ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. boaboa

    boaboa Well-Known Member






    при усій моїй огиді до янукОвочевої гнидоти - ПР - жОпоБлок.

    хочу Вам акцентувати небезпечність викладеного Вами методу.

    бо отак по чиїсь політичній волі можуть саме Вас.



    Суть демократії і демократичних методів полягає у вихованні свідомості громадян мати відчуття свого власного вибору і відповідальності за власний вибір.
    Те що зараз громадяни голосують без особливих власних роздумів,
    тільки за кого покаже телевізор,
    наслідок Совєтського минулого,
    коли власні бажання громадянина ніяким чином не впливали нінащо,
    тому люди перестали замислюватися над вибором без вибору,
    і ходили на вибори виконуючи добровільно-примусовий обов'язок сходити на голосування,
    а там десь без різниці залишити карлючку, і те увійшло у приємну звичку народного свята,
    бо все одно буде так як треба нагорі.
    Таким чином виховувалась безсвідомість і сліпа покора,
    звична і прийнятна для совєтських потомків.

    Тобто якбитам не проголосували, а згори зроблять так як правильно,
    навіть якщо проголосували невірно,
    таким чином виховувалась розуміння громадян відсутності для себе зв'язку між дією і наслідком,
    у контексті ефемерної вищої доцільності.

    Тепер потрібно повернути громадянину розуміння зв'язку його особистих дій з наслідком для себе самого,
    те зветься демократією,
    і без неї немає розвитку суспільства і держави.

    А для того щоб виховалося відчуття громадянина результату для себе власного вибору,
    потрібно щоб той вибір для того громадянина був,
    і він його робив самостійно,
    без втручання чийогось вірного розуміння правильності і політичної доцільності.

    .
    Щоб дитина навчилася знаходити у житті вірні рішення,
    у неї повинна бути певна свобода на помилки,
    при підтримці мудрих наставників.

    .

    Донбас результативний приклад вибору його мешканців,
    і на мій розсуд їх головна помилка у постійному намаганні віддати своє життя у чуже розпорядження,
    сподіваючись на кращі харчі (як свійська худоба),
    і вони отримали результат власного вибору,
    але ще нездатні того осмислити,
    звично шукаючи у винні когось десь там нагорі, за межами свого хліву.

    Ну то, звичайний генетичний відбір ніхто відмінити незможе,
    тих хто нездатний за себе піклуватися природа відбраковує.

    .
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То це получається, що @Romko і Roman Prorok один і той же хлоп? Круто...
    І він ваш, Педро, добрий приятель?
    А що, Педро, ви вже самі всратися не годні, а кличите приятелів помагати? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. kym

    kym Well-Known Member

    Викладений метод не політичне переслідування а крииінальне. Ви хочете сказати що Бойка за його вишки треба нагородити орденом. Весь цей опоблок розкрадав країну в розмірах подвійного бюджету. То чому вони досі не в тюрмі. Один раз ми вже стали на такі граблі коли Ющенко не виконав настанов першого Майдану. Тепер Порошенко не виконує вимог другого Майдану. Де тепер Ющенко. більше того - невиконання Ющенком вимоги майдану "Бандитам тюрми" привело до влади маріонетку Янека і як результат перейшло у війну з росією. Я уже не кажу про Небесну сотню. Поки що я бачу Порошенко як кум Ющенка іде тим самим шляхом. А Ющенко хоч би покаявсяза те що не зробив.
    Ще ні одна країна не вийшла з ситуації коли під час війни зашкалює корупція з допомогою демократії. Швидке і якісне вирішення питання можливе тільки з допомогою диктатури. А сама диктатура це і є формою демократії. Народ надає свому керівнику максимальні повноваження - але тільки тоді коли довіряє. На жаль на сьогодні в Україні таке неможливе через відсутність довіри у народу до свого президента
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене таке враження, що тільки Ромко живе в середовищі поганої медицини і тільки у нього така біда. Звичайно, можна всю вину скинути на когось і це якось дає уявний вихід(психологічний). Десятками років медицина не мінялася, а винуватий Порошенко. Кожна людина, яка має проблему, десь підсвідомо шукає пояснення тОму, що сталося. Ромко знайшов у Порошенкові, плюс ліс, плюс закритися у собі. Хоча... німецька медицина теж не допомогла Ромковій малі. Тут, напевно, тре міняти своє ставлення до навколишніх. Ненависть ніколи нікому не допомогла. Що з того, що Ромко ненавидить систему, Порошенка, медицину? Яка з того користь?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. boaboa

    boaboa Well-Known Member

    для того потрібно громадянам об'єднатися з однодумцями,
    зібрати достатньо доказів кримінального злочину,
    сформувати грамотно позов,
    і займатися провадженням по інстанціям добиваючись задовільного рішення.

