ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто сказав, що вони не балабони? Такі самі 3,14здоболи, як і Пєтя. Або ще й кращі.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У кожного своя роль у всьому цьому. Але всі наближують час "Ч". Всі виконують те, що приведе до виконання Писання, інакше не буде.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Моя позиція була така: Якби Порошенко проводив реальні реформи в Україні - садили злодіїв, боролися з корупцією, йшло зростання економіки і рівня життя населення (чого, в принципі від нього чекала більшість населення і запрошені іноземні фахівці), то хай би там ті бізнеси Порошенка, що утворилися до його президенства, крутилися.
    І навіть коли почалося розставляння своїх людей, якби це було на благо держави (мається на увазі - своїх незаплямованих), то також нічого страшного.
    Але коли почалося (продовжилося) використання влади для подальшого розширення своїх бізнесів, підминання під себе всього з єдиною метою - заробити другий третій мільярдик, тоді, звичайно, мені, як і дуже багатьом, дії Порошенка перестали подобатися.
    І, якщо хто пам"ятає, я колись писав, що останньою краплею, що похоронить будь-які позитивні думки стосовно Порошенка, буде відсторонення Саакашвілі від влади в Одесі. Щоб там не казали, що Саакашвілі сам пішов, але Порошенко мав зробити так, щоб пішов Труханов, а не Саакашвілі.
    Всіх запрошених чесних фахівців високого класу - і Саакашвілі, і інших грузинів, і Абромавічуса, і Яресько, і ще багатьох Порошенко використав просто як ширму для досягнення головної мети свого життя - нескінченного збагачення, збагачення, збагачення.

    Так що той ліпецький заводик - лише крихта, яка могла бути прощена Порошенку, якби він по-справжньому займався державою.
     
    • Баян Баян x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знову "якби" :)
    Якби в роті росли гриби... ;)
    Я пам"ятаю, як тоді ви виправдовували Порошенка ;)
    Ну та менше з тим.

    @medwedo berlogsoni, що скажете про крохмально-борошняний бізнес нашого Гаранта корупції на території країни-агресора?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хочеться взяти ... і ткнути мавпі... Янукович крав і всім давав, сажав в буцегарні брехунів і майже всі мали роботу і дружили. Після нього нічого не змінилося - стало гірше, як на мавпячу думку. Що не так було і що мало статися, щоб банани самі падали до її рота? Як не було мізків - так і не стало. Комп замінив...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я, здається, чітко висловив свою нинішню позицію. Порошенко - людина, хвора на зажерливість. Як виявилося. Того мільярда, який у нього був до президенства (і хай би собі був, я тоді казав, що всі починали з приходом Горбачова в рівних умовах, за винятком різних секретарів партії, які дуже швидко перестали бути будівниками світлого майбутнього і зробилися акулами капіталізму), так от, одного мільярда нормальній людині досить, щоб зупинитися у своєму збагаченні (декому вистачає навіть мільйона, а декому - трьохкімнатної квартири і зарплати, щоб вистачало на життя).
    Але Порошенко виявився паталогічно жадібним.
    Я, наприклад, людина незаздрісна. І якщо у мого ровесника-знайомого на даний момент сотні тисяч і нова машина, будинок під Києвом і таке інше, а в мене стара машина, мала квартира і мала пенсія, то заздрощів у мене немає. Тому і до Порошенка з його мільярдом я ставився байдуже - є, то й є. Я сподівався, що він буде робити добру справу стосовно України. Багато хто сподівався. Он Саакашвілі також не розпізнав у ньому хапугу. Хоча знав його набагато ближче (я не знав його близько зовсім).


