ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Кужель
    21 грудня о 17:47 ·
    Ось в таких конвертах отримують всі працівники шкіл по 750 гривень новорічної премії.

    Відверта агітація і підкуп за гроші платників податків. Це і є зворотній бік децентралізації. За кошти, що мали йти на місцевий розвиток просто купуються голоси.

    Залишилось дізнатись, це ініцатива міського голови, чи рознарядка зверху? Бо згадується саме за роздачу бюджетних коштів пенсіонерам, перед минулими виборами, Атрошенко критикував колишнього мера Соколова.

    Загалом: жаби, гадюки і інший новорічно-політичний маскарад у Чернігові.

    [​IMG]
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бачу мера, бачу президента, а де 750 грн.? А може 7500 грн? А чому не 7,50 грн.?

    А може в Кужель почалися незворотні процеси ошкапіння?:))):))):)))


    Цим папірцем можна хіба що витерти дупу. Тому Кужель не подасть в суд.:haha:
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви трохи обережніше, портретом Порошенка хочете витирати дупу. Ви вже взагалі йобнутий?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Був у селі. Ходив до однієї пенсіонерки по молоко (моя мати раз на тиждень бере в неї три літра молока, я як молодий пенсіонер збігав за молоком для матері).
    У тієї пенсіонерки, що тримає корову (за один раз видоїла якраз три літра), два сини безробітних, чоловік помер, і півтори тисячі пенсії. Для опалення хати газом потрібно тисяч чотири гривень на місяць. Безробітнім субсидію не дають. Потім спохватилися, що в селах безробітнім можна давати субсидію, але поки що не дали.
    Цю немолоду жінку страшно дратує, що по телевізору без кінця тарабанять яка це радість настала - українська незалежна церква, томос, гумус.
    А люди по селах сидять в холодних хатах. Вмикають газ лише щоб труби не замерзли.
    Перед моєю матір"ю така проблема не стоїть. Хата малесенька, газ не проведений (я проти газу заперечував, коли його ще тягнули по вулиці). Є вугілля (старі запаси і дрова). І в хаті тепло. Мати весь час проводить на кухні (сільська кухня - це плита, лежанка, ліжко і телевізор), інші кімнати - холодні. В гостьовій, коли я приїхав, були три градуси тепла.

    Люди плюються і на Порошенка, і на Гройсмана, що і не кажіть.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мати Божа...Сцуко, такі заклопотані, що про сільських забули.
    Ми поставили в селі матері чоловіковій вікна пластикові, коли ще був долар по 8. Вона теж майже не топить, п'ятнадцять десь градусів - це поки морозів нема. На кухні ще котел на вугіллі трохи дає тепло. Сестра чоловіка недалеко, буває в старої, маємо надію, що не дасть їй мерзнути дуже. Теж нема поки субсидії.
    Та якось допоможемо заплатити.
    А тим, хто не має субсидії і не має допомоги ні від куди - повідрізають від газу та електрики і хай здихають, все ж економія ПФ.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вони і дома безробітні? Не можуть наколоти в селі дров, що валяються повсюди? Два пацани не можуть поїхати в місто на роботу?
    Їм потрібен президент, який їм наколить дров? Та які дрова? Просто дасть гроші. Субсидію за чийсь рахунок. Але вони навіть оформити субсидію не змогли - не мали часу? Безробітні просто не мали часу. Думали, що не положено, а потім виявилося, що положено.

    Знаєте... я того не розумію.

    А що мають до роботи???? Вони ж нічим не зайняті!
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну а як інакше. Правда є вихід - піти на роботу, але то таке.... кому то тре?
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В селі і правда нема де робити, ні - роблять звісно, але де хто їх офіційно влаштує?
    В невеликому районному центрі племінники чоловіка живуть, по двоє малят мають. Звісно, роблять - шабашать де візьмут, не від чого не відмовляються. За щастя по знайомству в Київ з' їздили - розчин бетону місили абошо. Нема де робити офіційно!
    Як офіційно, це-мінімалка, а тої мінімалки не вистачить одному мужику на їжу та цигарки. Раніше були там і радіозавод великий, і цегловий завод, а зараз хіба що на базарі стояти чи на війну піти? Так що десь херня: чи в мінімалці (або пенсіях) чи в тарифах (або споживчих цінах). Чи і там, і там разом. Всяке було, але такого перекосу - ні.
    І при цьому мільйони по Раді вільно носять.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не погоджуюся
    Я живу в селі, і бачу - хто хоче той працює офіційно. Хто хитровикоханий - той шукає халяву. Все залежить від людини.
     