    І якщо в процесі провадження по справі
    доведеться стикатися з неправомірними або упередженими діями суддів або прокурорів,
    то займатися справами проти суддів і прокурорів,
    і так далі угору.
    Включно до зміни законів.
    До тих пір поки не досягнете бажаної мети.

    І це справа саме громади. І ніяк не справа президента.
    Якщо таким буде займатися президент, то буде поганий президент,
    а усі його дії можна буде розглядати як перевищення посадових повноважень,
    і саме як політичні переслідування.






    Отож те й є.
    Вимогами першого майдану було зупинити беззаконня у державі.
    Щоб сам президент не займався беззаконням.
    От Ющ і виконав саме особисто вимоги майдану,
    і перестав втручатися у роботу державних органів.
    А люди, по звичці хатньої худоби,
    вирішили що обрали собі нового вівчаря для догляду за отарою, та по відганяння вовків,
    і пішли спокійно пастись на плавні.

    Тоді як президент то не хазяїн, а наймит у хазяїна,
    а от народ то є хазяїн держави,
    і народ, як саме хазяїн,
    повинен був сам вирішити що саме повинен робити найнятий робітник у межах своїх службових повноважень.

    А оскільки люди виросли в радянському рабстві і не знають своїх нинішніх прав і обов'язків,
    то ситуацією народного бездіяльності скористалися грамотні люди в свою користь,
    як і зараз намагаються скористатися вашою безграмотністю,
    і якщо люди не почнуть використовувати свої права для досягнення необхідних собі результатів,
    то знову скористаються ситуацією грамотні хлопці в свою особисту користь,
    і при цьому абсолютно законно отримають все, що належить народу,
    а українці знову і знову будуть робити революції і страждати що їм мовляв ніхто нічого не дав особисто в руки, а життя все гірше і гірше.



    Для початку треба дуже добре собі усвідомити, що
    ніколи ніде не буває між державами стану без війни.
    Держави постійно між собою знаходяться у стані війни.
    Кожна держава постійно веде війну за власне існування, витрачаючи на те великі кошти.
    ( Саме для зменшення таких видатків створюються " Європейські союзи ",
    щоб перевести відносини у площину міжгалузевих.
    )

    Але, вирізняють різні аспекти у протіканні війни.

    Так от, існує умовна одночасно сумарна кількість аспектів при яких війну у світовому суспільстві на дипломатичному рівні починають називати війною.

    При тому найстрашнішим чинником війни, для внутрішнього стану держави,
    є ситуація коли перестають функціонувати демократичні механізми суспільства,
    саме це стає фактором послаблення держави і згодом за виснаженням ресурсів припиненням її існування.
    А саме те вже не на користь державі а на користь ворога.

    Тобто саме демократичні процеси різного рівня завжди залишаються функціонувати у державі для продовження її існування.

    і, чим більш досконалі і розвинуті у державі демократичні процеси,
    тим швидше іде процес її розвитку,
    тим більш вона багата, сильна, і обороноздатна.


    Тому, коли ви кажете про поступки громадськими правами заради досягнення державою певної мети,
    треба одразу ураховувати до якого рівня зубожіння згодні самі громадяни,
    інакше у стані впровадження бажаних результатів у війні проти зовнішнього супротивника,
    ви можете отримати внутрішню війну.

    і у цьому складному питанні нетреба лізти у тригонометричні формули,
    просто треба подивитися з яким рівнем податків згодні громадяни,
    і одразу звернути свій погляд у бік "Податкових майданів" які відбуваються зараз,
    одночасно звернути увагу які на тих майданах партії і політики "активно піклуються за інтереси держави",
    це при тому, що деякі підприємці не тільки податки державі сплачують,
    але й зі своїх заощаджених коштів самостійно купують і самостійно відводять необхідне бійцям на фронт.



    З тим що швидке, то важко сперечатися,
    так би мовити "Memento mori" і усё.
    Тобто про якісне уже можна навіть не згадувати, яка там якість у похоронному вбранні.




    Велика ваша омана.
    Віддаючи власне життя у повне чуже розпорядження, ви називаєте це керуванням власним життям.

