ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я думаю заклик "Порошенко заробляє на війні" насправді є заклик, щоб Порошенко не воював взагалі з кацапами. Це заклик "не воювати", тому шукають всякі підстави. Ну а Серожа корупціонер ще той, купив житло за 0,3 млн. доларів США.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не згодний з точки зору безпеки України. Це не зупинить ВВП, а тільки більше роздратує. Але я не проти того, що має статися, бо так має бути, щоби сповнилося усе. ВВП має сказитися...
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну чого ви так... Всі заробляють собі на життя так, як можуть.
    В тяжкий економічний час для країни атовці не проти отримати шматок землі, пільги на безкоштовний проїзд, оплату комунальних, ще пенсію захочуть... А той електрик звинувачував афганців лише за те, що вони там щось хочуть - якогось визнання чи поваги, коли воювали задарма в угоду СРСР. Але це так, дрібниці, вони хоч заслужили, на відміну від тих, хто поробив собі посвідчення, крав зброю і запчастини, рюкзаки та пайки крав та перепродував.
    То гадаєте, що Порошенко та його компанія святі і живуть духом святим? Ха...
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На вході до Манявського монастиру вісить перелік гріхів. До сотні, приблизно.
    Мене зацікавило два (своїми словами):
    1) Не оголошуй про гріхи конкретної людини оприлюдно
    2) Не будь терпимим до гріхів іншого
    Наче один проти одного.... То не оголошуй, але й не терпи...
    Я запитав:"Як же так? Що ж робити, щоб самому не згрішити?"
    Відповідь: " Людина не суддя: звинувачений може прав чи не прав, то тільки Господь знає, але якщо є бажання, то скажи про це в лице людині тет-а-тет."
    Та якщо бачиш, що не вийде розмови, то попроси Бога, щоби наставив грішного на шлях істинний, без застосування сили. Я кажу вам - не відразу, але дійде допомога...
    Але це у житті, а тут трохи по іншому. Або доводити правоту, або визнати свою неправду.
    Я теж не чув такого від Порошенка.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви чули від Порошенка, щоб він когось конкректно бештав?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є люди, які живуть за вигодами, а є люди, котрі живуть за принципами.
    Одні інших ніколи не зрозуміють. Я ще не бачив доказів, щоб Порошенко наживався на війні, одні бульбушки. Зате я бачив його вклад в армію України.

    А ще бачив баранів, які мекають в унісон з Путіним та олігархами.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми вже Крим віддали, щоб нервувати Путіна, нє? Що ще віддати? Чи ви думаєте, що його не нервує ситуація, що склалася?
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Правильно, шо віддали мирно, бо він нікому не потрібний на Укнаїні, особисто мені - точно. Зберегли хлопців, Україну і накормили тих ватників кримських каменями. Чи ви вважаєте, що там гарно і українські ЗМІ брешуть?
    Розумні люди, у яких не має средств до самооборони завжди відходять (1-а Вітчизняна війна, 2-га ВОВ), а ви спонукаєте битися з армадою?
    Шкода, що не билися, хоча вам в Польші все єдно - аби українців винищили.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бачили - то покажіть. Бо в інтернеті пишуть про зарплату його невістки зі сліпого трасту та його сина -бідуїна
    Не смішить мої вуха про чесність чиновника-політика))
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бачили - то покажіть. Бо в інтернеті пишуть про зарплату його невістки зі сліпого трасту та його сина -бідуїна
    Не смішить мої вуха про чесність чиновника-політика))
    У баранів одна доля - і які мекають, і які не мекають.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :))) Проси,не проси,ніц з того прошення-говорення не вийде...Мусиш ,хлопе, сам,тими наданими Природою мозгами докумекатись,що слід робити,бо....бо Бог не має ні виконавчих органів,а ні судів,а ні війська,жеби помогти і тим всім людським "бардельєро",та керувати!Самі придумали то - самі й викручуймося,он,як нині гебреї по-світі,по-гАмериках! То ж не Трамп придумав , але мусить думати,як то все вирішити по-божому людством задекларованому!
    Так-си думаю-гадаю!:scratch_one-s_head::hi:
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ще цього не вистачало, як Янукович виховував. Хоча, може і треба було б...
    Чув і бачив архієпіскопа у гніві, коли ми обідали в трапезній. Ну, якщо духовному високому чину можна, то чому б і Порошенкові десь за обідом не гримнути по столу. Всі ми люди...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Всі так думають, тому мало вірують. Не всі, що йдуть запрошеними до церкви увійдуть до царства божого. Немає віри, але повертаючись до вчорашньої розмови, про галичан однакових...

    [​IMG]
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вірно підмітили...люди втрачають віру в справедливість,як та Мати,що втратила єдиного Сина на війні в Донбасі! Всі не ввійдуть до того царства...хіба що ще може в те СССР,де на воротах буде Путін візи провіряти!:crazy:

    Notoco Photo 3803.jpg
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
    • Смішно Смішно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не зовсім так. Вона якась... вироджена, то скривлена, то гіперсупервірність або безпросвітність та недовірливість.
    Якщо взяти три області, де я побував , Тернопільська, Чернівецька тв І.Франківська, - то взагалі, як різні держави. Навіть по природніх умовах, мові, політиці та відношення до релігії. В принципі, я вже написав про них у своїх віршах, хоча то тільки нотатки, ескізи, бо головне - попереду ще чекає.
    До речі, про загибель єдиного сина на Донбасі. Зараз не СРСР, що мав такий закон - не брати єдиного сину до армії, але брали і вони гинули в Афгані, зараз з цим мабуть має бути більш законно - забирали до АТО єдиного сина у матері чи ні? Бо так казати, що хтось втратив єдиного сина на Донбасі - то політична афера або підступність до влади.
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Може й так!
    :preved:
    Куліжанка.jpg bef4235780c720831441b65bbedf9f23c6e4c8164734857.jpg
     
    Останнє редагування: 30 чер 2018
  17. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Ховайся в кущі,Литва в НАТО і шо ху№ло мовчить.З НАТО прийдеться воювати.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як треба буде, то прийдеться і воювати, вони вже давно готові - тільки час ще не настав. Росії не звикати бити всілякий непотріб, навіть ціною багатьох життів і територій. Але на цей раз буде набагато круче. І чесно - я вам не заздрю, бо недовго вам ще вихвалятися. Та й росіянам також.
     
    Останнє редагування: 1 лип 2018
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    000rkjh.jpg
    Катрен про лохів

    Загубили вже Кубань,
    Крим теж загубили...
    загубимо і Донбас,
    бо ми хто?Де-е...Вірно!
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прошу пана,Електрика! Європа того НАТО Не має! А гАмериці Трампа і його політиці То в-дупі...і та Польща,і Литва,і Україна,і той Ізраїль ,і Німеччина з Францією,і леді Британія з тими массонськими грошима! То НАТО треба "демократам" Європи-гАмерики хіба,щоб платити "за-таку справедливість" на їхню ж користь!Воно (НАТО) й розпадеться...бо нікому буде платити з державних бюджетів.Хто має гроші - повинен і платити.А хто не має,як Греція,Італія,Іспанія,то до-відзення...тому й те ЄС і розпадеться,як СССР...А як же!:mocking:
    А шо буде? Якийсь новий союз навколо Німеччини з моцним хлопом,якимсь Адасьом і почне напевно утворюватись! Так си гадаю!:scratch_one-s_head:
    А попри то і в східній гЕвропі в-мозгу клітини відродяться...можливо!:)))

    443.jpg
     
    Останнє редагування: 1 лип 2018
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)