ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    2.Кошулинський Президент,Петро і Ко. в обоймі під контролем націоналістів з правом гендлю на корись України.Скачок вліво/вправо,суд і шибениця на пл.Степана Бандери
    Цей варіант з Кошулинським мав би підказати сам Порошенко,щоб уникнути скандалів з США,з друзяками масонами,з Світовим банком,з...ой,щоб спокійно якось з якимсь багатством залишитись та і з совістю,нікого з своїх не садячи на-палю і з правом спокійно дожити вік десь в Британії.Єврей президентом в Україні вже не буде.Це нонсенс!
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А Гриценко повинен робити обєднання національних сил в разі...відмови Порошенка обєднуватись з національними силами.На місце Порошенка прийде Гриценко.Тактика дій і стратегія тоді буде зо-о-овсім інша в Обєднаних Сил.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ахтем Сеітаблаєв: з усіх кандидатів на пост президента України на Донбасі я бачив лише одного

    Актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв переконаний, що українці в жодному разі не мають допустити тріумфу «русского мира» Володимира Путіна. Зупинити російську збройну агресію зможе лише чинний Президент Петро Порошенко.

    «Я з Криму, я син депортованих татар, з дитинства знаю, що таке Радянський Союз. У 2014 році на власні очі побачив у Криму, що таке «русский мир» Путіна. Це не «русский ми...

    Показати більше...
    [​IMG]
    About this website

    INLVIV.IN.UA

    Ахтем Сеітаблаєв: з усіх кандидатів на пост президента України на Донбасі я бачив лише одного
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гриценко може обєднюватися з ким завгодно. Він непрохідний і це доля.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прохідні Ті,що прийдуть з одуреними військовими і кулаком та факелом в разі чогось небезпечного...Якщо Навіть Грицено це організує з Кошулинським ,Білецьким,то вже не зле.А якщо Порошенко не відірветься від того світового масонства,що то все фінансує,то фальш ця вийде боком аж тоді,і то жорстко,Так си гадаю!
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Екс-міністр заявив про підготовку Петра Порошенка до втечі за кордон

    Президент Петро Порошенко в разі поразки на виборах 31 березня може втекти з України, бо розуміє, що буде нести відповідальність за жалюгідний стан армії і корупцію. Про це заявив колишній український міністр економіки Володимир Лановий.


    «В Україні є понад сотні підприємств, які можуть випускати танки, БТР, БМП, літаки, підводні і надводні плавзасоби, проте всі бюджетні гроші йдуть не їм, а підприємствам, з якими договори укладаються за вказівкою зверху. Президент Порошенко навмисно затягує бойові дії на Донбасі для отримання надприбутків», — заявив Лановий.



    За оцінками колишнього міністра економіки України, ЗСУ залишаються слабкими і незабезпеченими новими військовими техзасобами. У той час як доходи президента Порошенко за минулий рік виросли в 82 рази.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви справжній брехлій. Тому вас правда так мучить.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    прохідні ті, за кого проголосують, а не ті, за яких ходять з факелами.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member


    І в мене не тихо;
    Хоч не своє, позичене,
    А все-таки лихо.
    Нащо б, бачся, те згадувать,
    Що давно минуло.
    Будить бознає колишнє,—
    Добре, що заснуло.
    Хоч і Яр той; вже до його
    І стежки малої
    Не осталось; і здається,
    Що ніхто й ногою
    Не ступив там; а згадаєш,
    То була й дорога
    З монастиря Мотриного
    До Яру страшного.
    В Яру колись гайдамаки
    Табором стояли,
    Лагодили самопали,
    Ратища стругали.
    У Яр тойді сходилися,
    Мов із хреста зняті,
    Батько з сином і брат з братом -
    Одностайне стати
    На ворога лукавого,
    На лютого ляха.
    Де ж ти дівся, в Яр глибокий
    Протоптаний шляху?
    Чи сам заріс темним лісом,
    Чи то засадили Нові кати?
    Щоб до тебе
    Люди не ходили
    На пораду: що їм діять
    З добрими панами,
    Людоїдами лихими,
    З новими ляхами?
    Не сховаєте! над Яром
    Залізняк витає
    І на Умань позирає,
    Гонту виглядає.
    Не ховайте, не топчіте
    Святого закона,
    Не зовіте преподобним
    Лютого Нерона 2.
    Не славтеся царевою
    Святою войною.
    Бо ви й самі не знаєте,
    Що царики коять.
    А кричите, що несете
    І душу, і шкуру
    За отечество!.. Єй-богу,
    Овеча натура;
    Дурний шию підставляє
    І не знає за що!
    Та ще й Гонту зневажає,
    Ледаче ледащо!
    «Гайдамаки не воины,—
    Розбойники, ворыі.
    Пятно в нашей истории...»
    Брешеш, людоморе!
    За святую правду-волю
    Розбойник не стане,
    Не розкує закований
    У ваші кайдани
    Народ темний, не заріже
    Лукавого сина,
    Не розіб'є живе серце
    За свою країну.
    Ви — розбойники неситі,
    Голодні ворони.
    По якому правдивому,
    Святому закону
    І землею, всім даною,
    І сердешним людом
    Торгуєте?
    Стережіться ж,
    Бо лихо вам буде,
    Тяжке лихо!..
    Дуріть дітей
    І брата сліпого,
    Дуріть себе, чужих людей,
    Та не дуріть бога.
    Бо в день радості над вами
    Розпадеться кара.
    І повіє огонь новий
    З Холодного Яру.
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прохідні Нині (!) Ті,Хто бореться і перемагає,або гине за Правду Життя!...А не ті ,хто бреше видумує фокуси і способи обману мільярдів людей...Вже понавидумували і понатворювали всякого гівна лиш би миру не було,а тільки гроші...і то багато. Іран тіко сі дивить на тих клоунів а ля Зеленський,який анекдоти всякі оповідає. Я теж трохи так вмію...:tongue:
    Już nie będe taki głupi
    jak tamtej niedżieli,
    chłopcy wszyscy się bawili
    a ja był w kościelie.
    upload_2019-3-10_11-3-46.png
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрко, Білецький - то хоре. Він такий націоналіст, як з курки балярина.