    А якщо він продасть вас із вашою державою за невеликі кошти вашому ворогу,
    то таке ваше бажання.
    Так ми то вже мали з яникОвочем.
    Проти того навіть майдан був,
    звався "Майдан власної гідності",
    тобто тепер знову віддати себе диктатору,
    а потім знов "Майдан власної гідності",
    і так по колу,
    розвага до скону.


    Незрозуміло?
    Ну то давайте хоч у Вікіпедії подивимося, бо у наукових книжках все так незрозуміло розтлумачують.

    " Диктату́ра — необмежена влада в державі особи, групи осіб, суспільної верстви, що на відміну від демократії, …"

    " Демокра́тія — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. "

    Ото таке, ба ?



    Знову велика ваша омана.
    Перше.
    Президент не керівник народу, а найманий працівник у підпорядкуванні у народу.

    Друге.
    Найманому працівнику не потрібно довіряти, ним потрібно керувати.
    і тим більше ніколи, нізащо, ні у якому разі неможна вірити політикам,
    навіть ні трішечки неможна довіряти,
    тільки все самому контролювати і ретельно перевіряти.
    А самому не забувати,
    справу робиш саме ти,
    і ти будеш зі своєї кишені за все сплачувати,
    можливо навіть своїм майном,
    а можливо навіть і своїм життям,
    а усі ті, державні органи, є лише тим що ти можеш використовувати у процесі власної роботи,
    для досягнення власної мети.





    .
    Узагальнюючи.
    Лозунги то дуже гарно і ефектно, придає приємний настрій,
    але коли ви слухаєте політиків, популістів,
    треба собі добре усвідомлювати, що
    те що вони говорять повинні будете робити саме ви і за ваш кошт.

    .
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вальцманоненависники, фас! :)
     
  8. kym

    kym Well-Known Member

    нефік громадянам робити як обєднуватись і займатись провадженнями по виявленню розкрадання публічного майна. Для цього є гарант конституції який має пильнувати щоб силові структури, які є у його прямому підпорядкуванні через призначення керівників цих структур виконували функції по ловленню злодіів. ви що хочете щоб населення держави перетворилось на поголовних слідчих і прокурорів. Громадяни мають думати як прокормити себе і свою сімю, збудувати дім посадити дерево і далі по тексту. Ті ж громадяни обирають собі управлінців які організовують і керують піблічними ділами. Якщо вибрані громадянами управлінці не виконують своїх обовязків, або неналежно виконують то їх міняють.
    Це все демагогія і спеціальне запутування чорного і білого. Люди знають свої права і виявляють їх на виборах. Інша справа коли вибрані людьми управлінці хочуть здурити і обікрасти тих людей що їх вибрали. От тоді люди мають обєднуватись щоб вигнати тих що їх обдурили
    Знову демагогія. Є конкуренція між державами, а є війна між державами. Яка зараз війна між Францією і Німеччиною чи Італією і Швейцарією..... Війна через те і називається війною бо стріляють гармати.
    Альтернативою може бути відмова від війни... тобто здатись без бою. Пощо тратити ресурси на опір, зубожіти до кінця і потім починати другу війну... По вашій логіці і друга війна не почнеться бо знову зубожіли і третя війна....і так до нескінченності.
    Громадяни які захищають свою свободу - віддають за неї своє життя, а ви про якесь зубожіння говорите. Тих громадян які думають під час війни про зубожіння треба використовувати як гарматне мясо бо насправді це не громадяни, а гірше ворога. Внутрішню війну може отримати той хто не захищає народ, а обкрадає і дурить і не виконує того що обіцяв
    про що ви говорите якщо керівник не керує роботою державних органів - то він не керівник а бджоляр у випадку з Юшенком. А державні органи роблять що хочуть, в результаті держава іде в рознос. Люди в принципі повинні, як ви пишете "спокійно пастись на плавнях" бо для того вони і обирають собі управлінців щоб самим не займатись управлінням. Ви напевне путаєте демократію з анархією
    Ніяка це не омана... ви уже сьогодні віддали своє життя у повне розпорядження законів, які прийняли обрані вами люди. У всякі критичні ситуації щоб вижити чи зберегти своє життя абсолютно нормально надати більше повноважень, щоб мобілізувати народ на виживання.Під час війни власне ворог розпочинає подібну демагогію бо знає чим мобілізованніший і керованніший противник то тим важче його перемогти
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Роман Пророк

