ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, що ви морозите?
    Питання просте: чому криминальні авторитети вхожі в найближче оточення українського президента? Їздять з ним в такі історичні і мегаважливі поїздки та стоять поперед усіх на фото?
    Можете не відповідати, я знаю відповідь:
    тому що йому гроші не пахнуть. Йому байдуже як у кого гроші були зароблені - чи крадіжкою, чи обманом, чи вбивством, аби б були. Він і сам їх заробляв не чисто.
    Ось я знайду прес-конференцію покійного Зінченка, і треба це не забувати, коли йти на вибори.
    Чому риги себе почувають вільно? Чому Лукаш пропаганду развела на Ньюзван? Чому Хомутинник вже мільярдер? Та всі ж свої Порошенко.
    Тільки Саакашвілі забагато говорив і став не своїм - так швиденько зник з України.
     
    Останнє редагування: 10 січ 2019
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    якому Україна повертає за минулі часи - це також ВВП.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За бугром думаєте сидять дураки? Якщо наступник буде вибраний не так, а продовжить політику минулого, то буде жити теж лише в Росії.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Добре, не хочете по-церковному, прошу по-світськи:
    кримінальний авторитет не є юридичний вислів. А чому входить в оточення? Я не бачу, що входить. Те, що він там на фото - ні про що не говорить.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та що вам залишається казати.
    Якщо про повернення Наріка та наслідки цього вже сам генпрокурор сповіщає...
    Картина маслом: бандит башляє гроші на церковні справи, купляє собі царство небесне і заодно лояльність президентів))
    Але заробляти брудні гроші на гарне життя не перестає, що видно з слів Луценко. Бо треба думати і про тіло - душа ж і так безсмертна.:)))
    Як негарно, одначе.
     
  7. Просте питання: що на даний момент для вас важливіше - чи те, що Україна накінець дочекаласьТомасу, чи розвести тут срач через якогось кримінального авторитета, про якого ви почули від наших журнашлюх і нічого не можете сказати про його роль в отриманні того ж Томосу чи щось інше, тільки підіграти русні і звести нанівець історичне значення події.
    Невже ви вважаєте себе розумнішим за керівників іноземних країн, які вказують на історичне значення події, а ви на Наріка, який кане в небуття через пару років, а ті, хто сприяв отриманню, будуть на вустах потомків і через 100 і більше років. Відділяйте зерна від полови і будете жити в гармонії з самим з собою і навколишнім світом.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хотів би зауважити, що я особисто не бачу великої користі від професійних віруючих (маю на увазі всяких батюшок, по-своєму - освобождьонних сєкрєтарєй райкомів та обкомів).

    Взяти хоча б того ж Єпіфанія. Здоровий молодий чоловік. Міг би щось створювати для суспільства: біля станка, класти асфальт чи стояти за пульманом і щось розробляти, якийсь пристрій, механізм. Чи викладати латинь у школі.
    Він же присвятив (слово ж яке!) своє життя сольним виступам перед малограмотними бабусями, розповідаючи класику іудейської древньої літератури. За досить-таки непогані гроші.
    Я не проти релігії як такої. Але у вільний від роботи час. Піп має десь працювати, створюючи матеріальні блага, тим самим компенсуючи те, що сам із сім"єю споживає. А в неділю збиратися і проводити вільний час, як заманеться.
    Матушки також, я думаю, не ведуть облік основних засобів по бугалтеріях чи горбляться за швейною машинкою на фабриці.

    Скільки здорових людей вирвано по державах із процесу створення матеріальних благ, якими вони ж і користуються. Без міри. Варто лише подивитися на мерседеси попів вищих рівнів.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хотілося б дочекатися незалежного антикорупційного суду...