    [​IMG]
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрко, ви за це ГЕ:


    View: https://www.facebook.com/andrey.androshchuk/videos/10218579638787208/
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Аваков пішов у наступ". Що означає атака Нацкорпуса на Порошенко

    Петро Порошенко зіткнувся із загрозою, яку навряд чи встигне купірувати до першого туру виборів. За президентом почали полювання націоналісти "азовського" розливу, яких пов'язують з главою МВС Арсеном Аваковим.

    Цей міністр, як уже розповідала "Страна", в лютому почав відкрито опонувати Порошенко.
    Він торпедував # Сітку зі скупки голосів, яку по всій країні розкинула Банкова. І зірвав ряд операцій СБУ по Юлії Тимошенко і Володимиру Зеленському - головним конкурентам Петра Олексійовича.

    Але це були, так би мовити, оборонні дії. Вчора ж вони переросли в наступальну війну. "Нацкорпус", який досі зберігав нейтралітет, оголосив себе ворогом Порошенко. І завдав президенту чутливий удар, зірвавши його мітинг в Черкасах і примусивши гаранта втікати.
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :aggressive:
    Хе-хе,нічо-нічо...panu Piotru guma nie poszkodzi!Най добре думає в кого підтримку шукати і з ким далі йти.А то б'я він в гЕвропі,а ми в ж...!Ще не пізно зі Свободою розмови починати і цьомати ручку Ірці Фаріоновій!:bandera::aggressive::uanew::good2::bandera::drinks:
    Але я вже не вірю,як і не вірить Свобода! Петрусь вже видно замовив білєт на рейс Київ - Варшава - Льондин! Може й так буде найкраще ,бо то всьо що буде,то не до оповідання!:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
  15. FB_IMG_1552226305952.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, дивіться, шо мені прислали.
    Я ше того не відкривав, бо не маю часу /та й бажання тоже/. Та і там тре виходити на джерела, а я американську мову тільки трошки спікаю. То може ви подивитеся і нам розкажите?

     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нацкорпус приїхав на зустріч до Порошенка в Черкаси: зіткнення з поліцією та швидка допомога
    Вимагати відрубати руки громадянину України могли лише проросійські реваншисти.
    У БПП про це так прямо і заявили.
    Сутички у Черкасах: поліція повідомила про затримання двох організаторів

    А хто ж іще?
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой, юж Моссад розсекретив же
    Ну і про шо розмова може бути? Тягнибок,ще не президент,а юж хоче з курвами бавитись,як Більо Клінтон і Трампулік.Всьо ясно!
    Я сі так дивлю...же то і виборів ніяких не буде.Та як Петро на один(!) день раніше втікне до Льондину,то його поставлять в ряд з Яником за самовільно скорочений робочий день.Хіба що поїде десь в Швейцарію на нараду в ЄвроБанк яко президент і там...захорує,як Місьо мовить,на цукерковий діабет,о-о!:preved:
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, ви розмову на Пєтю і курвів не переводіть, а кажіть чесно - Олєжик запацькавсі чи нє?
     
  20. Запацькавсі, і то дуже. Ніде не відсвічує. Навіть на уродини Тараса Григоровича ніде сі не появлєв. А скоріше такі шаблі влаштовували під пам'ятником в Кийові. Боісі щоб за причинні місця не взєли.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)