    Отаке написали на львівському форумі,який донедавна був моїм рідним домом в інтернеті.
    Один з тих,хто співає осанну системі,творцем якої є й порошенко.
    Так,я в лісі.
    Що не заважає мені мати своїх переконань.
    І озвучувати їх в єдиному,прийнятному для мене форматі.
    І я не прикриваюсь хворою дитиною.
    Я нею живу.
    Я з нею постійно.
    ЇЇ біль - мій біль.
    ЇЇ радість - моя радість
    Вона для мене більше,як просто донька.
    Це моє життя.
    Більш нічого в мене нема.
    Та й більш нічого вже не хочу.
    І я не маю чим соромитись,пишучи про неї.
    Я ж нічого не перебільшую,а видумувати не стану.
    Крім того...
    В ряснянському лісі донедавна гуляв дід з внучкою.
    Епілепсія,схожа до Зоряниної.
    Раз бачив,як качалась з болю,і дідусь сидів і плакав...як я.
    В Рясне 2 мама вигулює сина - двометрового імбецила.
    Агресивний,мука з ним.
    А скільки таких,як ми,що змушені ховатись зі своєю бідою по лісах і пустирях,бо в цьому утворнні не знайшлось для них місця.
    Я ще смію щось в'якати і...як чиряк для чистоплотних,яких викручує від такого.
    Бо ми незгідні віддати дітей на повільну,болючу смерть в закритих інтернатах.
    Від передозування психотропами,від побоїв.
    І я знаю,про що говорю.
    Я буду з Зоряною,доки живий.
    Так,я не один такий.
    Просто я смію щось там доказувати,а не мовчу в тряпочку.
    Я буду з Зоряною,доки живий.
    І буду бити в усі дзвони,доки зможу.
    Я пишу те,в чім переконаний.
    Що тут,в Україні немає держави.
    Бо і в Польщі,і в Німеччині,я побачив - що це таке - жити в Державі.
    Працювати,сплачувати податки,дотримуватися законів і знати,що ти захищений цією державою.
    Що ти є громадянин,а не пусте місце,як тут
    Я мав доволі часу на роздуми в лісі.
    Понад 10 років,день в день,день в день.
    Бо більш не було куди подітись.
    Роки відчаю,болю,надії,напруги...і приреченості.
    Намагаюсь проаналізувати,чому ми маєм здохнути в лісі,чому тут немає медицини,економіки,чому немає основного,що повинно бути в Державі,чому продовжується нищитись все українське.
    Закривати на це очі?
    Продовжувати гойно виспівувати : - Ще не вмерла?
    Тішитись тому,що українці ще не всі виздихали?
    Це війна за виживання.
    Це війна з утворенням,що паразитує на території України .
    Яке викинула нас за борт.
    Якби я був один...то не варто й уваги.
    Але нас тисячі,що ховаються зі своїми дітьми по лісах,пустирях...тисячі,що не мають за що купити ліки,тисячі,що приречені дивитись на смерть...повільну смерть своєї дитини.
    Дехто не витримує і здає їх в закриті інтернати для психічнонеповносправних дітей,без надії на одужання.
    Де їх просто вбивають.
    Я знаю,про що говорю.
    Нам вистарчило тижневої госпіталізації в дитячому відділі Львівської психлікарні,щоб Зоряна перетворилася на залякану до німоти,побиту,заколену до рослинного стану істоту.
    З деякими наслідками цього "лікування" ,ми боремся донині,хоч минуло десять років.
    З цими наслідками не справились ні польські медики,ані німецькі.
    10 років за бортом,десять років виття з відчаю дають мені право висловлювати свою думку і свої переконання.
    А не тихенько мовчати,лиш тому,що прикований до дитини і не маю змоги бути на фронті,чи приймати активну участь в громадському житті.
    Знаю,що мої думки - це лиш мої думки,мої переконання - це лиш мої переконання.
    Не претендую на істину в останні інстанції.
    Просто висловлю те,що дійсно болить,чим переймаюсь,мимо чого не можу пройти спокійно.
    Так,висловлюю це емоційно,бо не можу бути спокійним,коли донищується те,що є для мене святим - Україна.
    Донищується брехнею,підступом,тими,хто ту Україну ненавидить,для кого вона є лиш місцем перебування і кормушкою,а не Батьківщиною.
    Нераз задумуюсь.
    Всього цього можна було уникнути,якби...
    Якби в нас була медицина і лікарі,які б не мислили штампами,а думали.
    Якби в клініках було обладнання,здатне виявити вид епілепсії,що є в Зоряни.
    Всього-на-всього апарат МРТ для денного моніторингу.
    Який в Польщі стоїть в кожній клініці,а в нас(за слухами) є десь в Вінниці.
    Бо в Києві немає,дізнавався.
    Був,але поламався.
    Якби в генетичному центрі була лабораторія,а не те,що там є.
    Якби не було преклоніння перед авторитетами:
    - Як,вам діагноз сама Шуварська поставила,а вона не помиляється!
    - Як ви можете відмінити галаперідол,його ж сама Долинська призначила!
    Якби в нас були психіатри.
    Якби...якби...якби...
    Продовжувати можно до безконечності,але це нецікаво.
    Закінчу словами з татової новели:

    /думки,як чорні ворони,вириваються з чола і летять на то сяйво,лопочуть згорьованими крильми,геть з провалля чіпляються зашкарублими лапками за помпезний стіл,шикуються,як на дроті і починають белькотати...
    Твої думи стають словами...
    Ти слухаєш їх,як чужий і ненавидиш ті немічні,обгрузлі,заяложені словечка...
    -Я знаю,я вже надоїв вам ....дитина...,,зле мені,тяжко мені,вже десять років тяжко...
    яке дике перевтілення,яка жахлива концентрація усього твого "я".
    І в чому?
    Кілька сипучих,скиглячих фразок....
    А там,за ними....
    Сивий вінок смутку навколо голови,заков'язлі близкавки розпачу поміж віями,тупий скрегіт зубів,дитяче личко,жінчине приглушене зітхання по ночах,матусині молитви і розмоклі по калюжах суєт пишні жар-птиці мрій...
    Вимарені горизонти,синева сподівань і приглушені стінами монологи і діалоги безнадії...
    І весь той космос жалю втискається в кілька шавкаючих звуків ,запаскуджене сльозоточиве мармротання../

    Андрій Пророк "Бездомний"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенко десять років президентом?
    При чому тут Порошенко, і чому Ви, пане Педро, чужу біль тягнете у тему "Порошенко"?
    Я своєї болі нікуди на форуми не тягну. А Ви чужою розмахуєте: Порошенко винен.
    Від того, що влада стане по всій україні суперукраїнською, читай, галицькою (у Вашому розумінні), враз той імбецил одужає, а мій син перестане бути інвалідом другої групи?

    Майте совість, пане Педро.
    Мені вистачає власної болі, щоб я ще й про чужу слухав. Я її набачився вдосталь.
    Я заходжу на тему Порошенко, щоб читати про Порошенка, а не те, як сита людина, що влаштувала власне життя, смакує чуже горе.
    Соромно Вам має бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Cтоматолог відкрив для себе Ромка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не було Порошенка, був винен Ющенко
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Роман Пророк
    Давно зауважив,що захиснички Порошенка.в основному постять дебільні картинки і користуються сленгом,яким користуються на кацапських бидлофорумах.
    Себто мат-перемат і описування своїх найулюбленіших занять - содомії,міньєту і решти кацапських радощів.
    Маски зняті?
    Нема слів,щоб висловити огиду до тих,хто донині виправдовує політику потроха і захищає його.
    Дістали їх тупі мантри,коли на будь-яку критику їх шоколадного божка і його недолугої політики,ліплять ярлик - феесбешний агент.
    Не потрібно приписувати комусь свої гріхи.
    Рюзкє агенти зараз - саме ви,хто підлизує системі,хто аплодує шоколадному зраднику,хто радіє його призначенням,хто тішиться смертям наших хлопців,що загинули по вині гівнокомандуючого на чолі його генералітету.
    Ви,покидьки радієте,що місцях залишилась стара банда,яка вигідна хуйлу,99% якої - прямі агенти рашки.
    Ви,недолюдки радієте,що не розірвані стосунки з агресором і терористом,парашкою,що продовжується постачання зброї і комплектуючих рюзкє терористам,що ваші ідоли-риги,продовжують співпрацю з рашкою,що у вашого божка там процвітає бізнес.який наповнює бюджет параші,що розкрадається те,що тисячі українців збирали нашим воїнам,часом відриваючи від себе останнє.
    Ви,зрадливі шавки радієте,що не покараний ніхто з ваших героїв-ментів,які катували і вбивали і продовжують,під ваше злобне улюлюкання вбивати і катувати українців.
    Ви,потвори ,все робите для того,щоб Україна стала схожою до вашого ідеалу - брудної,злочинної парашки - поліцейською державою.
    Ви аплодуєте драконівським реформам,призваним довести простих людей до повного зубожіння.
    Для вас політика сєні є верхом державотворчості.
    Ви такі ж брехливі потвори,як і ваш ригівський божок.
    Від душі бажаю,щоб система пройшлась катком по вас,ваших дітях,ваших родинах.
    Ви це заслужили
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не бажай ближньому зла, то воно й тебе мине.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Є категорія людей які намагаються своїми проблемами не обтяжувати навколішніх, а є категорія навпаки, якщо йому зле, то треба цей негатив порозкидати як лайно вентилятором на якомога більшу площу ураження, щоб усім стало зле. І політика тут ні до чого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. boaboa