    Томос - суто політичне явище, що спрямоване на утримання Порошенком президентського крісла. Звичайно, для України краще із томосом, ніж без нього.
    Але якби, наприклад, буддизм гарантував Порошенку стовідсотково стати Президентом на другий термін, на Печерських пагорбах, на місці Лаврської дзвінниці, уже давно б височів от-такенний Будда.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, Томоса дочекались, історичне значення якого я багато раз підкреслювала на цьому форумі - достатньо почитати тут пару тем.
    Тільки інше питання - чому біля нашого президента можна яку тільки погань не побачити.
    При чому в першому ряду, рядом з офіційним лицем - спікером парламенту. Ви кажете, що він кане в небуття, а він стоїть серед перших обличь нашої держави на всіх історичних фото! Як же йому канути, як його посадити?

    Якби Луценко про цю поважну особу нічого не сказав перед тим, а то зовсім незручно.
    Так що це інша тема, відмінно від томосу.
    Будуть пам'ятати Порошенко, хай пам'ятають.
    Ющенко теж пам'ятають.
     
  11. Так ви не відповіли на питання - вам важливий Томос чи срач заради срачу?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не треба мені затикати рота, шановний.:)
    Я пишу в якій темі? В темі "Порошенко-2". Якщо вам здається, що після набуття томосу його потрібно тільки вилизувати, то це ваша особиста справа. Давайте, вилизуйте. Будемо читати. Ніхто вам рота не затулятиме.:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Якщо Томос суто політичне явище, то ви як в тому фільмі свій серед чужих, чужий серед своїх. Я чую подібну аргументацію із-за поребрика. Вперше в Україні появився президент на своєму місці, який намагається дотримуватись вимог Конституції при виконанні своїх функцій, вам же подавай царя-батюшку, який має бути всім в одному обличчі. Ви ще просувайте тут ідею, що можна було отримати Томос після виборів і шо Варфоломій поспішив, і що як сказала запоребриковий диктор диктор Скобеева “Хай Україна подавиться тим Томосом“. Все, від чого роісію корчить як чорта від ладана, на благо України.
    У нас повна свобода у всьому. Хтось вірить , хтось атеїст. Період голодного комунізму ми вже, слава богу пережили. Чи ви сумуєте за ним?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну якраз Епіфаній працює - він доктор богословія, ректор и професор кафедри біблейських и філологічних дисциплін Київської православної богословської академії. І що важливо - заклад має ліцензію.
    Хоча щодо створювати матеріальні блага - то інше)
    Я теж все життя не створювала матеріальні блага як такові) Моя мати робила вчителькою - їй теж не прийшлося)
    Тема дискусійна, але цікава)
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  15. Я писав про Томос. Якщо вам зайшлося тільки на Поршенкові, то так і пишіть, а не прикривайтесь в своїй ненависті святими речами.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А що казати? Я не розумію ваших акцентів. Теоретично кожна людина має право прийти на торжество. Хто би вона не була. Якщо прийшов Нарік(зеленого поняття не маю хто це), то це що? Принижує когось/щось?

    А царство небесне не купиши ні за які гроші. Не розумію що вас тривожить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    Морозьтеся далі, Миху) Виглядає примірно так: людині кажуть - "дивіться, що он там коїться", а він - "так, у холодільнику сьогоді холодно".
    Що можна сказати - видужуйте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Звичайна прихована потаємна заздрість, що хтось був на врученні, а мене там не було. Тепер будуть видумуватись тисячі причин, щоб применшити значення події.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та не пересмикуйте!Святі речі паплюжить фото з криминальним авторитетом поряд з святими отцями і томосом. Навіщо відомому в країні бандиту, який зараз в Дніпрі орудує, дозволено стати поряд з спікером, який тримає томос?
    Там мав би бути Порошенко, чи хтось ще з офіціальних відомих обличь.
    Ясно, чому Нарік там, бо забашляв, став благодійником. За це його в делегацію треба брати і ставити в перший ряд на офіційні фото, що пішли скрізь по світу в новинах?
    Не треба удавати, що ви не розумієте про що йдеться - про авторитет держави і її першого лиця. Ладно вже Мих, який бреше, як дихає. І ще одного маємо?
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Отут згідний...якось так і самому подумалось,коли нині в Україні не то Пекло,не то Рай!

    upload_2019-1-11_11-51-51.png
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)