ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) "Мене там не було"))
    В делегації разом з президентом і спікером?
     
  2. А скільки мали упіймати?
     
  3. Звикайте до свободи. Вхід в собор на Фанарі вільний. Чи ви хочете, як в роісії, щоб президент возив за собою придворну трупу, яка кожний раз буде створювати нове оточення президента, залежно від ситуації. Чи може повернемось до часів яника, коли б ви десять раз подумали, перш ніж щось написати про нього. До речі, вважати себе істиною в останній інстанції, це ознака манії «вєлічія». Я тут, щоб трохи похитнути той манямірок, який ви тут створили.
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    В музичному училищі де я працював колись біля 100 викладачів вчать біля 300 студентів і щороку випускають зо 70-ть.
    100-м = 80!
    27 000-м мало б = зо 20 000 терористів,грабіжників,хабарників...Що не набереться в Україні? Хе-хе...работать нада!:vinsent:
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені байдуже, чого ви тут.
    Тільки я вже все сказала, "имеющий уши да услышит".

    Хочу ще додати: коли людина каже, що похідна функції синус х дорівнює синусу х, ну що ж - могла помилитись, а коли каже, що це не косинус х, а валянок, то навіщо з такими спілкуватись?
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І щоб остаточно закрити тему томоса.
    Якщо Вам кажуть: "Дивись, он на гілочці горобчик (томос) сидить", а тим часом перевіряють Вашу задню кишеню, то, відверто кажучи, у горобчику на гіілочці нічого поганого немає.
    Мова йде, що тим горобчиком відволікають Вашу увагу, роблячи не дуже приємні для Вас справи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порошенко дуже обожнює цю справу - піаритися, інколи в своїх виступах він перебирає з театральністю.
    Хочу сказати,треба віддати належне:справа надання томосу в великій мірі заслуга Філарета - він це питання підняв, попавши під анафему та гоніння. Коли б не було такого початку - може, і Порошенко нічого б не зміг...Але що Кремлю одну клешню обрубали - це велика справа, ще далі буде.
    Коли б Захід та Трамп діяли швидше та впевнено з режимом Путіна...
    Що до того, як живеться зараз простим українцям, чи радіють вони безвізу чи томосу - тому, що Порошенко собі в надбання складає, то, звісно, живеться погано і радіти їм не доводиться. І на цьому прийде чи Тимошенко, чи не дай Боже, Бойко.
    І це теж буде заслугою Порошенка і його Кабміну.
    Бо треба бачити, що сотням тисяч пенсіонерів платять по півтори-дві тисячи, а деяким чиновникам можна офіційно платити мільйонні зарплати. Та їм все одне мало, бо бажають таких же ще і премій. Як країна бідна - мають всі бути заощадливими. Таке дике розшарування з найбіднішим в Європі населенням і такою багатою елітою - це зовсім не мудра політика та економіка.
    Томос Порошенкові не допоможе, я вважаю.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  8. Скільки з ваших випускників дійсно музиканти, а скільки просто лабає на інструментах, а потім тільки грає по вісі льох і рестораціях всяку муть.
    Ви хочете щоб хлопці ловили кого попало і де попало, тому що народ просить. Не боїтесь опинитись серед тих 20 000, ходити, озираючись по вулицях, боятись любого стуку в двері?
    До речі, поцікавтесь хто стояв у руля спецслужб за яника і яку шкоду нанесено.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Смішний хлоп...розповідає про лабухів і кого слід ловити. Починати(!!!) ловити треба в ВР,Раді міністрів...1-міністр + 5-ть депутатів +15-ть охоронців + 45-ть тітушок +...Взяли б Лазаренка,а там і Юльку,і розведеного мужа в Празі +...і всю ту"Батьківщину"
    Ой,та мені їх вчити?:mocking:
    Ото ж!:preved:

    cl.jpg
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  10. А чому б не почати з вашого музичного училища і вас особисто. Чи у вас ніхто, ніколи, нічого, а якщо хтось, десь, колись, щось, то це не рахується, адже там наверху всі такі і їх всіх потрібно, а ми тут що, перебиваємось з хліба на воду. А ще краще, як в 1917 році взяти і поділити, особливо дати люмпену, який не вміє, а головне не хоче працювати.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Все ясно...дубль Вася появився!По-горах Карпатах ворогів шукає! На городі бузина,а в ВР і в Києві дядько! Давай Скліфасовський лікуй,ми ж європейці і вже майже в гЕвропі!:haha:

    a1f77340114cc1e17e322cf4e1cdf2cf.jpeg
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Святі речі неможливо спаплюжити, бо вони від Бога. А людська достойність потрібна лиш для людського ока. Для Бога вона - порожнє місце. Якщо ви цього не розумієте, то нема про що говорити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    За вагонами на станції Стрий ми в дитинстві до вітру ходили. Не видно з дороги за пульманом.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В США таких людей, які щось матеріальне сворюють, трошки більше 20-ти відсотків. І нічо, найсильніша економіка світу.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я, перепрошую, був неуважний... Не просвітите мене про ІСТОРИЧНЕ значення цього дійства.
    А як ІСТОРИЧНО поміг томос Молдові?, А Польщі, Албанії, Болгарії, Чехії, Словаччині...?
    Але найбільше мене цікавить ІСТОРИЧНА роль томосу про автокефалію надану Японії і США.
    Як вплинув цей томос на перелічені країни?
     
  17. Ще одного мянямірок похитнули, то вже добре. Рядянський союз вже не повернеться ніколи, коли по доносам саджали всіх і вся.
    А хлопці з СБУ роблять свою роботу добре, якщо ви тут не криючись несете всяку ересь, д чи воду на користь москалів
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    А для самої людини вже стала непотрібною. і для нинішнього Бога пофіг - достойна людина, чи ні?
    Ви не оригінальні. В А.Райкіна вкрали:)
     
  19. Дуже цікаво. Чому ж ви тоді не висуваєте притензії самому Варфоломію? Це ж його резиденція і він мав би відповідати за дотримання уставу на Фанарі. І якщо, згідно неофіційної інформації, він, хоч і зняв російську анафему з Філарета, але сказав, що той не небажаний гість на Фанарі, то його там і не було. Тут ви ж пропонуєте лізти зі своїм уставом в чужий монастир. Ви або хрестик здойміть, або труси о діньте.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Публіка у ваших ніг...
    Весь увага.
    Почнімо...
    Шкода намбер ван:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)