ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Та не Україна, а ми люди і Порох веде правильну політику,потрібен час шо б всі до кінця зрозуміли хто ми і для чого живемо і боремося.
     
    Останнє редагування: 11 чер 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    А ти думав про кого ти ж розколюєш Країну на пів,ви тут патріоти думаєте шо завтра настане щастя,якщо змінити владу,мізки треба міняти тобі.
    20 років найменше потрібно шо б стало краще,а ше війна,а Крим повернути.Думайте шо пишете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та ні, 20 років - дуже мало. Потрібно 40, або 50. А те, що в Грузії вийшло за десять років, то випадковість.
    Так що найближчі 20 років давайте будемо держатися за Порошенка, як воші за кожуха, а то путіннападе.
    А мізки будемо помаленьку міняти. Точніше, вони самі міняються, у мене в усякому випадку. Зі старінням міняються мізки у всіх. Цей процес називаєтся "впадати у старчий маразм".
    Так що не будемо міняти коней на переправі і розгойдувати човна.
    А те що у Порошенка 12 державних дач, на утримання яких йде купа грошей із бюджету, то ми вже якось перетопчемося. Ну, подумаєш, моя майже дев"яностолітня мама не отримуватиме субсидію на паливо, бо в неї немає документів, чи живий мій батько, чи ні. Просять бабу дати запит у Росію, щоб прийшло підтвердження. І якщо живий (в чому я сумніваюся), то фіг бабі від держави, а не субсидію на паливо - хай спочатку розведеться.
    Всьо по закону. Гройсмани знають, де взяти, і куди покласти.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Офігіти....

    Мінімальна пенсія в Україні 1489 грн.
    Мінімальна пенсія в Грузії 1872 грн.( $72)

    Скажіть, як їм вдалося зробити такий прорив в доброботі з Міхо? Так цікаво.:))):))):)))
    І в них вже 10 років нема війни і одні рехворми працюють.:haha:
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я думаю, нормальний пацан би мав тут привести докази, а не просто бла-бла. Нє?:dirol:
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @elektrik, хіба я вас трахав шо ви мені тикаєте? :scratch_one-s_head::blush:
     
    Останнє редагування: 11 чер 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    В грузії нічого не вийшло,з кат-цапією дальше васяються.
    А внас країна 40 мільйонів,половина таких як ви з простягнутою рукою,дай.
     
  8. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Розмріявся,так ти ще голубий,оце діло.Ні хлопче я другої орієнтації.Іди мамі поскаржся.:)))
     
    Останнє редагування: 11 чер 2018
    • Тупо Тупо x 2
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, я правильної орієнтації :)))
    А чо ви тут бикуєте? Не вистачає виховання? ;)
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    То було давно й неправда.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, да. Я з протягнутою рукою. Сорок років стажу. Вимушений і на пенсії працювати.
    Якщо би за цих чотири роки посадили Бойка за вишки, Насірова за квартири і паспорти в Великобританії, Труханова - за пограбування Одеси, далі - по списку, то, гляди, і в нас би все заворушилося. Я вже мовчу про формування цін на українське вугілля. Про Ахметова забув, туди його - на початок списку. А то всі злодії як не невиліковно хворі, так з ізраїльскими паспортами. А генпрокурори бігають з сокирами за протестуючими, а їх жінки - в спінжаках за десятки тисяч гривень та такої ж ціни ридиключики та тапочки.
    Давайте і далі триматися за Порошенка, так будемо мати і подальше збагачення Ахметова, і жінок третього тисячоліття в Верховній раді, і п"ять років розглядання справи Насірова, і Труханова на підписці з російським паспортом у кишені і здоровим сном у себе в дома, замість того, щоб крутився на нарах.
    Я припиняю на цю тему з Вами дискусії.
    Електрика подорожчає, холодна вода подорожчає, газ подорожчає, зате стабільність і подальше округлення облич Порошенка, Гройсмана та Гонтарєвої
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та наскільки він там збагатився... Останній )(ер без солі доїдає, бідолашний.
    Ахметов піднявся на 111 позицій у світовому рейтингу мільярдерів
     
  13. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    А скільки коштує один день війни?Га утирки кат-цапські.
    Який пенсійний вік в Грузії,скільки там пенсіонерів і скільки років йшла війна.
    А чому вони не відстоюють свою землю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль



    А скільки набивається в деякі кишені за один день війни?
     
  16. elektrik

    elektrik Well-Known Member


    Vlad Neo.

    Чому я ніколи не проголосую за "Вону"

    Вона крала разом з Лазаренко.
    Вона двічі на початку 90-х попадалась з контрабандною валютою в аеропортах.
    Вона лобіювала призначення Медвечука першим віце-прем'єром України.
    Вона пропонувала Януковичу коаліцію зі зміною Конституції і розділ України на сфери впливу.
    Вона уклала кабальні газові контракти з Путіним.
    Вона гигикала з Путіним, коли той бомбив Грузію та надсмiхався з президента Украiни.
    Вона двічі вперто не голосувала за визнання Росії агресором.
    Вона в 2014 році вимагала відмовитись від збройного спротиву Путіну.
    Вона брала гроші в Каддафі - світового терориста.
    Вона в 2008 зривала надання Україні ПДЧ по НАТО.
    Вона підступно грала роль інвалідки і кричала, що готова очолити країну.
    Вона завела в парламент Шепелєва, Савченко, Олійника, Портнова,Лозинського, Королевську, Терьохіна, Жванію.
    Вона віддала групі Приват Укрнафту
    Вона і група Приват - це одне і теж. Чого тільки варта афера з Приватом на 5,5 міліарда доларів, вкрадених в кожного українця.
    Вона брехала, що зробить контрактну армію, а насправді скоротила армію на третину.
    Вона виступає за підтримку телеканалів, таких як: як Newsone і Інтер.
    Вона пропонує мирний план, який співпадає з російським планом Кремля.
    Вона жодного разу не відвідала солдат ані на фронті, ані в госпіталі.
    Вона не пожертвувала жоднлї копійки на армію.
    Вона постійно бреше і маніпулює важкою ситуацією, в яку,потрапила Україна.
    Вона бреше бреше бреше …

    Антипопулист
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я тоді проголосую за Порошенка, якщо він діятиме так, що Путін захоче його підвісити за щось, як колись хотів підвісити Саакашвілі.
    Але поки що Порошенко і Путін мирно і регулярно балакають по телефону.
     
  18. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    • Грузія
    Середній розмір пенсії в країні не більше 60 доларів. Низькі пенсії обумовлені складною економічною ситуацією в країні.
    В Грузии пенсионный возраст увеличили в одну ночь, никто ничего не обсуждал.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Не ти я бачу путліревська прокладка,ше які зеківські кат-цапські слова знаєш,а може на пляшку вмієш сідати,а кат-цапику.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, полізла барижна підготовка :haha:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)