    Тому, відповідаючи конкретно на Ваше запитання. Його крохмаль, його липецькі канфети, його Мальдіви, його панамські офшори, закриття всіх станцій в центрі Києва - це все одне і те ж. Ми маємо на чолі держави дуже погану людину.
    То думали, як від Януковича здихатися, тепер голова болить, як позбутися ще підлішої (бо обманув пів-України) людини - Порошенка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Йой, мавпи з динири либяться, скачуть по териконам і кричать "Ми казали! Ми попереджали! А ви нас градами!" Там мавпи, тут мавпи... Зоопарк.
    З кожними нашими виборами все гірше і гірше... Я вже боюся того, кого ми виберемо наступним. То мабуть, буде останній наш вибір (
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Саме страшне те, що мавпа не вважає себе винною у тому всьому...
    Скоро перейде на бік прибічників совдепії )) Відчувається, що світ котиться у безлад і трачає остаточний розум.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порошенко не став виключенням із правил. Особливо завжди згадую казку в'єтнамську про тих лицарів, які вбивали дракона, а потім самі ставали драконами. І не сподівайтеся, що наступник зможе принести людям щастя.
    Поки не здійсниться - то не станеться.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу вставити 5 копійок. Порошенко мені не подобався ще при ВАЮ. Оця його жадібність, якийсь розхристаний бізнес - і цукор, і пароплави, і кондитерка, і сільгоспгосподарство, і машини через кордон. Це, мабуть, всі пам'ятають.
    Його несамовита боротьба за владу з Тимошенко - як же ж йому кортіло бути на її місці!
    Але 2014 рік потребував швидкого консолідованого голосування. Це не брехня, це не пристосування фактів - це реальність.
    Він, звісно, не безграмотний Янукович з кикиморою-жінкою, що ганьбив своєю персоною Україну. Але багато хто голосував за нього вимушено.
    Він свій дипломатичний вклад зробив, він навіть на армію давав і немало. І заробив теж немало. Як і татарин Ахмєтов - гуманітарка по всьому Донбасу, але обікрана на ЖКХ вся Україна.
    Так що він не той, хто зараз потрібний Україні. Нам потрібен не великий бізнесмен, а великий державник, людина західної формації. Порошенко - людина східна, до самих мізків. Його методи роботи - візантійщина чистої води. Хай він вже доробить, бо не час для революцій, і йде подалі.
    Ота афера разом з Ахмєтовим як "Ротердам+" - що це як не патологічна жадібність? Жадібність, яка вже вступає в конфлікт з самозбереженням.
    Йдучи на вибори, можна помилитися.
    Звичайно, тільки не так як з Януковичем. Як можна вибрати вчорашнього зека і неука, посміховісько, за яким стоїть самий великий капітал, що має криминальне коріння - того я як не розуміла, так і не розумію.
    Таке не можна назвати помилкою, таке можна назвати інфікованістю проросійською пропагандою ("хай бандит, аби свій") чи страшною тупістю. "Спасибо жителям Донбаса". І результати - ось вони, те що і прогнозували: викинути Овоща з донецькою зграєю вдасться тілько з кровавою лазнею - це казали ще в перший рік правління донецьких.
    Подивимося, хто попаде до списку на 2019. Постараємося не помилитися.
    Як на мене, то хай у президента будуть найменші повноваження. Виконавча влада, новий парламент, колегіальні рішення будуть користуватись більшою довірою в любому випадку. Президент - це фігура, яка не може не вносити розкол і не користуватися владою. Я розчарована після Порошенка, дуже.
     
    Останнє редагування: 27 лют 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щось я не бачив, що б він дерся в качанівську колонію на її місце.
    І взагалі, не добре заздрити людині, навіть тій, що нажила добро не зовсім честно. Ніхто знає, що вона з тим добром робить - вона може враз змінитися, як колись пан Потоцький (із нелюда став рабом Божим), а заздрість роз'їдає до мізку кожної кісточки. Його жінка вважає свого Петю успішним і державним мужем - бо він їй годить, а вам - ні. Але це не привід злитися, бо ваш чоловік завтра стане президентом і так само буде комусь ненависним.
    Впрочем, як і всі гетьмани України. То невдячна посада - від прокльонів до обожнення. А може то самі такі українці - не можуть жити за заповітами Божими і шукають крайнього, наприклад президента. Як ті росіяни, у яких боярин винний у їх бідах...
    Або такий варіант: він гадає, що то він вибрався, а насправді - Бог його ставить, щоби випробовувати. А що, як не влада - є найсильнішим іспитом людини, яка хвалиться своєю чеснотою? Ото взяв, та й підсипав Біг Андрію Вікторовичу зілля потворне ))
    От ви і гадаєте, як же українці обрали того зека? То покарання їх за їхній розбрат. Біг дав шанс і дає покарання. Мабуть покарання не навчило ще, а шанс жити по-новому знову не використаний. Здогадайтеся, що буде наступним шагом у нашому житті?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Знаєте, так можна любому злу знайти виправдання. Як просто: вірити і надіятись, що крадій і нелюдь стане рабом Божим. Це занадто....А життя проходе, а люди, молодь, виїжджають в інші країни, а у нас робити і піднімати країну нікому. То зміритися і ждати суда Божого над цинічними крадіями?
    А що - житемо у злиднях і підемо у той світ, а він кращий, ніж цей. Зате заздрість нас не з'їсть.
    Я все життя робила, віддаючи податки, а їх розкрадали ті, хто мав цю можливість.
    На Западі платять податки особисто і питають за них в тих, хто ці податки розподіляє. Це нормально. А в нас їх забирають з заплатні і "здравія желаєм". У всіх, хто ближче к годувальниці- палаци. Це Бог так порядкує? Ой, ні.
    Ви таки чогось не розумієте. Людина повинна і сама опиратися Сатані, а не чекати манни Божої.
    Дивіться. Все життя важко робили батьки чоловіка. Зараз живуть на злиденну пенсію - добре, що є діти.
    Батько проробив головою колгоспу, не крав, не розбазарював колгоспне майно - те все після нього зробили пречудово. Чи Бог його ногородив злиденною старістю за праведне життя?
    Чи ще ногороде? Питання: коли, як йому 90 і він лежачий?
    Ви самі собі нагородили чогось, до чого Бог не має відношення. Навіть миролюбний Іісус виганяв торговців з храму нагайкою та перевертаючи столи, по писанню від Матфєя.
    P.S. Це я один раз на тему "неспротиву злу" щось написала. Більше не буду, обіцяю.
     