    Останнє редагування: 24 гру 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я шукав працівників у селі. Прикордонному селі. Було то років 5 назад. Насилу знайшов трьох старших чоловіків. Ніхто не хотів, бо всі поголовно займалися контрабасом. А це 1500 - 2000 грн./день. Як такого залучиш до роботи? Але років два ситуація змінилася. Контрабас прикрили, авто на бляхах зараз не в тренді і народ потягнувся до роботи - самі приходять. В село приїжджають 2 автобуси від німецьких фірм, що розташовані коло Львова, збирає людей. І тут є ринок праці. Хочеш в Польщі 800 доларів, чи дома 500 доларів. Тобто підприємець мало не запропонує, бо альтернатива. У нас на фірму 2 місяці шукали водія на 10.. 11 тис. грн. Тобто все потрохи вирівнюється. З першого січня найманий військовий солдат матиме 10 000 грн., на фронті 20 000 грн. Згідний, що офіційно платять мінімалку, але не без того, що доплачують готівкою.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Навіть сперечатися з Вами не хочу. Офіційно можна працювати. За копійки і "скачи, враже, як пан скаже". Бачу на прикладі моєї куми - вже пенсіонерки. Женеться на роботу вдосвіта і приходить пізно ввечері. Так, робота офіційна, але холодильник купує на базарі, привезений з Німеччини, що був у вжитку, бо на нормальний, звичайно, на офіційній роботі не заробить. Або: роби за стільки платять, або гуляй.
    Скільки там мільйонів "хитровикоханих" працюють по Європах і сюди шлють гроші, які б вони тут ні за що не заробили на "офіційній" роботі в селі?
    Мих може поставити "тупо", його воля.

    На селі дві тисячі населення, а роботи є лише чоловік на сто (вирощувати сою, або соняшник).
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ваша кума вже може працювати і неофіційно, вона вже своє наробила.
    Я говорю про 20-50 років.
    За тоті мільйони "хитровикоханих", котрі працюють по Європах можна говорити довго і нудно.
    Якщо у 1990-х - 2000-х роках виїзд на заробітки в Європу був єдиним порятунком від бідності, бо ніби не можна було заробити гроші на прожиття /хоча я говорю дурницю - я ж не виїхав, і мої близькі знайомі і родичі тоже не виїхали, а вижили :) /, то тепер їдуть у Європу, бо там більше платять.

    Україну ще чекає потрясіння, коли ці всі заробітчани доживуть до пенсійного віку і почнуть вимагати пенсії, хоча в свій час вони ні дня не пропрацювали в Україні і не заплатили ні гривні податку в казну і пенсійний фонд.

    Є райцентр, є облцентр, є столиця - там з роботою легше. Треба шукати і хотіти працювати.

    От вам факт: жителька нашого райцентру, зубний лікар, жіночка під 30 років, зі своїм чоловіком і дитиною поїхали до Києва, бо вона там знайшла високооплачувану роботу в стоматологічній поліклініці. Знімають житло, дитина в садку, чоловік на двох роботах. Тут вона не хотіла працювати, бо мало платять.
    Там в Києві чи під Києвом нема своїх стоматологів? Чи не хочуть працювати? Чи не вміють працювати?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну... жінка Толіка.... Як тут не....
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ді ерсте колонне маршірт, ді цвайте колонне маршірт... (на папері все гарно виходить).
    А давайте розберемо такий випадок.
    Жінка добросовісно пропрацювала все життя (так, скажімо, років сорок стажу) в колгоспі. Замість слова "пропрацювала" більше підходить "проїшачила". Зараз має півтори тисячі пенсії, живе у хаті з газовим опаленням, яку також побудували з чоловіком своїми мозолями.
    Син - зварник, золоті руки. Але п"яничка. В ТОВ, що на базі колишнього колгоспу, пан, що прибрав до рук цей колгосп, цього зварника не бере. Привозить із райцентру щодня автобусом молодшого зварника, але непитущого, хоча професіонально і гіршого.
    Цей наш зварник-п"яничка ніде не працює і нікуди їхати не хоче. Працює на городі вдома, корові косить сіно, картоплю копає.

    А тепер запитання: Чому його мати, що проїшачила добросовісно на офіційній роботі все своє життя, має зимою мерзнути у своїй хаті?
    Чи не краще було б їй дати достойну пенсію (і не тільки їй, а всім, хто працював), щоб вона могла нагріти свою хату без усяких субсидій?
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    16) вояки Української повстанчої армії, які брали участь у бойових діях проти німецько-фашистських загарбників на тимчасово окупованій території України в 1941-1944 роках, які не вчинили злочинів проти миру і людства та реабілітовані відповідно до Закону України "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років";

    № 2325-VIII від 13.03.2018}

    Щось ви Миху пізно зачухались...
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як піднімлять, так я розкажу хто і скільки.
    Але все одно до рошену не дотягнумо...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)