ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А може то ще тільки кома,га-а (кома-пауза ,,,,, а не медична кома!),бо аж страх бере!

    Катрен про серп і молот

    Ой,розженуть Україну,
    по Збручу й Дніпру-ріці,
    крутії-політикани
    і з Москви "святі отці".
    Старий молот й ржавий серп,
    це й буде "новий" наш герб -
    хочеш жни,а хочеш куй,
    все рівно заробиш х...
    хрін із маком й два яйця,
    оттака істор'я ця -
    всіх тих наших революцій
    і без-сексових полюцій!
    upload_2018-12-2_12-7-44.png
     
    Останнє редагування: 3 гру 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Маєте на увазі, що наші головнокомандувачі-начгенштаби ще десь кинуть наших хлопців?
    Най Бог милує.
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Слідуючою буде катреняка про те,як ми не в ЄС вступили,а...в-гівно якесь!
    Якось так і подумав...Нас Ті "кидали" (?) кидали,кидають і будуть кидати,поки їх не зупинити,хоча б як в Китаї.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=4KJRsknlqJs

    Всякі пляни в тих кидал є...Може і так бути,що пан Ротшильд скалатає і пришле до Ялти-Криму на все-європейську конференію якусь (ну не в Мінськ же!) якийсь там маленький "Титанік-2" по військовій помочі Україні,і там наповнить його бізнес-колаборантами з золотими батонами,та й попливе си через Гібралтар з ними до Льондину.Може й допливе,а може й ні...Може по-тому пляну той Тайтанік та й по-п'яні не пролізе в пролив,а вріжеться в тую скалу Гібралтарську,що з правого боку.І знову "плач" ,скрегіт зубами і всяке такеє...Хто пливати вміє,той попливе-си в інший бік...І шукай тих мільйонерів, "іщи-свищи".Та й судити їх,як в Китаї не тре...А нам,лохам, нове кіно покажуть,о-о!
    Хто то зна ті всі їхнії пляни?!:dntknw:
     
    Останнє редагування: 3 гру 2018
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Наш президент. Крапка.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Трам-та-ра-рам,дія 3-я...президент починає війну,чи шо?! :scratch_one-s_head:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=GxhEkry7JD8
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. iso

    iso Well-Known Member

    Миху. У Ваших дописах чітко прослідковується логіка - хто проти нас (Порошенка, БПП) - той і проти України. ? Так можна дійти до абсурду.
    :sad:
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То навіть не моя думка. Просто всіх гравців видно по їх діях, багато з них говорять устами пуйла. От Ігор_М. За гречку рекламує всіх підряд: від Юльки - до Гриценка.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    По-перше, не за гречку, а за гречану кашу. По-друге, не всіх підряд, а лідерів рейтингів ;)
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як на мене,то існує й інша,більш точна і правдива логіка галицького бойка-бізнесмена...Коли під час Майдану Ми Всі з відкритою душею і пискамми бігли протестувати(проти чого?) підтримувати (кого?),то в кінці грубо помилилися,а Мих подумавши добре і тонко підтримав той вибраний економічний євро-шлях ,який таки поки що ще є.І шо,мусить вже нервово все те своє збудоване ламати,як зварйований,бо Пророх і Рошен обкакались чиколядою? Вінте політичне Петрусеве,то має глибоко десь,так си гадаю? Як був уважним в бізнесі,так і залишився і нафіг йому ті нові політичні "діячі " з тою грядучою тотальною конфіскацією,з якою "вони"(?) можуть прийти,гребучи всіх і вся одними граблями,серпами й молотами,ну і вилами в-дупу.Ото воно і є...
    Це я сам так си думаю,може й помиляюсь.То сі називає консервативне мишлення,консерватор.:preved:
     
    Останнє редагування: 4 гру 2018
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Oksana Syroyid

    «Якщо президент щось знає, то якого дідька він мовчить і людям нічого не розказує? А якщо не знає, то чого людей лякає? Щоб через місяць закінчився воєнний стан, всім полегшало і всі його знов полюбили?»
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юлька їздила в зону конфлікту хоч раз? - Ні. Допомагала АТО? - Ні. Толік - то саме. Ше гірше. Військова людина - нуль допомоги на війні. Зеленський, Бойко, Шевченко та інші - то саме. Бидло лжепатріотське. А зауважте. вибираємо головнокомандуючого! Які ще запитання?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. iso

    iso Well-Known Member

    Був-не був. І що? А якщо і був? Попіарився?.. Це абсолютно ні про що не говорить. І до чого тут Зеленський, Бойко, Шевченко та інші З чим я погоджуся (якщо раптом і Ви так думаєте) що з реально прохідних кандидатів на сьогодні найкращим варіантом є Порошенко. І не тому, що він такий хороший. Тому що інші набагато гірші. Я так думаю;)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це говорить, що йому в дупі українська армія. От і все. Піарщиком можна назвати КОЖНОГО, хто є в АТО? Реальна допомога у скрутний момент від славного палковніка, де вона??? Я б мовчав, якби він не йшов у президенти. Пенсіонор - пенсіонером. Але ... нащо нам пофігіста головнокомандуючого? Продавати військову техніку?

    тому що кандидати.


    Ну хоч так...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивіться, щоб від постійної брехні на язиці якась болячка не вскочила.
    Знайшов пофігіста. Гриценко багато чого робив і робить, але це ж треба слухати людину, а не хочеться, або все одне брешете, як трусливий цуцик - хоч і слухали.

    Порошенко може виграти другий тур, але велика проблема в нього туди пройти. От така вам неприємність.
    Він ніякий не найкращий, тільки багато чого собі приписує.
    Він і його партія з олігархічною системою боротися не будуть - це неприродньо, цього не може бути - "пчели проти меду", а це значить і далі нас будуть грабувати монополії, це значить ніхто не прибере схеми, не прожене продажних суддів, а народ буде бідніти і марно йти і йти в Європу, куди попадуть тільки ті, хто виїде звідси.
    Та родини всіх наших керманичів вже там давно.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)