    boaboa Well-Known Member


    коли Ви отак зухвало змішуєте у купу функції влади(народу) та органів влади,
    і приписуєте усе те одній особі,
    то дуже добре видно
    Вашу власну потребу у Царі,

    видно Вашу власну потребу свого гарного Хазяїна,
    а якщо він буде погано піклуватися, то покусати його і втекти до кращого хазяїна.
    Та нажаль Ви не один такий.


    і нетреба прикривати свою неспроможність зрозуміти тлумачення законів,
    і небажання виконувати свої владні обов'язки
    патріотичними гаслами.

    Людина розумна вирізняється наявністю високорозвинутого інтелекту
    здатного керовано змінювати навколишній світ,
    а не лише рабськи обирати собі хазяїна.




    Для віруючих лише додам,
    вірити можна у " Ѿче на́шъ иже еси на н[е]б[е]сѣ[хъ]," ,
    а не у церковників,
    а не у рекламщиків,
    а не у торговців,
    а не у політиків,
    а ні у найманих працівників.

    Бо віра, то є віра,
    а усе інше треба робити власним розумом і власними руками.





    Хоча та Ваша писулька більше схожа на невдалий стьоб, дурний жарт.


    Ну що-ж,
    вимушений продовжувати вести просвітницьку діяльність далі,
    може рабам без розуму воно й не допоможе,
    не допоможе віруючим телевізійної реклами,
    не допоможе віруючим обіцянкам політиків зробити ваше життя кращим,
    але це публічний ресурс,
    то може знайдеться читач з розумом.




    До Вас питання:
    Будь ласка процитуйте пункт закону у якому стверджується право президента одноосібно приймати законодавче рішення,
    та розтлумачте як то впливає на виконування функції по ловленню злодіїв?
    Конституція України | від 28.06.1996 № 254к/96-ВР (Сторінка 2 з 4)


    До того-ж, підкажу Вам що, слідчі і прокурори теж не виконують функції по ловленню злодіїв.

    Бо слідчі і прокурори займаються провадженням по Вашій заяві про сколення злочину.

    А лише суд визначає злодіїв.

    Тому саме громадяни
    у процесі
    "думати як прокормити себе і свою сім'ю, збудувати дім посадити дерево і далі по тексту "
    повинні, у контексті власних пріоритетів,
    визначати хто їм заважає у здійсненні власних законних потреб незаконними методами,
    і звертатися у правоохоронні органи з заявою
    про обмеження власних прав та інші факти порушення закону і сколення протиправних дій,
    підготовлюваний або вчинюваний злочин,
    підкріплюючи відповідними фактами і доказами, а також показами свідків,
    при тому органами слідства відкривається провадження у справі,
    з подальшою передачею задокументованих матеріалів справи у суд,
    для винесення рішення про сколення злочину, або відсутності складу злочину,
    та вироку вказаного Вами підозрюваному, або й навіть Вам.

    Одночасно Ви на усіх етапах здійснюєте контроль по своїй справі,
    та вносите потрібні корективи і вимоги у тому числі що до працівників органів.


    Тобто, у підсумок,
    ви усі особисто обираєте своїх представників і декламуєте їм які саме вам закони і установи потрібні,
    а вони
    вам, усім громадянам, дають закони і інструменти у вигляді відповідних державних органів,
    а саме Ви кожний особисто їх використовуєте у власній потребі,
    і якщо десь без Вашої особистої участі притягли до відповідальності особу яку саме Ви вважали злодієм,
    то означає такі як Ви, без Вашої особисто участі, займалися тією справою.