    Останнє редагування: 28 лют 2018
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він дерся на її місце в 2005му, коли вона очолювала Кабмін...Він зробив паралельний Кабмін, якщо згадаєте. І таки домігся свого: за півроку до парламентських виборів Ющенко нищить Кабмін, репутацію Тимошенчихи і - ось воно - в парламент юрбою заходять риги.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви ще вступаєте в дискусію з тими, хто вважає себе віруючим? Носіями істини в останній інстанції? Хто вірить в електричні казани в пеклі, в яких грішники киплять? А праведники в холодочку в раю під яблунею ріжуться в карти чи доміно навиліт? Або розглядають еротичні фото в небесному варіанті теми "Про ЦЕ"? Чи, може, слідкують за праведницями, що купаються в молочних річках?
     
    Останнє редагування: 28 лют 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я теж можу себе назвати віруючою, бо не вірю в теорію Дарвіна. І знаю, що про мене хтось піклується. Але бити поклони пузатим панотцям чи вірити в релігійні байки про те, що Бог випробовує нас, щоб ми "не заздрили баригам і не бажали їм зла" - це не про мене.
    Я не буду бажати зла нашим мільярдерам, коли вони примусово залишать країні те, що вкрали і виїдуть звідси. Примусово тому, що вони чомусь ладні тільки брати, брати і брати.
    Знаю тільки одне виключення з правил. У Фельдмана в його бескоштовному для людей харківському еко-парку висить лозунг: "віддай миру те, що з нього узяв". Це не дослівно, але зміст такий.
    Це єдиний випадок, коли простим людям від нашого бізнесмена дається таке диво, як цей доглянутий великий зоопарк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То набагато краще і подобається небу, ніж людина спочатку як свята, а потім "Де ті ... беруться?"
    У кожного свій шлях до пекла, ви за себе боріться. Якщо себе не спасете, то як когось врятуєте?
    Мені всього вистачає - бо не ьажаю того, що зводить людину з розуму.
    Може і не розумію, я ж не заперечую, та не хочу так казати, як моя дружина:"Нас держава обдерла, чому я не можу вкрасти у неї?" Ну, там я промовчу, хто у кого вкрав )) Але ж людина впевнена, що вона має право красти, тобто відповісти більшим злом на отримане зло.
    А люди не кажуть правду просебе, тому не дуже вірте , що вони кажуть.
    Одна людина ображається на мене, що я й не давав гроші чи не привіз томатів, хоча я продавав їх на ринку - я вислухав і лаконічно вивернувся, не нагадуючи їй, що вона купила корейсткий масажний прилад за 10000 гривень за кредит. Нащо мені жалітися, якщо живеш не по своїм статкам?
    Так і небо - воно чує скарги, але воно знає, що кому подарувати.
    Мій батько мав 20 років стажу вальцовщика і 20 років "северных" хм... То вам не на бобіку їздити по полях... Але не ображайтеся, то є правда. Потім було десять років "сидячих" після інсульту... Не ви одні страждали...
    Але...
    Неможливо в багатстві пишатися і в рай попасти.
    Всі випробовується, і навіть пророки. І ми не виняток.
    Нащо таким кидатися, якщо не все розумієте і не знаєте співрозмовника. Я от із задоволенням з вами спілкуюся, на відміну від страусів, які ховають свої голови в пісок, а зад не прикривають))
    П.С. Особливо вражають новини, в яких розповідають про пенсіонерів, яких обікрали шахраї чи злодії... на багато десятків тисяч гривень або навіть долярів, або знаходять замерзлих старих, у яких під матрасом десятки тисяч долярів чи евро.
    Тут важко пояснити, що то воно таке... Хіба що втрачання повного глузду.
     
    Останнє редагування: 28 лют 2018
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)