А когда видять альтернативу, то сразу "жах". :facepalm:
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    [QUOTE="Мих, post: 3148344, member: 7" канал Коломойського, котрий в бігах, заливає вам у голову те, що йому потрібно. Жид вже пару років в екзилі, втрачає майно... Йому тре повернутися в Україну
    [/QUOTE]
    Так си подумав,тими своїми карпатсько-баранячими катреновими мозгами,же шось в тім так-таки є...Бєня,Зєля,Юля...Путя! Заговір гігантів-транс-атлантів,о-о!
    Катрен про новий зговір

    Зговорилися тихенько
    путі,бєні й натаньяхи
    розіграть кумедію,
    і просунуть шоу-виставу
    "Вибори" в мас-медію...
    Ну там Пєтя-дурачок,
    Юлька-вертихвістка,
    Зєля-клоун і козел
    Бєня -фінансіста!
    Агітаторам - доляри,
    людям пару гривень,
    ну а Бєні "ПриватБанк",
    щоб не клював півень -
    найбагатших,наймудріших
    корупціонерів,
    президентів фірм та суддів..
    ну і міських мерів!
    :bye2:
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Микола Томенко
    ГЕЛІКОПТЕРИ влади, змиті ДОРОГИ й патріотичні ДУРНІ
    або як Порошенко на Черкащині запалював
    Отож, 9 березня в 205 річницю від дня народження Тараса Шевченка Порошенко побував у Каневі та Черкасах.

    1. Про «повагу влади» до Шевченка.
    За 5 років Президент ВПЕРШЕ в Каневі. Прилетів на вертодром Януковича, який за бюджетні кошти будували Герман-Колесніков-Тулуб і обіцяли, що тисячі багатих іноземних туристів посунуть до Канева. Про багатих не помилилися: ним користується курячий олігарх Косюк, ВІП-мисливці і Порошенко. Утримується вертодром Януковича за державні кошти.
    В Каневі за 5 років НЕ ПРОФІНАНСОВАНО державою ЖОДНОГО Шевченківського проекту! Нагадаю, що перекриття Тарасової світлиці наша команда зробила за власні кошти.
    І взагалі, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ святкувати на МОГИЛІ ШЕВЧЕНКА якось не правильно. Доведено Януковичем!

    2. Про інфраструктурні проекти або дороги Черкащини.
    Вчора в Черкасах Порошенко, Зубко і К., проголосили область - майбутнім «абсолютним лідером логістики». Можливо з кабіни гвинтокрилів змиті й розбиті дороги Черкащини виглядають симпатично, але такого ганебного стану інфрастуктури області я не пам‘ятаю при жодній попередній владі.

    3. Про патріотичних дурнів. Патріоти Черкащини переконують мене у необхідності ПРОБАЧИТИ ВСЕ Порошенкам-Свинарчукам-Кононенкам-Березенкам..., бо вони нарешті стали справжніми патріотами. Син Порошенка вже не носить футболку з Рашею, дружина Порошенка вже може без помилок ПРОЧИТАТИ з книжки «Заповіт», а САМ - вже не фінансує московський патріархат і російський світ, а підтримує українську церкву і говорить українською!!!

    А я от думаю:
    - може нам досить витрачати 5 років на те, щоб ВЛАДЦІВ робити патріотами ( при цьому вони залишаються корупціонерами, а то й мародерами), а одразу ОБРАТИ ЧЕСНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ і ПАТРІОТІВ!
    П.С. Фото вчорашніх 3 гелікоптерів Порошенка зроблено під час попереднього приїзду в рамках ТОМОС-туру.
    П.С.П.С. У тексті використовую 3 визначення як рівноцінні: вертоліт, гелікоптер, гвинтокрил
     
  17. А чия вотчина Черкаська обл. Що вибрали, те тепер вигрібають
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені подобається як зрадофіли, відчуваючи, що вибори принесуть перемогу Порошенку, сходять з розуму і пишуть всяку фігню.
    Це агонія. Он Юлька нині зробила класну заяву: щоб Порошенко зняв свою кандидатуру. Ну це, прямо кажучи, криза. Відчуває, що її пісня вже відспівана. І в Росії щораз менше плекають надії, що вибори змінять президента. Це не може не радувати.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Десь резонно,якщо українці як в Америці,традиційно президента вибиратимуть на 2 строки,щоб він втілив задеклароване...Рузвельт мав 3 строки.
    Але то що нині робиться...то не до оповідання! :aggressive::angel::clapping::hunter::bomb::smoke::girl_witch::laugh1:
    ---------------
    upload_2019-3-11_20-19-44.png
    Говорити потрібно щиро, коротко і сидячи.
    Голодні і безробітні - матеріал, з якого створюється диктатура.(Франклін Рузвельт)
     
    Останнє редагування: 11 бер 2019
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)