    Так що
    " Люди знають свої права і виявляють їх на виборах."
    то лише дуже недосвідчені люди можуть мати таке обмежене знання своїх прав,
    бо то є лише одним з великого переліку.

    А так взагалі то да
    " Люди в принципі повинні, як ви пишете "спокійно пастись на плавнях" бо для того вони і обирають собі управлінців щоб самим не займатись управлінням. "
    тільки от не собі особисто вони обирають управлінців,
    а управлінців установ і органів у яких владні громадяни.


    Продовження Далі.
     
  17. boaboa

    boaboa Well-Known Member

    Продовження.
    .
    Що до вашого тлумачення війни лише
    " Війна через те і називається війною бо стріляють гармати. ".
    Тобто якщо гармати не стріляють то вже не війна.
    А якщо гармати не стріляють а гинуть люди то не війна.
    А якщо одна держава має ліцензію на виготовлення певних ліків,
    а у сусідній державі немаючої права випускати ті ліки мруть без них громадяни,
    то не є війна.
    А якщо сусідня країна знищує їжу запобігаючи її потраплянню на територію сусідньої країни де відбувається мор з голоду.
    А якщо одна держава скуповує усі ліцензії і лишає права інші країни виготовляти необхідне їм.
    А якщо одна держава скуповує усі заводи на території сусідньої та вивозить їх до себе,
    або руйнує на брухт,
    а потім країна вимушена купувати у неї продукцію як імпорт
    віддаючи свою валюту у зарплати і розвиток промисловості тієї країни,
    і коштів в цій країні не вистачає на обладнання лікарень у яких помирають діти.
    А якщо сусідня країна скуповує родовища на території сусідньої країни,
    потім привозить своїх робочих.
    А якщо сусідня країна скуповує усі землі на території сусідньої країни.
    А якщо сусідня країна міняє закони сусідньої країни.
    А якщо сусідня країна виганяє мешканців сусідньої країни з території тієї країни яка фактично вже тим мешканцям не належить.
    То те, по вашому, ніяка не війна, бо не стріляють гармати,
    і то не суттєво що гинуть люди,
    то конкуренція.

    Так от, повторюю,
    треба дуже добре собі усвідомити, що
    ніколи ніде не буває між державами стану без війни.
    Держави постійно між собою знаходяться у стані війни.

    І та постійна війна держави за життя власних громадян.




    .
    Що до
    " нефік громадянам робити як обєднуватись і займатись провадженнями по виявленню розкрадання публічного майна."


    Тільки от у Вашій власній голові не виникає дисонанс
    коли у початку свого абсурду Ви пишите
    "нефік громадянам робити як обєднуватись"
    а на при кінці
    "мобілізувати народ на виживання. ... бо … чим мобілізованніший … то тим важче … перемогти"



    І таки Да,
    для вирішення потреб громадян, які неможливо вирішити самостійно, громадянам потрібно об'єднуватися,
    об'єднуватися у будинкові громади, районні громади, міські громади, обласні громади,
    об'єднуватися у державу.




    .
    Що до
    " Тих громадян які думають під час війни про зубожіння треба використовувати як гарматне мясо бо насправді це не громадяни, а гірше ворога. "
    то у Вас великий ресурс,
    от був нещодавно "Кредитний майдан",
    зараз відбуваються "Податкові майдани",
    і далі ще будуть приводи.
    Тобто саме вони забрали ті кошти які могли бути використані на забезпечення фронту технікою щоб менше гинули Ваші захисники, близькі, друзі, родичі.
    Але я вам раджу уважно придивитися саме хто їх очолює,
    партії і політики,
    бо саме вони сприяють зменшенню надходжень на потреби захисту країни,
    хоча лозунги там вельми патріотичні.
    То Вам одночасно до вашого вислову що
    "Внутрішню війну може отримати той хто не захищає народ, а обкрадає і дурить і не виконує того що обіцяв ".
    Ото якраз вони,
    і " той хто не захищає народ ",
    і " дурить ",
    і " обкрадає "
    і " не виконує того що обіцяв ",
    і робить " Внутрішню війну ",
    саме проти Вас і Вашої країни,
    заради власних корисливих інтересів.

    Що до
    " про що ви говорите якщо керівник не керує роботою державних органів - то він не керівник а бджоляр у випадку з Юшенком. А державні органи роблять що хочуть, в результаті держава іде в рознос. "
    то президент не керівник державних органів,
    він має право брати участь у призначенні деяких,
    але немає права впливати на роботу,
    бо вони повинні здійснювати роботу у відповідності до існуючих законів,
    а не до забаганок президента.



    .
    Що до
    "Ви напевне путаєте демократію з анархією"
    то самі подивіться тлумачення поняття анархія,
    і не пишіть дурниць.
    Бо Я Вам розтлумачую так довго саме відмінність існуючого того що при анархії взагалі відсутнє.



    .
    От тут
    " Ніяка це не омана... ви уже сьогодні віддали своє життя у повне розпорядження законів, які прийняли обрані вами люди. У всякі критичні ситуації щоб вижити чи зберегти своє життя абсолютно нормально надати більше повноважень, щоб мобілізувати народ на виживання. Під час війни власне ворог розпочинає подібну демагогію бо знає чим мобілізованніший і керованніший противник то тим важче його перемогти "
    деяке раціональне зерно здорового глузду таки є,
    але ж таки нетреба дорівнювати " мобілізованніший керованніший " військовий,
    і керуючу владу громадянина.

    Бо народ то є влада, яка здійснюється по відношенню до мобілізованного на підставі законів
    схвалених безпосередньо, або опосередковано через обраних представників мобілізованим як представником народу.

    І от надати ті більші повноваження, або не надати,
    саме Ви як майбутній мобілізований представник влади вирішуєте, а не за Вас,
    чи може Ви вирішите надати менше коштів гравшим у рулетку з ціною валюти валютним позичальникам влаштувавшим "Кредитний майдан",
    чи може Ви вирішите підійняти податки влаштувавшим "Податкові майдани",
    чи може Ви вирішите поглибити власне зубожіння,
    чи може Ви вирішите поглибити ризик виникнення внутрішньої війни,
    щоб більше коштів пішло на забезпечення виживання мобілізованих захисників Вашої країни і саме Вас,
    то тільки саме Ви вирішуєте з такими як Ви, бо саме Ви є влада у цій країні,
    і саме ви відповідальні за те рішення і наслідки,
    а не отой "цап-відбувайло" якого ви обрали щоб самим "спокійно пастись на плавнях",
    саме Ви разом з такими як Ви є саме тими хто своїми діями або бездіяльністю усе те творить.

    .
     
  18. kym

    kym Well-Known Member

    Ніфіга я не змішую..... це у вас абсолютна каша в голові і не треба займатись просвітницвом. Багато хто тут може ще вас "просвітити".
    Народ має вплив на владу один раз у чотири роки - на виборах і все. Потім народ може хіба в дуже критичних ситуаціях своїми протестами змінити позачергово владу. При нормальному функціонуванню народ не має ніякої влади і не повинен мати. Бо якщо кожен окремо чи в обєднанні з іншими починає проявляти владу - то це називається анархія. Народ обирає владу. Влада приймає закони по яких той народ погоджується жити. І та ж влада пильнує щоб весь народ жив по тих законах - це в ідеалі. В життю так не буває. Раз ви згадали про царя то і цар мав обовязки - і як не виконував їх то скидали царя , а часом і голову рубали.
    Якщо конкретно у нашій ситуації то наш президент має пильнувати щоб закон був один для всіх - тільки чомусь якогось Корбана садять до цюпи за те що має приватну армію, а якогось Ахметова, який теж має приватну армію не садять до цюпи. В такй ситуації президент мав би запитати в генпрокурора - чому так. Народ(влада) через своїх обранників нардепів питає в президента - чому так. Відповіді немає. Народ каже міняй президенте прокурора - бо він вибірково закон приміняє- тобто неякісно працює. Президент забив цвяк на те що каже народ. І що тепер..... треба обєднуватись щоб вигнати прокурора, а потім обєднуватись щоб вигнати головного дипломата, потім міністра оборони, потім цукеркового керівника комісії по тарифах, потім голову нац банку... Нафік треба..... простіше вигнати президента, який відповідає за роботу тих всіх перечисленних.... Підкреслюю - не вмішується в їх роботу а відповідає за ефективність їх роботи згідно законів.... Так що цар тут ні причім.
    По питанню конкуренції і війни між державами все дуже просто. Якщо конкуренція стає не чесною то переходить у війну. Але конкуренція і війна - це дві різні категорії, а ви з того робите кашу.
    ПС. багато тексту не значить мудрість тексту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо так багато пишите?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не чув щоб царів скидали тому що вони не виконували обов'язки. Можете показати якийсь документ де розписані обов'язки царя?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)